Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

meraksızlıktan değil canım yaaa bişey çıkacağını sanmadığım için ama siz çok yaşayın emi beni çok güldürdünüz
Evet canım haklısında böylede için içini yer.Yoksa bende bazen adetim gecikiyor diyorum hamile olduğumu sanmıyorum diye.Bizlerin hamileliği olursa süpriz hamilelik olur canım
Niye çokmu geç uyudun canımAdınıda kkmı koyucan bebeğin bi alemsin sen ya
Hoşgeldin canım özlettin kendini.Nasılsın çok yormasaydın kendini.Allah kolaylık versin canım görüşürüz kib.
Bir alemsin canım ya haksevere yazdığın hoşuma gittideCanım herkez bir olmuyor kimi var kayınvalde kimi var kaynana
hahaa bende geçmişi okumaya çalıştım ama yarıda bıraktım:)) evet kayınvaldem annemden çok seviyorum oda beni oğlundan çok seviyooooooooooo
Allah iyi etsin canım
kızlar yaa buğün benim göğüslerim de dolgunluk ve şişkinlik birazda hashaslık var kasıklarımdada var belim ağrıyo acaba adet mi olacağım idrar tahlili yaptıralı 3 hafta oldu nerden baksan
Hayırlısıyla inşallah hamilesindir canım

Canım bende çektirmeyi düşünüyorumda çok zor oluyormu?Nekadar sürüyor?

Bir gülümseme bir hayat !

Çok çok yeni projemiz !

Eğer Pro üye iseniz ve Bir gülümseme bir hayat ! projemize katılmak istiyorsanız. kk'dan bir arkadaşınıza Pro kart alarak hem projemize dahil oluyorsunuz hemde arkadaşınıza çok şık bir hediye vermiş oluyorsunuz.

Eğer Pro üye değilseniz gelin 15 kişiyi toparlayın sizin GRUBUNUZUN adına aşağıdaki gibi bir logoyu Bir gülümseme bir hayat ! projemize dikelim ! Şu ana kadar iki takım bu konuda yarış halinde biri

70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor (70-79 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!) diğeri de Makara Kukara (Makara Kukara Topiği) başlığı.

Şu anda iki grubunda logoları henüz yarım kalp :)

Not : kadınlar Kulübü'nün bu projede geliri %0 şeklindedir. Yani tüm gelir Bedd derneğine bağışlanmaktadır. Pro üye iseniz ve bunu bir arkadaşınıza hediye edecekseniz arkadaşınızın adresini yazıp açıklama bölümüne üye adını tam yazmanız yeterlidir. Kart Bedeli 30 Tl olup 5 TL şekilde kargo ücreti vardır.

Anneler Kulübü grupları X Ayı anne gruplarında bu konuda destek bekliyoruz ama bakalım :) Bu işler gönüllük esasına dayanmaktadır !

Kart Bedeli 30 TL olup 5 TL şekilde kargo ücreti vardır.

kk Pro Kart Almak için TIKLAYIN

kızlar bu kampanyaya katılalım mı hayırımız olsun şuan hiç param yok eşimde vermez netten bişi için ama toplaya biliriz ne dersini 35 tl toplayıp 15 kişi olduk mu bi grup oluyoruz sanırım tam anlamadım ama ne dersiniz bir ay içinde toplayalım mı 35 lira kocalarımızdan istemeden ev harçlıklarında arttırarak yapabiliriz ne dersiniz birinin mutluluğuna vesile olabilir miyiz kızlar 35 tl toplarız dimi:44:

ayy inşallah canım inşallah

Neaycığım günaydın canım nasılsın bakim,yap artık şu testi de sende kurtul meraktan bizde kurtulalım yaaa

elif ,bende pazartesi yaptırmayı düşünüyorum adetimden bir gün önce olmuşm oluyor desene aynı gün bakıcaz sonuca

günaydın kızlarrrr..bu siteye girdim azcık keyfim yerine geldi.bura çok şen şakrakmış.bende diğer sitelerde bunalıma girodum bi jiletim bide müslümüm eksik.o kadar yani.neyse gelelim benim acıklı hikayeme:) bende sizin gibi pcoluyum.artık alıştım onla yaşamaya.sofraya bi tabakda onun için koymayı düşünüyorum.drum bu kistlerin artık bizim bi parçamız oldunu elimiz kolumuz gibi görmemiz gerektini söledi.kurtulamıoruz bari iyi geçinelim dimi.her gün şunu söliyelim sevgili pcom bugün yumurtlamama izin ver.ben 2 yıllık evliyim ve hiç korunmadım.pcolu oldumu bekarken öğrenmiştim drum elini çabuk tut yoksa biraz zor çocuk sahibi olursun demişti.aynen ölede oldu.3 aydır aşılama tedavisi görüorum.ilk ay günde 2 tane klomenle başladım yumurta bile olmadı.sonraki ay dr dozunu yükseltti günde 3 taneye çıktı.aman yarabbi yumurta var ama büyümedi.onlarda kist olup eklendimi benim kistlerin grubuna.bide alay eder gibi çokca sancı yaptılar.neyse 3. ay oldu drum iğne verdi.4 gün vurdum yumurta yok.2 gün daha 2 gün daha derken 9 gün iğne vurdum.ve yumurta var hemde çok.ama 4mmden büyük yok.zaten 4 mmden aşağısına kist diolar.dr yumurta diye nitelendirmio bile ama ben seviorum yumurtalarımı.2 sene bekledim ben o 4mmlik yumurtayı.bide üstüne iğnelerden benim yumurtalıklarım büyüdü.ona noluyosa.anlıcanız aşılama tedavisindeyim ama bi kere bile aşılanmak nasip olmadı.şimdi adet görmeyi bekliorum.dr başka bi tedavi uygulucanı bunlarla bi sonuç alamadımızı söledi.bakalım bu ay nolcak şaka bi tarafada maddi manevi çok sarstı bizi ve hiç bi sonuç yok.kurban olduğum allah inş bizleride sevindirir.hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlar nasip eder.hepinizin takipçisi olcam.şu mübarek kutlu doğum haftasının yüzü suyu hürmetine yarabbi bizlere senin lütfundan nasibini almış hayırlı evlatlar ver...

slm canım peki ne uyguladın kendin bunu yenmek için biliyorsun ibrahim saraçoglu sogan ı mutlaka kullansınlar dedi

birde kilo varmı sende sen söyle bunları ben sana bir reçete yazayım buranın aktarcısıyım deli burcu var o koydu adımı gelir birazdan deli

canım ben iğneyi pregon kullandım.kilo var tabiki 70 kiloyla başladım ben.3 ayda iğne ilaç hormon yükleye yükleye 8 kilo aldım.şu zayıflama çayları varya ondan içiorum 1 saat önce tartıldım 75 olmuşum.yeni başladım çaylara.her gün 2 fincan ada çayı içiorum.eşim hayıt hapı alcak hergün unutup gelio beni çıldırtıo.bu ayki tedavide adetin 2. günü bal çörek otu tarçın karışımı yicem.bi tane ebe kadına karışım yaptırıorum çok kişiyi doğurtmuş.incir yiyorum günde üç beş tane.bide işin manevi kısmı var.bin kişi bana yasin okudu.kendim 4444 tane tefriciye çektim.meryem suresini günlerce okuyum gece teheccüt namazlarına kalktım.bugün zekerriyya duasına başlıcam.günde 70 kere 40 gün okunuomuş.anlıcan ya balataları sıyırcam yada okuya üfleye ufkum açılacak uçuşa geçecem.

bu arada bu ay glukopage kullanmaya başladım.şeker hapı ama pcolularda yumurtlamayı düzenliomuş.bide zayıflatıomuş

bu arada bu ay glukopage kullanmaya başladım.şeker hapı ama pcolularda yumurtlamayı düzenliomuş.bide zayıflatıomuş

Günaydın hoşgeldin canım aramıza.Negüzel Allah dualarını kabul eder inşallah tez zamanda anne olursun sağlıklı şekilde.Dua etmek herzman için iyidir faydasını çok görürsün.Hepimizin sınavı ayrı bizlerinde buymuş.Sabır ve azimle devam et canım.Evet glucophage(metformin)genelde pkolulara veriyorlar bende kullanıyorum günde 2 defa.Zayıflatıyor derken ben diyetisyene gidiyorum çok yemek yiyip spor yapmassak ilaç bir işe yaramaz kilo konusunda .Oyüzden kilo sorunun varsa diyet ve spor öneriyorum.Kilo verilmeside çok önemli pkolular için.Kilo gittikçe düzgün yumurtlama olabiliyormuş.Herkezte ayrı canım yani kiminin kilosu gidince hemen hamile kalıyor kimi zayıf olduğu halde tedavi gerektiryor.Allah hepimize nasip eder inşallah anne olmayı

inşallah canım.yediklerime dikkat ediorum ama bi andada sıkı bi diyete girmemek lazımmış.bünye dirençsiz kaldığı için yumurtlama bozukluğuda yapabiliomuş.işte çaylarla falan birazda dikkat ederek vermeye çalışıorum.2 haftada 3 kilo verdim.tabi birazdaha vermem lazım.

Canım sıkı diyeti kimse tavsiye etmiyor zaten.Benim uyguladığım sağlıklı beslenme yanındada spor yapıyorum kendimi daha iyi hissdiyorum sporda çok faydalı.Ben yeşil çay içiyorum genelde beşi bi yerde içiyordum sallama poşette o bitti yeşil çay içiyorum şimdi.Bakalım emeklerimizin karşılığını alırız inşallah.Bu arada tiroitlerine baktırdınmı neden dersen herbayanın baktırması gerekiyormuş.Bende kilo verimi durmuştu yavaşladı.Diyetisyenim endokrin bölümüne yönlendirdi hormon tahlili oldum ve tiroit yükselmiş ilaç kullanıyorum şimdi.Tiroitlerde sorun olunca adet düzensizliği vs yapıyormuş.Oyüzden kontrol altında tutmak gerekiyormuş bilgin olsun canım

neaycığım günaydın canım nasılsın bakim,yap artık şu testi de sende kurtul meraktan bizde kurtulalım yaaa

günaydın canım dedim adet belirtilerini yaşıyorum şuan gögüs şişkinliği bel ağrısı kasık ağrıları bi adet durumuma bakayım da zaten inşallah cumartesi dr gidecegim allah kısmet ederse baksın bi ne diyecek

Son düzenleme:

canım ben 2 sene endokrin bölümüne gittim bekarken.öle araştırdılar 2 sene sonuçta bişi çıkmadı.evlendikten sonrada herşeyime bakıldı.sadece pco var.başka hiç bişi yok.

ah bide sigara var onu bi bırakabilsem.strese girdikçe içiorum ama faydası yok ya zararı çok

ah oo sigara dr dediki en son içeceksen gelme bana eşime dedi takip et bana söyle bundan sonra ben bakmam kime gidersen git dedi ama bırakamadım eşime yalvardım bıraktı de tamammı bak bakmazsa maf oluruz dedim ikna ettim gerçi haklılar yumurta kalitesini sperm kalitesini düşürüyo bizim iyiliğimiz için diyo ama o da olmasa iyice kafayı yiyecem ama eskiye oranla az içiyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…