Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

inşallah yarar canım:18::18::18: herkeze faydalı sogan kürü ben içememiştim malum midem hassas ve intihap oluşuyo gastiritede en başta sogan salça felan yasak o yüzden içememiştim ben sana yarar inşalllah ben hayıtın çok faydasını gördüm zaten allah hayıt bitkisini kadınlar için yaratmış öle okumuştum sütü olmayan kadına süt bile yapıomuş , hormonlardan yüksekse indirip ,düşükse çıkartıyomuş,yumurtalıkları çalıştırıp,intihap varsa temizliyomuş ,,,yumuta robotu gb yani:nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yumurta robotu :)) iyiymişş :))
sogandan sonra hayıt kullanıyım dıyorum bende beraber kullanılmazmı acaba yaa

maşallah 5 kilo iyimiş:nazar::nazar::nazar: kaç oldun şimdi:KK23::KK23:

ya bende evlendimde 47 kiloydum :2::2:tabi daha 17 yaşındaydım :KK55:bildim bileli çöpümdür :KK37:evlilik yaradı valla:KK33: hersene 2-3 kilo yapışıyo:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56: ama büyüyorumda :KK15:belkim ondan:KK9::KK9::KK9: takmıyorum artık 52-54 arası gelip gidiyorum :KK20::KK20::KK20:aslında 50 olsan çok güzel olur:KK19:

oo sendekı kılomu yaaa ben 83 kıloydumm.. malesef su içsem yarıyo cınsındeyım etrafımda benden kılolu olupta hamıle kalanlar var dıye umursamıyodum kıloyu seker hastasıyım o da ac kalmama pek ızın vermıyordu ama maşallahh 1 ay da 5 kılo hala saskınımm :)))) :nazar: :nazar:

bu arada resimlerimi koymuştum bakabilersiniz merak ederseniz yani:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

zorlama yok:KK23::KK23:

:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

oo sendekı kılomu yaaa ben 83 kıloydumm.. malesef su içsem yarıyo cınsındeyım etrafımda benden kılolu olupta hamıle kalanlar var dıye umursamıyodum kıloyu seker hastasıyım o da ac kalmama pek ızın vermıyordu ama maşallahh 1 ay da 5 kılo hala saskınımm :)))) :nazar: :nazar:

boyun kaç canım ver ver kilolu olanlar verince hemen hamiş kalıyolar:KK34::KK16:
ben nabcamda hamile kalcam yaaaaaaaa:KK53::KK53:
kocamda bana şişmanla dio:KK56::KK56:
çocuk nerde büyücekmiş:KK49:
küçücükmüşüm:44: ondan olmuyomuş:KK19: büyüyünce olcak dio:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:büyüdüm ben gel bebişşşşşşşşş:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

boyun kaç canım ver ver kilolu olanlar verince hemen hamiş kalıyolar:KK34::KK16:
küçücükmüşüm:44: ondan olmuyomuş:KK19: büyüyünce olcak dio:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:büyüdüm ben gel bebişşşşşşşşş:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

kocanda bı alemmıs yanı bosver sen bakma ona :)))
umarım banada sadece kılo vermek ıse yarar benım daha bı rahım fılmım bıle yok pko dısında bıseyım var mı bılmıorum boyum 165 cok kılolu sayılırım yanı :KK70: Allah hepımısın yardımcısı olsunn

hoşgeldin araızda:KK16::KK16::KK16:

inşllah hamilesindir:KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:

adet gnünde test yapabilirsin idrardada çıkar ama sabredemem diosan kenda daha erkende çıkıyo ama o meme hasssasiyeti ve hamileymiş gb belirtiler çatlatma iğnesinin etkisiyle oluyo o çatlatma iğnelerinde hamilelik hormonu gb bişi var hatta kanda çok erken bakılırsa yanlış sonuçlar çıkabiliyo yani hamile çıkıyosun çatlatma iğnesininin etkisiyle ama aslında değilsin öle yani bekle adetin geçsin öle ya test garanti olsun inşallah hamilesindir rabbim bu yolda çok çektirmesin:KK43::KK43::KK43:

Canım çok teşekkür ederim ayın 8 inde adet olmam gerek gelişmelerden sizleride haberdar edeceğim ama adetim 5,10 gün gecincemi test yapsam karar veremedim

inşallah hamilesindir tatlım güsel haberlerını beklıyoruz
kılo vermek gercekten cok onemlı ben bu zamana kadar pek dıkkate almamıstım bu durumu ama ekmegı kesmıstım 1 ayda 5 kılo vermısımm haberım yok YAŞASINNN

İns canım çok teşekkür ederim güsel dileklerin içinn Allah hepimizin yardımcısı olsun gelişmelerden sizleride haberdar edeceğim...

İns canım çok teşekkür ederim güsel dileklerin içinn Allah hepimizin yardımcısı olsun gelişmelerden sizleride haberdar edeceğim...

bılıyorum beklemek cok zor ama bekle bencede sabret bıraz ben ne zaman gunum gecse hemen ertesı gun test yapıyorum testten bı kac saat sonrada adet oluoyrum malesef bekle sen beklee

s.a arkadaşlar Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah. dua edelim bugün çok özel bigün..bnmde adet günüm sekizinde inşallah olmam:110: ya bide şu hayıt tohumuydu sanırım onu nasıl yapıyorz prolaktin yüksek yine bnm:KK14: şifa olur inşallah

s.a arkadaşlar Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah. dua edelim bugün çok özel bigün..bnmde adet günüm sekizinde inşallah olmam:110: ya bide şu hayıt tohumuydu sanırım onu nasıl yapıyorz prolaktin yüksek yine bnm:KK14: şifa olur inşallah

as. canım meraba hoşgeldin:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

prolaktin için sürekli progestan içmen lasım düşsede içiyosun haftada bir:KK53::KK53::KK53:

inşallah hasta olmasssın 8inde hamşleyşm dersinnnnnnnnnn:KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım çok teşekkür ederim ayın 8 inde adet olmam gerek gelişmelerden sizleride haberdar edeceğim ama adetim 5,10 gün gecincemi test yapsam karar veremedim

adetim geçsin hemen ertesi günde yapabilirsin çıkar ama dersenki negatif çıkarsa üzülrüm bi on gün beklemen lasım ki varsa belli olur off bizim pko yüzünden düzensizlik te oluyoki hemen adet gününde yapsanda çıkar ani olup olmadığı inşallah 8inde hamileyim dersin:KK49::KK49::KK49:

arkadaşlar bnde polikistik overli olduğumu 2011 haziranda öğrendim ve kilom fazlaydı tedaviye başladım en büyük tedavi olarak doktorum kilo vermemi söyledi bnde 89 kg şuan 79 kg düştüm ve diyete halen devam etmekteyim ve bu verdiğim kg sayesinde geçen kasımın ayının 8 inde regl oldum reglmin 5.ni günü günde 3 kere olmak üzere kolmen kullandım sonrasında yumurtam gelişmişti ve yne kasım ayının 21 inde çatlatma iğnesi vuruldum ve şuan beklemedeyim. geçen gün test yaptım sonuç negatik çıktı ama kasıklarımda ve belimde ağrı çok oldu haladaha ara ara ağrılarımda oluyorr göğüs uçlarımda da çok az hassasiyet var sizce ben hamilemiyim birde kesin sonuç almak için ne zman test yapmalıyımm çok kararsız durumda kaldım....
Allah herkesin yardımcısı olsun...

Hoşgeldin canım aramıza ve geçmiş olsun.Evet canım aynen doktorların ilk söylediği kilo problemi varsa kilo verin diyorlar negüzel baya vermişsin bende diyet ve spor yapıyorum kilo verildikçe adet düzene binermiş pko içinde en önemli olan kilo varsa vermek.Bende hamile değilim henüz ama dediklerin hamilelik belirtilerine benziyor test yaptır canım kafanda şüphe varsa.İnşllh ogüzel haberi burdan hepimiz paylaşırız:KK16::emir_bebek:

X