pkoluyum veeee hamileyim

Benim de bat 14 mayıs hala adet olmadım hic bir belirti yok ne adet ne gebelik bu ay ilk defa klomen catlatma oldm insallah hamileyimdir

Evet cnm o markayi bende duydum tüp seklinde dimi?120lira gbi bisiydi sanirim.peki ben bu ari sutune nezaman baslamaliyim bi zamani warmi?birde gunde tek tupmu iciliyor?sen nekadar zaman ictin ari sutunu?
Canim istedigin zaman baslayabilirsin arisutune. Ben sogan kurune basladim bittikten bi hafta sonra elime gecti arisutu bende hemen basladim. Evet 120 lira ampul seklinde olani var. Ama o pahali eger jel seklinde olani aci demem yiyebilirim dersen onu al. Onunda balla karistirilmis olani var ondan alma sade arisutu al. Ben balli kullanmadim.

Benim de bat 14 mayıs hala adet olmadım hic bir belirti yok ne adet ne gebelik bu ay ilk defa klomen catlatma oldm insallah hamileyimdir
Ay hadi insallah canim. Belirti bekleme zaten. Olacaksa belirtisiz de olur. Kardesimde hic belirti olmadi adeti 5 gun gecikti sonra anladi hamile oldugunu hemde o bebek denemelerine baslamamisti supriz oldu. Insallah sana da supriz olur bu ay

Peki alsam ampul seklinde ari sutunu nekadar sure kullancam cnm?sen nekadar zaman kullandin?kullanirken neler gordun kendinde mesela?

Peki alsam ampul seklinde ari sutunu nekadar sure kullancam cnm?sen nekadar zaman kullandin?kullanirken neler gordun kendinde mesela?
canim ampul icinde 20 gunluk var. ben jel aldim ve hala kullaniyorum. hamileliktede faydasi var. bana en buyuk faydasi kendi kendime yumurtlamam oldu. baska bir degisiklik farketmedim vucudumda. ben ilaclarla bile ovulasyon olmayan birisiydim. cok zor olusuyordu yumurtam. ama ari sutu sayesinde olustu. hani ole akintim cogaldi falan gibi bir belirti soyleyemem cunku ben sogan kurude yaptim sogan kuru akintimi cogaltti ondan eminim.

Jel olan nasil resmini yuklermjsin?ve nasil kullanicaz onu?sen ciddimisin gercekten yumurtlaman oldumu ari sutunu icince ???aynen bende oyleyim iste ilaca bile direniyor vucudum;(umut oldun bana simdi((

Ay hadi insallah canim. Belirti bekleme zaten. Olacaksa belirtisiz de olur. Kardesimde hic belirti olmadi adeti 5 gun gecikti sonra anladi hamile oldugunu hemde o bebek denemelerine baslamamisti supriz oldu. Insallah sana da supriz olur bu ay
İnsallah canım insallah

Eklentiler

• IMG_20160516_123010.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 85

Eklentiler

• IMG_20160516_125510.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 84
İnsallah canm. Ben de sekerdn undn uzak drmaya calsyorm. Ben de kendlgmden ovlsyn olamyorm.. Bu ay asilama grecgm ilk kez. Hatta bugn ignelere baslyorm :) dua beklyorm. Ve benm gbi bekleyn herkse dua ediyorm ..

Jel olan nasil resmini yuklermjsin?ve nasil kullanicaz onu?sen ciddimisin gercekten yumurtlaman oldumu ari sutunu icince ???aynen bende oyleyim iste ilaca bile direniyor vucudum;(umut oldun bana simdi((
canim resim yukledigimde resim agir diyor yuklemiyor. ama kivami bal gibi rengi ama boyle sarimsi bir renk. normalde kucuk kavanozlarda satiliyor. benim kocam bir kilo almis gercekten oldu canim ben klomenle yumurtlayamadim igneler yedim kortizol hapi aldim zorla yumurtam oldu. ama ari sutu bal sayesinde kendi kendime gidakladim pardon yumurtladim :) okudugum yorumlarda da hep denilen sey su 20 gun sonra vucuda etkisi olmaya basliyor faydasi olmaya basliyor yani. benimde oyle oldu. kurdani daldir icine cikar at agzina sonra bir daha daldir at agzina 3 defa falan yap az yersen faydasi olmuyo cok yersen de zarari var. dedigim gibi yap kurdani batir onun ustundekini ye iki uc defa tekrarla o yetiyor. yok ayarlayamam miktari diyosan o ampul olanlardan alabilirsin. ama o biraz butceyi asar sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…