pkoluyum veeee hamileyim

aaa nekadar guzelmısss.hemen almalıyım ben bu arı sutunu ozaman.pekı bunun bı suresı warmı cnım?alcak oldugumda 20 ampul war mesela?nekadar içmelıyım ?sen nekadar sure kullandın arı sutunu?boyumuz aynı cnım:) ama benım kılom cok

Ben de pkoluyum.ama şimdi 15 aylık kızım var çok şükür.biz 8 ay denedik.1 ay tedavi olduk.üstelik eşimde de sorun vardı tüp bebek yapıcaktık ama kendiliğinden oldu.Rabbim isteyen herkese versin...

ben 4 aydir kullaniyorum canim. birakmadim da hala iciyorum

Ben de pkoluyum.ama şimdi 15 aylık kızım var çok şükür.biz 8 ay denedik.1 ay tedavi olduk.üstelik eşimde de sorun vardı tüp bebek yapıcaktık ama kendiliğinden oldu.Rabbim isteyen herkese versin...
Allah anali babali buyutsun canim. zaten pko hastaarinda hamile kalma oranlari cok yuksek. doktorum demisti sen sevin hastaligin belli sebebpsiz infetilite daha zor demisti gercekten de oyleymis.

Rabbım ol demıs cnm ne guzel.pekı senın adetlerın nasıldı?duzenlımıydı_?

tebrık ederım cnm.benım klomene yanıt wermedı yumurtalarım.doktorum dırencliler baya dedı.ve ben adet olamam kendım.illa tarlusalla.senın adet olmama sorunun warmıydı pekı?
Ben ilacsiz kesinlikle adet olamazdim ilaclada az olurdum klonene yanit vermiyorsa insulin direncin vardir cnm bi dahiliyeye git once.

Allah anali babali buyutsun canim. zaten pko hastaarinda hamile kalma oranlari cok yuksek. doktorum demisti sen sevin hastaligin belli sebebpsiz infetilite daha zor demisti gercekten de oyleymis.
Amin canım.Allah herkese nasip etsin.evet gerçekten sebepsiz olanı daha zor.ortada hastalık yok ki tedavi edesin.Allah herkesin yardımcısı olsun....

canım kullandığın arı sütü hangi markaydı nasıl kullandın ne kadar kullandın???? tablet şekli miydi yoksa sıvı mı??? darısı başımıza inş

canım kullandığın arı sütü hangi markaydı nasıl kullandın ne kadar kullandın???? tablet şekli miydi yoksa sıvı mı??? darısı başımıza inş
canim ben yurtdisindayim biz burda ciftlikten bulduk aldik. sivi olanini kullandim yani. ama eger bulamasaydim turkiyeden egricayir markasini getirtecektim. arastirdigima gore o en dogaliymis. darisi tum isteyenlerin basina canim insallah. kimseyi bekletmesin Rabbim evlat hasretiyle su gunler yuzu suyu hurmetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…