Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

anaa bi öğlen tatiline çıktık döktürmüşsünüz maaşaalllah benim çıkmamımı beklediniz öğleden önce kimse yoktu evet kızsaydın hocaya gözüne çöpmü düştü diye ben gece yatmasını bilmiyom sabah kalkmasını ama mecburen iş olunca kırışa kırışa kalkıyom
kaynanan iyi uyutuyo o saate kadar seni

evet ya sabah kimsecikler yoktu dimi sıkılmıştım bende sabah yaa...

hiç yani dimi ama.ben 6 yaşımda falanmışım.yengem kuzenimi yeni doğurmuş yalnız bırakmamak için burcu gel yanında dur biraz diyomuş bana ben de "hiç gelemem zaten 6 ay sonra okula başlıycam"diyomuşum:) ben de misafirleri öyle diyeyim gelmeyin zaten hamile kalcam yakın zamanda :KK52:

bir çorba iç canım tok tutar yokmu yakınlarda çorbacı felan

yok canım ya iş işte evim yakın ama gidip geleyim yapayım şimdi zor akşamın yemegi hazır

of ya 3 ögün yemek düşün bıktım valla ondan sonrada kilo alıyoruz işte abur cubur saat kaç ben daha yemek yemedim

hiç yani dimi ama.ben 6 yaşımda falanmışım.yengem kuzenimi yeni doğurmuş yalnız bırakmamak için burcu gel yanında dur biraz diyomuş bana ben de "hiç gelemem zaten 6 ay sonra okula başlıycam"diyomuşum:) ben de misafirleri öyle diyeyim gelmeyin zaten hamile kalcam yakın zamanda :KK52:

yani ne işleri varmış canımmm evleri yokmu gitsinler evlerine Allah Allah kış kış :KK9:

almazmıyız canım ya biz gizi bile aramıza aldık :) hoşgeldin:21:

çok tşk ederim hoşbulduk nasılsınız?kısaca kendimi tanıtıym diyecem ama hiçte kısa sürmez tanıtmaya kalksam:KK52:ama deneyim 31 yaşındayım 11 senelik evliyim pko hastasıyım 3 ncü aşılamam yapıldı ve 4 gün sonra sonuç almayı bekliyorum tedaviyle ilgili tecrübelerimide zamanla paylaşırım çünkü ben bile profösör oldum bu konuda:KK1::KK1::KK1:

anaa bi öğlen tatiline çıktık döktürmüşsünüz maaşaalllah benim çıkmamımı beklediniz öğleden önce kimse yoktu evet kızsaydın hocaya gözüne çöpmü düştü diye ben gece yatmasını bilmiyom sabah kalkmasını ama mecburen iş olunca kırışa kırışa kalkıyom
kaynanan iyi uyutuyo o saate kadar seni
kaynanayı takan kim:KK70: oda uyuyo hem evimz ayrı uyuduğumu bilmiyoo ama karışmaz zaten öle bazı huyları uyuz işte..
sveh adetin ikinci günü başlıyorsun komşuda ne robot yokmu olmadı teniz bezin içine koy kaynanan keserle ufalttsın yada sen yap işte

o saate kadar aman allahım
darısı sizin başınıza kızlarr:KK70: amann şimdi uyumıcamda nezaman uyucam çocuk olunca zaten uyumam gece gündüz acısını çıkarayım dimi ama:21:

robot var bende o kesiyomu o odunu:)
kızlar acıktım ne yapayım ya iş yeri tabi ona göre fikir verin bıktım et tavuk demeyin
salata ye bence en güzel yemek bayılırım salataya:KK56::KK56:
uykucu şirin seni bulduğun yerde dalıyorsun yani...:KK9::KK9::KK9:
ewt canım öleyim :KK52: çıkın işten çalışıpta noluyomuşş:KK37:

sen hep böyleymişsin desene sonradan olma değill:KK1:
merhaba kızlar bir pkolu olarak benide aranıza alırsınız dimi:KK1:
alırız tabi yer çokk:)) hoşgeldinn:KK3:
progesteronun yüksek olması yumurtanın gelişip çatladığı anlamına geldiğini biliyorum bu mantıkladüşükse de çatlamamış oluyo gibi düşündüm :KK55:

bende sandım biliyo gerçekten tahminen cvp veriyomuş:KK1: sana bidaa bişi sormamak lazım burcu yanlış tahminde bulunursun sakata gitmeyelim:KK53: :KK54:

çok tşk ederim hoşbulduk nasılsınız?kısaca kendimi tanıtıym diyecem ama hiçte kısa sürmez tanıtmaya kalksam:KK52:ama deneyim 31 yaşındayım 11 senelik evliyim pko hastasıyım 3 ncü aşılamam yapıldı ve 4 gün sonra sonuç almayı bekliyorum tedaviyle ilgili tecrübelerimide zamanla paylaşırım çünkü ben bile profösör oldum bu konuda:KK1::KK1::KK1:

oo giz 1 sen 2 desene size çokk ihtiyacımz varr ablalarımm.. inşallah Rabbim size en kısa zamanda verir yumurcakta sonra bebek büyütmede yardım edersiniz bize:KK16:

X