Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

selam kızlar neler oluyor karamsarlık çökmüş üstünüze devam yola

kimi zaman bulamadagından kürleri kullanmıyor arkadaşlar ben de çalışıyorum sırf bu yüzden akşamları yapıyorum çayımı ilaçlarımıda akşam alıyorum ne yapayım

sabahda aç karnına karışımımı yiyorum

arkadaşım ateş basması iyiye işaret gibi de olabilir erken daha test günün birde olumsuzluga alıştırın hayal kırıklıgı yaşamayın

yaradan bilir hayırlısı diyelim inş. gelecek nazlı sıpalar

biri hamile kalsa da moral olsa bi ze.
Sen ne yaptın canım incir falan devam ediyosun herhalde.

yok canım hayıtla incir yemiştim bıraktımbu hafta yumurtlama bitmiştir diye hayıtıda içmiyorum gebelik olursa diye eğer adet olursam tekrar incire adet olamasamda test negatif çıkarsa hayıta devam beni bu ay hayıtla adet olmuştum.sende ne var ne yok baklemedemisin sende canım

kızlar merhaba nasılsınız

Allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda inşAllah

ben bilmiyorum size sormak istedim

pko olup olmadıgı temizken doktor tarafından alttan muaynede çıkar değil mi o şekilde mi tespit ediliyor :26:

bana cevap verecek kimse yok mu :KK50:

ben klomen içtim canım.bitti.cuma günü yumurtalarımı göstermeye gidicem(varsa tabi) :18:

inşallah vardır canım inşallah büyümüşlerdir sonra çatlarlarsonra döllenirler ve sonrada rahime tutunurlar. Bugün vidio izledim gebelin oluşması diye çoğu hamile olanlar ve anneler nasıl oluştuğunu bilmiyorlar ben aileme anlatıyor allah allah öyle mi oluyor diyorlar ve öğrandikçe nal bir mucize olduğunu fark ediyorum

evet canım ulstrasonla bakıyolar ve çıkıyo.ama benim bir önceki doktorum göremedi.maalesef bu da bizim 2 yıl kaybetmemize neden oldu

evet canım ya tamamen bir mucizeymş.ben sanıyodum ki kolay birşey .İzlediğimiz türk filmlerinde kadınlar nerdeyse adamların ceketlerinden hamile kalıyorlardı:)

evet canım ya tamamen bir mucizeymş.ben sanıyodum ki kolay birşey .İzlediğimiz türk filmlerinde kadınlar nerdeyse adamların ceketlerinden hamile kalıyorlardı:)[/QUOT

:)))))) KEŞKE ÖYLE KOLAY OLABİLSEYDİ BİZLER NELER YAPIYORUZ NE İLAÇLAR KULLANIYORUZ OLMUYOR OLMUYOR

üzüldüm senin adına karakedi sanırım bende hamile değilim ozaman 16 gün olmadıysan adet ve yoksa bende çok umutlanmıyım offf offf

öyle deme tatlım herkesin aynı olucak diye birşey yok moralini yüksek tut hiç belli olmaz canım.sen 14. güne kadar bekle 14. gün kan testini yaptır.

yok canım hayıtla incir yemiştim bıraktımbu hafta yumurtlama bitmiştir diye hayıtıda içmiyorum gebelik olursa diye eğer adet olursam tekrar incire adet olamasamda test negatif çıkarsa hayıta devam beni bu ay hayıtla adet olmuştum.sende ne var ne yok baklemedemisin sende canım

tatlım hayıt ne banada anlatır mıısn?

evet canım ya tamamen bir mucizeymş.ben sanıyodum ki kolay birşey .İzlediğimiz türk filmlerinde kadınlar nerdeyse adamların ceketlerinden hamile kalıyorlardı:)[/QUOT

:)))))) KEŞKE ÖYLE KOLAY OLABİLSEYDİ BİZLER NELER YAPIYORUZ NE İLAÇLAR KULLANIYORUZ OLMUYOR OLMUYOR

aynen cnm yasadıgımız stres aldıgımız hormonlarda cabası zaten.valla hamile kalıp dogurup cocugunu sokaklara atanların çöplere atanların yatacak yerleri yok..

tatlım hayıt ne banada anlatır mıısn?

canım hayıt tohmu alıyorsun aktardan kimisi dövüyo ufalatıyor ama ben direk 1 çay kaşığı hat-yıta birfincan sıcak su ekliyorum biraz 5 dk felan bekletiyorum sabah akşam aç karnına içiyorsun ama hamilelikte düşük tehlikesi olabiliyormuş o yüzden sen emin değilsin bence sen netleştir ondan sonra yap derim

selam kızlar nasılsınzgörüşmeyeli gelemedm bende kaç gündür. iyi haberler yok sanırım neyse hayırlısı moral bozmak yok:KK16: bende başladm klomene gtcem cuma günü yumurtalara baktırmaya çatlatma iğneside isticem nasip belki tutar...

canım hayıt tohmu alıyorsun aktardan kimisi dövüyo ufalatıyor ama ben direk 1 çay kaşığı hat-yıta birfincan sıcak su ekliyorum biraz 5 dk felan bekletiyorum sabah akşam aç karnına içiyorsun ama hamilelikte düşük tehlikesi olabiliyormuş o yüzden sen emin değilsin bence sen netleştir ondan sonra yap derim

yok tatlım şüphem yok test negatif çıktı zaten :KK43: neye iyi geliyor bu tohum canım?

herkesde bir hareket

ya ben hayıtı sadece akşamları içiyorum araştırıyım bakalım günde birmi ikimi

Kızlarr merhabalarr aşlamadan 10 gün sonrar kanamam olduu kan testi yaptırdım 1,69 çıktıı hamie değilim yani buna rağmen doktor bekleyeim dedii şu an günde 2 kere jel kulanıyorum bugün 18. günümm 2 gün sonra adet olmam sizce bu kanama neydi

X