Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

amin canım amin inşallah ya bende de aynı huy var ve o kadar küçük ve o kadar önemsiz şeyleri kafaya takıyorum ki anlatamam sonrada kendime çok kızıyorum niye hayatı kendine zehir ediyosun boş yere diye ama yapı işte değiştiremiyorum malesef

aynı huy bendede var işte strestende çocuk olmuyo ufacık bişi kafaya takarda takarım

selam kızlaaaar.bugün ovitrelleyi vuruluşumun 15. günü.yarın da adet günüm.geçsin şu günler artııııııııııııııııııııık :KK43:((

selam kızlaaaar.bugün ovitrelleyi vuruluşumun 15. günü.yarın da adet günüm.geçsin şu günler artııııııııııııııııııııık :KK43:((

burdayım canım :KK16:geldimde sen yoktun haberler nasıl hala test yapmayı düşünmüyormusun yaa :KK20:

yaaa evet düşünmüyorum bu hafta sonu dr gitmeyi düşünüyodum muayene ye eşim istanbula gidiyo tek gitme haftaya beraber gideriz dedi çalışmalara devam

değil bence 3 pagoça ne demek yaaa benim gün içinde yediğim o kadardır nerdenbaksan ama kilo alıp duruyom işte

kız çok yiyorm bn bu haftalarda ama almıyorm kilo çok şükür ama alcam diede korkuyorum malum pco:KK43:( sen nezaman doktora gtcn neyaz

yaaa evet düşünmüyorum bu hafta sonu dr gitmeyi düşünüyodum muayene ye eşim istanbula gidiyo tek gitme haftaya beraber gideriz dedi çalışmalara devam

ya ne diyosn sen bi hafta daha bekleyemem benn git ver kan hemn bence hamilesn senn

slm canım hoşgeldin benim batada 2-3 gün var ve dediğin gibi günler geçmek bilmiyor belirtin falan var mı ? kafayı yedim ya herkese belirti soruyorum

merhaba
bende pkoluyum 1,5 yıldır bebeğim olmuyor ve 1 düşük yaptım (15 gunluktu) yarın rahim filmi ve sperm tahlili yaptıracağız bizde tedavi sürecine giriyoruz tek sorun pkomu bakalım ? Allah hepimize yardım etsin

canım sen günleri bitirmişsin ya :KK9::KK9: bugün 15.günse bugün yapabilirdin testi dr.15.gün yapın diyor zaten.hadi hayırlısı inşallah güzel haber verirsin...

kızlar sevdiğiniz çoçuk isimleri ne allah nasip ederse kayınvalide kayınbaba ismimi koyacaksınız yada sevdiğiniz isimler ne

canım sen günleri bitirmişsin ya :KK9::KK9: bugün 15.günse bugün yapabilirdin testi dr.15.gün yapın diyor zaten.hadi hayırlısı inşallah güzel haber verirsin...

inşallah canım ya.ama korkuyorum yapmaya.diyorum ki haftaya pazartesine kadar bekliyim.zaten şimdi idrarda çıkmaz yapsam da .pazartesi kanda baktırırım tabi adet olmazsam :KK43:

merhaba
bende pkoluyum 1,5 yıldır bebeğim olmuyor ve 1 düşük yaptım (15 gunluktu) yarın rahim filmi ve sperm tahlili yaptıracağız bizde tedavi sürecine giriyoruz tek sorun pkomu bakalım ? Allah hepimize yardım etsin

hoşgeldin canım geçmiş olsun tedavin de hayırlı olsun inşallah...

kızlar sevdiğiniz çoçuk isimleri ne allah nasip ederse kayınvalide kayınbaba ismimi koyacaksınız yada sevdiğiniz isimler ne

kaynanamın adını hayatta koymam :KK47::KK47: ben kız olarak ecrin ismini seviyorum erkek ismi olarakta yağız alp koyucam Allah nasip kısmet ederde o günleri görürsem

inşallah canım ya.ama korkuyorum yapmaya.diyorum ki haftaya pazartesine kadar bekliyim.zaten şimdi idrarda çıkmaz yapsam da .pazartesi kanda baktırırım tabi adet olmazsam :KK43:

idrarda bakma zaten varsada çıkmayabilir pazartesiyi neden bekliyorsun ki yarın kanda baktır varsa mutlaka çıkar kendini varmı yokmu sitrese sokmazsın canım benim

X