pkoluyum veeee hamileyim

İnsallah canm. Ben de sekerdn undn uzak drmaya calsyorm. Ben de kendlgmden ovlsyn olamyorm.. Bu ay asilama grecgm ilk kez. Hatta bugn ignelere baslyorm :) dua beklyorm. Ve benm gbi bekleyn herkse dua ediyorm ..
Allah yardimcin olsun canim benim. duam hepinizle. sakin asilamayi gozunde buyutme ve kendine cok dikkat etme yani belirti falan arama akisina birak hayatini. bir arkadas vardi burda ayni zamanlarda asilama denedik ben hasta gibi yattim 15 gun kiz gezdi etti dugunlerde oynadi tey tey tey o ay hamile kaldi ben daha yeni hmile kaldim dusun. sende hastaymis gibi moda girme. rahat ol canim. bak yurtdisindayim cumartesi kan sonucumu almaya gittim doktor hamilesin dedi ben inanamadim dedim ben 3 kere asilama denedim tutmadi ve adam rus bi doktordu ne dedi biliyor musun? dua bazen herseyden daha iyidir dedi. ve ben gecen kandilde tesbih namazi kildim ve niyet ederken ne icin niyet ederseniz o dileginiz kabul olur dedi hoca camide. hemen bebise niyet ettim daha oncelerde her kandilde kilardim ama bilmiyordum bunu. denedim ve ben inaniyorum onunda etkisi oldu. yer gok duayla ayakta canim. duam seninle ve ugrasan herkesle

Evet o phali canim.birde gunde 1 ampul cok gelir ozaman.baksana sen kurdanla ye diosun.senin jel dedigini anlamadim ben yaaa nettede bulamadim. sen ballami karistirip yiyosun peki jel ari sutunu?

Evet o phali canim.birde gunde 1 ampul cok gelir ozaman.baksana sen kurdanla ye diosun.senin jel dedigini anlamadim ben yaaa nettede bulamadim. sen ballami karistirip yiyosun peki jel ari sutunu?
Canim kusura bakma ben ingilizce ismini solemisim sana jel diye ama ari sutu dersen zaten iki sekli var ya kapsul ua da bala benzer kivamli olan. Kapsul degil benim aldigim bal gibi olan. Ama onun bala karistirip satilani var uzeeinde yaziyor zaten mesela %10karisimli arisutu bal falan diye. Onlari alma saf arisutunu al. O ampulun miktari cok degil canim o tam bir gunluk icilmelik miktar cok olmasinin sebebi icinde portakal aromasi falan var icemeyenler icin. Onu 200ml suya katip iciyosunuz her gun 1 ampul ama digeri daha ucuza denk geliyor.

Ay nette buldum bi resim attim iste tam boyle bir goruntusu var canim

Eklentiler

• ari_sut.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 58

Digeri dedigin nasil satiliyor peki cnim?

Tmm canim sen ne kadara aldin peki?orda?birde nekadar sure kullandin sen ari sutu?
canim ben hala kullaniyorum. sonucta zararli bisey. vucudun bagisiklik sistemini guclendiriyor yumurtaliklari guclendiriyor. canim benim esimin arkadasinin kendi ciftligi var bize hediye etti sanirim fiyatini bilmiyorum hic. ama sanirim Turkiyede kucuk kavanozda 80 liraya falan satiliyor sanirim. egricayirda vardir fiyat bilgisi. hem eger istanbul ankarada falan yasiyosan eve 1 saatte getiriyorlar. diger sehirlerede bir kac gun icinde ulastiriyorlarmis

anladım cnm.ama fazlasıda zarar dıyenler war.kürdanla yencekmıs

anladım cnm.ama fazlasıda zarar dıyenler war.kürdanla yencekmıs
evet bende ole yiyorum cok korkma az mi yiyorum cok mu yiyorum diye evhamladikca insanin basina is gelir canim. gunluk kurdan ucuyla iki kere al ye. ama eger illa tam ayarinda yemek istiyorum dersen ampulleri al onlar gunluk yenmesi gereken mikat ayarlanmis sekilde oluyor. sifa olur insallah

ıns cnım bnım ıns.120 lıra olan portakal özlüden mı alsam kı?bılemedım.sen hayıt tohumuda ıctınmı cnım?

Hayirli olsun. Düşük yaptiginin ilk ayindami hamile kaldin?
Bende senin gibi kimyasla gebelik geçirdim adet ile attim. Kurtaj olmadim. Dhea ve inofolik kullanarak hamile kaldim. O ilaclar tup bebek yapilmasi icin hazirlikti ama ALLAHIN işi iste. Neyse yani umitleniyorudum kendi kendime belki bu ay hersey taze iken yine hamile kalirim diye ama etrafimdan hep dusukten 3 -5-7 ay sokra haimle kalanlarin hikayelerini duyunca umitsizlige dustum ama senin bu yazin bana yine umit verdi.
Yani teorik olarak bu ayda hamile kalabilme ihtimali olabilir.
Cok sevindim senin adina. ALLAH saglilla hamilelik gecirmeyi, dogum yapmayi ve buyutmeyi nasip etsin.

canim mart 27 de dusuk oldu mayis 12 de hamilelik haberimi aldim. o arada adette olmadim. aynen dedigin gibi bende kurtaj olmadim adetle attim. ama nisan ayinda adet olmadim, mayistada haberim geldi suan adetim duzensiz oldugu icin kesin gebelik tarihi veremedi doktorlarim ama 3 haftalik olduk sayilir. sanirim 2 haftada son adet tarihi eklerler bana. ama korkma canim ben dusuk yapinca dktorum dedi korkma bu guzel bi haber demek ki vucut hazir bebege dedi. annemde dusugun arkasi cabuk gelir dedi hic inanmamistim ama oldu. dua et bol bol canim rahat ol. insallah hamis olursun da hamileyim diye haber verirsin

ıns cnım bnım ıns.120 lıra olan portakal özlüden mı alsam kı?bılemedım.sen hayıt tohumuda ıctınmı cnım?
yk canim ben sadece arisutu ictim incir yedim bir de bir gun yedim bir gun yemedim yani iki gunde bir avakado yedim. sogan kurunu yaptim. hait otunu aradim burda bulamamistim o yuzden onu denemedim. yalniz yapmadigim seyde kalmamis

InsaALLAH canim. Ben bide 2 aydir sunu fark ediyorum. Benim yumurtalarim 2 aydir calisiyor. Ben dr nin verdiği ilaci kullana kadar hiç kasiklarimda agri olamzdi bi tek adet doneminde sancilanirdim. Ama dhea hapini kullandiktan sonra sagli sollu yanlaim belim kasiklarim agrir oldu. Dr dedi yumurtalillarinda canlanma var. Ben hamile kaldigimi ogrenmeden omce birakmistim ilaci cunku bitmisti. 3 hafta filam kullandim cunku 1 haftaligoda yere dokuldu :) icemedim. Neyse iste dusukten sonra suan 2 hafta filan gecti kasiklarom yanlarim belim yine agriyor. Ilacin etkisi gitmedi galiba yumurtalarim calisiyor galiba. Esime diyorum insan agrisi var diye sevinirmi ben seviniyorum. Hakkimizdam hayirlisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…