PKOS,Beta HCG,Test YARDIM

Ayh ne güzel sağlıkla büyüsün inşallah 🤗 benimde bugün transferimin 10. Günü dün silik ama gözle görülür şekilde pozitif gördüm testte. Bugün sabah kan testim 16 çıktı biraz burugum yukselirmi tereddutdeyim. 2 gün sonra tekrar bakicaz

Ayh ne güzel sağlıkla büyüsün inşallah 🤗 benimde bugün transferimin 10. Günü dün silik ama gözle görülür şekilde pozitif gördüm testte. Bugün sabah kan testim 16 çıktı biraz burugum yukselirmi tereddutdeyim. 2 gün sonra tekrar bakicaz
Yükselir içini ferah tut sağlıkla ilerler inşallah

İnşallah öyle olur. Zor süreçler Allah'ım herkese sabır güç kuvvet versin gerçekten. Pozitif düşünüyorum çünkü tutunabiliyormus dedim içimden. 🥹

Bende hiçbir şey değilse oluyormuş ona sevinirim diyordum. Betalar sırasıyla 6,32,86,281,589,989 çıktı. Çok şükür bin şükür gayet iyiyiz şuanlık 6+6 dayız. 🥰 O yüzden hiç umudunu kaybetme. Hayırlısı ile bebişin sağ salim tutunur annişine 😍♥️

28 di en son sonrasında 4. Gün tekrar verdim 137 🥹 doktorum artışın %50den fazla oldugunu ve inşallah guzel ilerler dedi hayırlı olsun diyince bir yuregime su serpildi.🤗

Aminnn insallahhhhh tabi hala temkinliyim çünkü kese bebiş kalp 💓 bunları da duydum ve gordummu yüreğim daha da ferahlicak.sen görmüşsundur himmm yaaaa ne tatlı seylerrrrr

Aminnn insallahhhhh tabi hala temkinliyim çünkü kese bebiş kalp 💓 bunları da duydum ve gordummu yüreğim daha da ferahlicak.sen görmüşsundur himmm yaaaa ne tatlı seylerrrrr
Evet öyle oluyor. Her adımı geçtikten sonra başka bir adım kafana takılıyor. Ama yaşayacak ömrü varsa yaşıyor. Önemli olan senin stres yapmaman. Çünkü onu kötü etkiliyor. Bende yaptım kalp atışını duyunca başka bir şeyler aradı kafam takılacak 🥰

Evet öyle oluyor. Her adımı geçtikten sonra başka bir adım kafana takılıyor. Ama yaşayacak ömrü varsa yaşıyor. Önemli olan senin stres yapmaman. Çünkü onu kötü etkiliyor. Bende yaptım kalp atışını duyunca başka bir şeyler aradı kafam takılacak 🥰
Bende pcosum ve dün test verdim beta hcg 14.3 çıktı doktor hayirli olsun cok daha yeni diyip bugün tekrar vermemi istedi 14.6 çıktı 21 saat var arada aklım çok karıştı acaba kimyasal gebelik mi diyorum

İnşallah öyle olur. Zor süreçler Allah'ım herkese sabır güç kuvvet versin gerçekten. Pozitif düşünüyorum çünkü tutunabiliyormus dedim içimden. 🥹
Benim gebelik sağlıksız oldu canım 8 haftalık olması lazimken 5 haftalık geç döllenme diyende var sağlıksizda bebe var kese var kalp atışı yok bilmiyorum sen naptın durum ne

Benim en son 137 çıktı değerim doktorum ilaçlara devam edip 1 hafta sonra kan vermemi istedi. Yani aslında işte o zaman daha netlesir mi bilmiyorum stres yapmadan zamanımı gecirmeye çalışıyorum bende.

X