Pkolu olup hamile kalmaya çabalayanlar !!

Bebeksiz çocuksuz olmaktan çok yoruldum. Sürekli bebek magazalrini geziyorum telefonda sürekli bebekle alakalı biseyoer izliyorum arastiriyorum, . herkese herseye aliniyorum nasıl atlaticam.bu durumu

Bebeksiz çocuksuz olmaktan çok yoruldum. Sürekli bebek magazalrini geziyorum telefonda sürekli bebekle alakalı biseyoer izliyorum arastiriyorum, . herkese herseye aliniyorum nasıl atlaticam.bu durumu
Aynı durumdayız canım bende öyleyim valla e bebekte sepette bı kaç ürün bile bekletiyorum seçtim olursa alırım diye

Yeni bi konu olsun istedim pkolu olup kilo vermeye calisan ve hamile kalmaya calisan tummm pkolular gelsin dertleselimmm !!
Ben canım gecen ay rahim filmi çekildim temiz çıktı iki sene öncede hormon testi yaptırdim pko çıktı şimdi adet olunca tekrarlicam

Diyet falan yapiyormusunn kuzum. Benim pskilojik olarak çöküntüye girdiğim an bitiyor. İnşallah sepete eklediklerimizi alırız bir gün .çok üzülüyorum. Heerseyde hevesim var şimdiden koca bir hurc bebek örgüleri ile doldurdum nasip olsada giydirsek

Amin canım inşallah 2 hafta kadar diyet yaptım sonra bıraktım moralim bozuk olduğu için hiç bir şey yapasim yok benim hastane cikisim bile hazır kız kardeşim almıştı

15 dk bi hitt anteranman buldum onu yapiyorum ben bi kac gundur genelde yuruyorum ve takviyedenmi bilmiyorum hic olmadigim kadar kendimi iyi hissediyorum..bende calisiyorum canimm calisirken zor oluyo genelde aksam yapiyorum sporu yada Sabah ise giderken yuruyorum..bu arada Allah kolaylik versin mesleginize saygim sonsuz zor bi donemden geciyoruz insallah hayirlarla biterde kurtuluruz..

Hepimiz neredeyse ayni durumdayiz her yeni yila girince insallah bu sene diyoruz ve yillar hizla geciyo.. ben sunq inaniyorum ki pkolular zor hamile kaliyo ama bi sekilde oluyo.. bi bayan vardi ilk esiyle 5 6 sene cocugu olmadi allah korusun ama ayrildilar ve kadin 39 40 yaslarinda tekrar evlendi ve inanirmisiniz hemen hamile kaldi ve daha ilk cocuk 1 yasini doldurmadan 2. Hamile kaldi ve bu kadin agir pkoluydu canli ornekti dr demiski yas biraz ilerleyince yumurtaliklar normale donuyo pkolularda azalmaya basladigi icin..o yuzden hemen hamile kalmis

İnşallah o kadar beklemeniz 40 yaşlarına kadar ben 22 yaşındayım genç anne olmak istiyorum

İnşallah o kadar beklemeniz 40 yaşlarına kadar ben 22 yaşındayım genç anne olmak istiyorum
Tabii canimm allah korusun gercekten insan genc yasta anne olmak istiyo 24 du evlebdim 29 oldum hala bekliyorum insallah cok aratmadan Rabbim hepimize hayirlisidan versin

Ben başardım ama mol gebelik ile sonuçlandı malesef. Şimdi bir sorun yok ama 1 sene bebek yasak. Daha 10 ay var önümde zamanda geçmiyor pco oldugu için zaman hamile kalmamız zor birde bekle diyorlar

Süpersiniz darısı basıma insallah çok teşekkür ederim çok zor bir dönemden geçiyoruz maalesef hep beraber atlatacağız ve tabi Allah’ın izniyle

90 kiloyum boyum 1.78 birden kilo aldım evlendikten sonra
Merhaba bitkisel çözümleri denediniz mi bir yarar sağladınız mı ? Bildiğim bir kaç kür var ama insülin direncinizi kırmanız gerek bence tekrar doktora gidip şekerinizi ölçtürün ona göre ilaç tedavisine başlayın spor şart bu arada covid 19 insanları mafetti evden çıkamaz hale geldik hem stres hemde alışkanlıklarımızdan uzaklaşır olduk

Sonn derece pkolu biri olarak şu köşede oturam bende

4 yıllık evliyim
Killanma desen var
Düzensizlik var
Sivilce var
Kilo desen var
1 asilama 1 tüp bebek negatif
Merhaba benimde kilom sınırda ama bende kilo veremiyorum yürüyerek de verilmiyor rejim ve sporla birlikte verilir diyorlar ama evde kaldığım sürece bunu yapmaya devam edemiyorum. Stres de bir faktör iyi olmam harekata maddi sorunlar Bebek istemek geçim derken herşey birbirine girdi yine de rabbim yardımcımız olsun

Yok hiç denemeedim canım evet covid bizi mahfetti bı 5 kiloda karantinada aldım zaten üstüne bide izne çıkarıldım iyice stres geçim derdi derken mahfolduk. endokrinoloji doktoruna git dedi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…