Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gördüm canım teşekkürler...

rica ederim canım kafana takılan başka bişey olursa sor....

Turuncu nasılsın canım bebeğin iyi mi?

Tuncss gel artııııkkkk ya...................

Vandaki deprem çok kötü 7.2 ymiş Allahım sen koru yarabbim çok ölen olmuş Allah ım yakınlarına sabır versin...

Son düzenleme:

Vandaki deprem çok kötü 7.2 ymiş Allahım sen koru yarabbim çok ölen olmuş Allah ım yakınlarına sabır versin...

Bicim canım çok teşekkür ederim.Bebeğimde ben de iyiz çok şükür.
Sen nasılsın tatlım ?Son durumlar nedir?
Deprem içinde çok üzüldüm gerçekten.Rabbim sabır versin

Son düzenleme:
rica ederim canım kafana takılan başka bişey olursa sor....

Tuncss gel artııııkkkk ya...................

tuncss test yapmaya karar vermiş dönmedi mi hala?!?
canım çok sağol soruyorum zaten ne takılsa..
dün gece deli gibi korkmuş bi şekilde uyandım,eşimi kaldırdım ''deprem oldu galiba'' diye.''yok bişey ben deuymadım,uyu hadi'' deyip uyuttu beni tekrar.zaten deprem falan da olmamış.bugün Van'ı görene kadar unutmuştum dün gece olanları.görür görmez geldi aklıma ve hemen Kandilli'nin sayfasına baktım.deprem falan olmamış gece.malum mu oldu dersiniz??

Bicim canım çok teşekkür ederim.Bebeğimde ben de iyiz çok şükür.
Sen nasılsın tatlım ?Son durumlar nedir?
Deprem içinde çok üzüldüm gerçekten.Rabbim sabır versin
canım iyiyim ben beklemedeyim.... ağrı sızı bişey yok da bulantım var neden bilmiyorum belki iğnenin etkisi geçmediyse daha ondandır...
tuncss test yapmaya karar vermiş dönmedi mi hala?!?
canım çok sağol soruyorum zaten ne takılsa..
dün gece deli gibi korkmuş bi şekilde uyandım,eşimi kaldırdım ''deprem oldu galiba'' diye.''yok bişey ben deuymadım,uyu hadi'' deyip uyuttu beni tekrar.zaten deprem falan da olmamış.bugün Van'ı görene kadar unutmuştum dün gece olanları.görür görmez geldi aklıma ve hemen Kandilli'nin sayfasına baktım.deprem falan olmamış gece.malum mu oldu dersiniz??

tuncss test yapıp gelecekti gelmedi çok merak ettim...

canım sen de adet olmamışsn daha.gelmez inş o kırmızılar da onların yerine müjdeyi alırız..valla ben bile sizin için stres oldum burda yaa tuncss niye gelmedi ki olmadı mı acaba:KK43:

canım sen de adet olmamışsn daha.gelmez inş o kırmızılar da onların yerine müjdeyi alırız..valla ben bile sizin için stres oldum burda yaa tuncss niye gelmedi ki olmadı mı acaba:KK43:

ewet canm olmadım dahawalla mujdeli haberı veremem gıbı bu ay ama bellli olmazz beklicez salıyakadar :KK1:

akıntı bende de var ya su kıvamında hayırlısı canım... hatta çamaşırımda görüyorum her gün....

benim su gibi değil de bildiğin yumurtanın akı gibi koyu kıvamda hatta bozuk süt gibi :KK1::KK1:

mrb arkadaslar sızlere bıraz bıseyler yazıp umut olmak ıstedım cunku hepınızın yasadıklarını cok ıyı anlayabılıyorum.Bekarken bendede pko vardı ve doktra gttm bana 8 ay gynelle dogum kontrl hapı verdı ve 8 ayda kıstcıklerım yok oldu ve sonrasında evlendım ılk yıl bebek dusunmedıgımızden sorun etmedım nezaman kı bebk ıstemeye karar verdık bende bu formlarda ve daha oncesınde duydugum sogan suyu kurunu yalnzca 15gun uyguladım ama ınanarak bı ıhtımal kıstlerım gecer dye ve benım sıklusum duzensız ve 35 38 gunu bulurdu o ay duzenlıce adet oldum ve bır ay ara vereym yıne baslarım dedım ve onumdekı ay doktra gttm yumrtalık gelıstrıcı ılac falan yazssın dye artık yorulmustum her ay o kırmızıları gorunce uzulmekten doktra gttm ve benı alttan muayne ettı kıst falan kalmamıs bıde kan ver bakalım dedı kan verdım ve sonucunu aldım gttm odasına aaaaa dedı hamılesın bak tedavı ıcın geldın hamılesın o ankı mutlulugumu kımseye anlatamam esımde yanımdaydı ona hastanede demedım eve gelmeyı dort gozle bekledım ve evde mukdeyı patlattım ıkımızde cok sevındık ve aglamaya basladık aılelere soyledık sevıncımızı herkesle paylasttık 1 hafta sonra doktra gttıgımde kımyasal geblık yasadgımı soyledı dunya basıma yıkıldı ogun yagmur yagıyodu gozyaslarım eve gelene kadar sel olmustu doktrm yenı bır bebek dusunmem ıcın 1 ay rahmı dınlendırmemz gerek dedı ve bız o aydan sonra yıne denemeye basladık 2 ay olmadı yıne o kırmızılrı gordugum aylar cok uzuluyordum ben yıne sogan suyu ıcecm dedım o ay yne sogan kurunu yaptm duzenınde adet oldum buarada da bal tarcın ve corek otuyla hamıle kalanların okadar cok oldugunu okudum bu formda adetlıykende onu yaptım ve allahıma bıraktım nasıpse olur ben cabamı gosterdım dedım ve beklemeye aldım kendımı dgr adet gunume yaklastıkca goguslerım sıstı agrıyolar nasıl tamam kesın adet olcam yıne dedım ve hc dusunmedım oovulasyon testlerım vardı evde yıne bu formda eger adete 1yada 2gun kala ovulasyon testı kop koyu kırmızlar cıft cızgı cıkıyosa hamılesınız dye hep okumustm du dedım bı yapayım degılım ama testım coktu deneyeyım bı dedım ve yaptım kı kırmızıları yumurtlama gunumde bıle okadar koyu gormemestım bı baktım cıft cızgı bana bakıyor esıme telfn actm gelrken bana mutlaka gebelık testı getr dedım onun eve gelmesını nasıl beklıyorum esım geldı hemn testı yaptım ve bı baktım ıkıncı cızgı sılık teste sılık ıkıncı cızgı cıksa bıle hamılesınız bız goozlerımıze ınanamadık ve 3 gun ardarda halen geblık testı yaptık sonrasında doktra gttk kandada cıkınca ınandım hamıle olduguma hıkayemı sunun ıcın anlattım o ay yıne sogan kurunu yaptım ve ardında bal corek otu tarcın karısımını yapmıstım ve allhn da ıznıyle oldu sıze tavsıyem sogan kurunu ve btc karısımını yapın ınann ben cok faydsnı gordum coksukur bde braz aklınızdanda cıkarınca ınsallh olr dualrımdasınız

hayırlı olsun bu arada Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. ben üç aydır yapıyorum bal çörek otu tarçını daha sonuç alamadım bakalım bu ayda olmazsa soğan kürünü yapıcam gerci bende kist yok ama olsun rahme çok iyi geliyormuş soğan kürü

kızlar iyi akşamlar nabersiniz bakalım?
bizde kocamla beraber alışverişe çıktık gezdik yemeğe falan gittik bugünüde böyle değerlendirdik.
normalde haftasonları topik durulurdu ama bugün kaynatmışsınız baya:))))

aaaa benim progestanım cuma sabahı bitti ki.. söylemedim mi ben burda bittiğini :KK9: kırmızılarım yok hala..
ama bak sana birşey soracağım sen geçen ay çatlatma iğneni kaçıncı günde vurulmuştun? progestanı da kaç gün içmiştin? off benim adetim neden gecikti yahu? iğneden sonraki 18. günüm benim bugün.. kafam karışıyor yaa.. okuyorum genelde 14-16 günde adet oluyor herkes benim ki neden gecikiyor :KK14:

canım bende çatlatma iğnesi vurulurken 17.günde bile geldiği oldu eğerki progestanda adetin ilaç bitince geliyorsa bencede testi yapmalısın hadi hayırlısı bakalım merakla bekliyorum sonucu canım

buarada busmaı canım herşeyde bir hayır vardır eğerki kendini yorgun hissediyorsan bencede bir süre herşeyi oluruna bırakmak en iyii ama bence asla umutsuzluğa kapılma kendine iyi bak

iyi akşamlar kızlar.bende pko luyum. 2. aşılama tedavisine başlayacam yarın hayırlısı inşallah. benim için de dua etmeyi unutmayın olur mu

ben çıkıyorum,iyi geceler kızlar..tunss çok merak ettim seni yarın geceye kadar da girme şansım yok,maalesef işte olucam..yarın geceya kadar girmiş olursun inş..

tamam canım tavsiyelerini dikkate alacağım sadece yorgunluk var üzerimde artık sonuç almak istiyorum... ümitsiz asla değilim ama nötr lük var sanki...
canım tablonun görünmesi gerekli.... ateşi gir saatini gir ve sağda am. pm. var am i işaretle Cervical Fluid: akıntı durumu canım varsa işaretle...Menses/Spotting: adetinin durumu adetli değilsen boş geç aynı şekilde akıntıyı da yoksa boş geç bişey işaretleme...... Intercourse/Insemination ilişki olduğu zaman gece ise pm gündüz ise am işaretle olmadıysa boş bırak...
save bas tablonu açacak tablon karşına geldikten sonra o sayfayı sık kullanılanlara al ki her defasında bulabilesin...

canım evet o benim tablom değil.... çatlatma iğnesinden sonraki 36. saatte ve sonra 1 hafta gün aşırı ilişki yaşadın mı yumurtlamayı tutturmak mümkündür canım benim....
benim tablom bu canım incele bak altta da geçen ay var onu da incele canım
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bu ay 18 i gece oldu benim yumurtlamam tabloya göre 18 inde oldu gece olduğunu ağrıdan biliyorum sabahına ateşim yükseldi zaten ...

biçim dediğin herşeyi yaptım ama grafikte ateş göstermedi ya.özelden tablonun şeklini gönderiyorum.

Son düzenleme:
belimmm kasıklarımmm göğüslerimmm imdatt diye bagırıcam şimdiii :KK35:

ay canım ya valla şu reglini olsanda biz bile rahatlıycaz ne sıkıntı yapıyordur sana ya inşallah hamişsindir tabiki ama yoksada gelsin artık senin şu kırmızılar

X