Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar nasılsınız:KK3: hepiniz iyisinizdir umarım.Topiğe bende çok sık gelemiyorum biraz yoğunum hem bebekten, hemde mevlut hazırlığı gelen giden ve bugün kırkımız çıkıyor nasipse:nazar::emir_bebek:Zaman hızla geçiyor daha dün gibiydi.Allah sizlere de nasip etsin inşallah :KK16::KK49:Sveh üzülme canım ortada daha bir şey yok yine git bakalım inşllah kötü bir şey yoktur kendini üzme dikkat et canım:KK16:

çok teşekkür ederim canım cevabın icin..:)..aslına bakarsan evlendigimden beri düzenli diyebilirim..bekarken 2 ayı buluyordu bazen..ama evlendigimden beri ilk defa bu ay gecikmem oldu ve 11 gündür olmuyorum..:KK43:doktora bunu da söyledim ama adet sokturucu falan da vermedi..sogan suyu içtim 3 gun..normalde sogan suyundan sonra açılırdım ama gene adet olmadım..:KK43:(..bana ne oluyo böyle anlamadım..acaba hamileyim de doktor erken diye ultrasondan göremedi mi dedim evde idrar testi yaptım negatif...:KK43:(

bende bugün 75 ml lik ikinci iğnemi oldum çok korkuyorum iğneden ya hiç acımamasına rağmen:)turkuaz biraz sabırlı ol ki sen daha bizlerden küçüksün üzülme hayatın tadını almak lazım her yaşta zaman çok çabuk geçiyormuş hakikaten. güzel düşünelim güzel olsun steres yapma.. aslında seni anlıyorum bende beş ay önce başladım tedaviye ilk zamanlar bende çok endişeliydim aklımda birsürü sorular vardı ama zamanla anlıyosun bu işleri burda butedavi sürecine yıllarını vermiş arkadaşlar var allah yardımcımız olsun hepimizin.

Son düzenleme:
kizlarrrr bugun testi yeniledik veeeee degeerim 56.49 yani durum gayet iyi ama ben yinede kalp atisini keseyi gormeden sevinemicem haftaya tekrar kontrol gerekurse ultrasyon yapilacql su an dolmusdayim hoplaya ziplaya eve gidiyorum.

kizlarrrr bugun testi yeniledik veeeee degeerim 56.49 yani durum gayet iyi ama ben yinede kalp atisini keseyi gormeden sevinemicem haftaya tekrar kontrol gerekurse ultrasyon yapilacql su an dolmusdayim hoplaya ziplaya eve gidiyorum.

canım benim hayırlı olsun sayfanın kısmeti açıldı vallahi ayağımızı sürtelim :KK52::KK52::KK52::KK52:

canım benim hayırlı olsun sayfanın kısmeti açıldı vallahi ayağımızı sürtelim :KK52::KK52::KK52::KK52:

infanta hayırlı olsun canım çookm sevindim sorunsuz bi hamilelik geçirirsin inşallahh:KK49::KK49:

kızlarr bnde gördüm bebeğimi iki gündür çok stresliydim ama Allaha şükür kalp atışınıda gördük 7 haftalık olmuş bi hafta snra 2 aylık olucak inşaAllahh... kardeşide gelişememiş öle duruyo yavrum:KK43:( bişi demedi doktor nolcak o acaba

infanta hayırlı olsun canım çookm sevindim sorunsuz bi hamilelik geçirirsin inşallahh:KK49::KK49:

kızlarr bnde gördüm bebeğimi iki gündür çok stresliydim ama Allaha şükür kalp atışınıda gördük 7 haftalık olmuş bi hafta snra 2 aylık olucak inşaAllahh... kardeşide gelişememiş öle duruyo yavrum:KK43:( bişi demedi doktor nolcak o acaba

saol canim amin ins
sende cok stres yapma bak kucuk kalbi pit pit atiyormus bide ben duysaydim rahatlicaktim

o kendiliğinden kaybolucak canım. herhangi bir işlem yapılmıyor.Allah kucaklaımıza almayı nasip etsin.

Ikinci catlatma ignemde tutmadi :KK43:((((

uzulme cnm yaaa rbbm verır ıns. bnde pkoluyum klomen kullandm bı ay olmadı sımdı rahım fılmı cekılcem 2 bucuk senedr olmadı. adet duzenszlıgı var 3 5 gun gecıkıyo bnmde 6 ay once pko teshısı kondu bnde beklıyrm yaa :KK43: dua et rbbme cnm

uzulme cnm yaaa rbbm verır ıns. bnde pkoluyum klomen kullandm bı ay olmadı sımdı rahım fılmı cekılcem 2 bucuk senedr olmadı. adet duzenszlıgı var 3 5 gun gecıkıyo bnmde 6 ay once pko teshısı kondu bnde beklıyrm yaa :KK43: dua et rbbme cnm

Benimde adetim duzensiz bnde pcoluyum oysa bu ay cok umutluydum doktor 36 saat snra iliski demisti ama 42 saat sonra oldu ondan mi aceba

Arkadaşlar ben yeniyim aranızda. Uzun bir müddet kendim başetmeye çalıştım bu sorunla ama artık başedemiyorum. Benim gibi bebek özlemi içinde olanlarla bu süreci daha iyi atlatırım diye düşündüm.

PKO luyum. 38 yaşındayım. Bu ay klomen kullandım. 1 tane yumurtam oluştu. Adetimin 15. Gününde yumurta takibine gittim. Yumurta çok küçüktü. 18. Gün tekrar çağırdı. Yeterli büyüklüğe ulaşmışsa çatlatma iğnesi yapacaktı ama gerek kalmadı çünkü yumurtam 18mm de kendisi çatlamış. Aslında çatladığını anladım çünkü sol kasığımda hafif bir sızı hissettim. Hemen o gece ilişki önerdi. Eşimle birlikte olduk hatta 15 dk. ayaklarımı havaya dikip bekledim. ama kasıklarımda sızı ve hassasiyet devam ediyor. O geceden sonra tekrar birlikte olamadık bu yüzden. Bir seferlik ilişki yetti mi yetmedi mi bilemiyorum? Aslında yumurta çatladıktan sonra 24 saat yaşıyor. Sperm ise 72 saat kadar yaşıyor. Çatladığı günün gecesi ilişki olduğu için umutlanmak istiyorum ama yine de temkinli davranıyorum çünkü negatif sonuçlar artık beni çok üzüyor.

Bu arada bu ikinci klomen denemem. İlkinde zamanlamayı ayarlayamadım. Eşim şehir dışında olduğu için yumurta takibine bile gitmedim. Bu ikinci kullanışım klomeni. Klomenden önce 2 senedir doğal olarak hamile kalmaya çalışıyordum ve her seferinde hüsran yaşıyordum.

İyigeceler kızlar nasılsınız:KK16:Dün bebek mevlidim vardı ve bugünde kayınvaldemlere kırk uçurmaya gittik:KK55::nazar::emir_bebek:Dün Hakseverim ve diğer arkadaşlarda geldi çok sevindim inşallah hep böyle devam eder topikteki buluşmalar.Evede geç geldik yorgunum haliyle çok fazla birşey yazamıyacağım:18:İnşallah Allah sizlerede nasip eder bu güzel telaşeleri Allah'a emanet olun görüşürüz:KK16::KK54::KK3:

İyigeceler kızlar nasılsınız:KK16:Dün bebek mevlidim vardı ve bugünde kayınvaldemlere kırk uçurmaya gittik:KK55::nazar::emir_bebek:Dün Hakseverim ve diğer arkadaşlarda geldi çok sevindim inşallah hep böyle devam eder topikteki buluşmalar.Evede geç geldik yorgunum haliyle çok fazla birşey yazamıyacağım:18:İnşallah Allah sizlerede nasip eder bu güzel telaşeleri Allah'a emanet olun görüşürüz:KK16::KK54::KK3:

hadi geçmiş olsun canım
kırk ucurmak nasıl oluyor bilmiyorum ama darısı başıma inşallh isteyen herkese nasip olsun

arkadaşlar ben de pkoluyum ve bu ay hayıta başladm ama hayıt prolaktini yükseltyo diyenler var.bilgisi olan var mı??????çocuk tedavisi görüyorum.prolaktinim normalde yüksek değil ama hayıtla yükselr diye korkuyorum.lütfen bilgisi olan yardımcı olsn:KK14:hayıtı bırakayım mı devam mı edeyim???:KK14::KK14::KK14:

Kızlar iğne kullanıyorum ben dün gittim doktora gelişme yok yumurtalarda yarın yine gitcem dozu artıracak sanırım yine gelişme olmamışsa. İğneye rağmen yumurtlama sı olmayan oldumu aranızda

Kızlar iğne kullanıyorum ben dün gittim doktora gelişme yok yumurtalarda yarın yine gitcem dozu artıracak sanırım yine gelişme olmamışsa. İğneye rağmen yumurtlama sı olmayan oldumu aranızda

illaki yumurtlatırlar canım hiç korkma hangi doza cevap vereceğini bulmak mesela . tedavin hayırlı olsun

benim de yumurtalrm hiç bi ilaca tepki vermyodu.artık çözümü buldum:klomene başldğm gün soğan suyuna da başlıyorm.2,5 bardak su 2 soğan.sabah akşam yapyrm böyle.ve yumurta takibne gdyrm tabiki.maşallah soğnı ek olark kullandğmda yumrtalrm süper glşyo çatlyo.ilaç tek başına hiç biri bende de fayda etmemşti.soğan önerrm.

X