Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Merhaba canım.Sorunu görünce cvp yazmak istedim.
Bende erken gebelikteki en önemli belirti adet olacakmış gibi kasık ağrısıydı ve akıntı.
Sonrasında göğüs ucunun rengindeki koyulaşma ve göğüsün çok hassaslaşması.
Ben test yapmadan önce göğüslerimin ağrısını hissetmiştim ilk, sonra göğüs uclarına bakınca inanamamıştım koyu renge.
Sonra dayanamayıp test yaptığımda pozitif çıkmıştı çok şükür.
İnşaallah bu ay güzel haber verirsin canım bize.

cevap için çok sağol anladım.... zaten benim geç döllenme olmuştur eğer tuttuysa da çünkü geç yükseldi benim ateşim ve ateş yükseldikten sonra progestana başladım garantiye almak için.... yani bebek rahme düştükten sonra ortaya çıkar yazdığın belirtiler canım....sen yerleşme kanaması yaşamıştın ya tam o gün rahmine düşmüş bebeğin maşallah.... :KK8:
akıntım var ama henüz kasık ağrısı göğüste değişiklik falan yok.... ben 1 hafta daha bekleyim bakayım olacak mı bu belirtiler... zaten 31 i gibi test yapacağım kandan da baktırır emin olurum da tuncss çok haklı böyle birşeyi bekleyince zaman hiç akmıyor sanki...:KK54:

Son düzenleme:
kızlar merhaba nasılsınız görüşmeyeli?
bir bakayım dedim de reyyanın hamileliğini öğrenince şok oldum. yani bu nasıl bir zamanlamadır canım ya..istediğinde olmasın ,istemediğin zamanda olsun hem de tek bir seferde.. Allahım sen bilirsin ,zor bir süreç olacak ama en azından kendini çocuğunla teselli edebilirsin inşallah..
bana gelince hiçbir değişiklik yok.iğneli tedaviden korktuğum ve şu an kendimi hazır hissetmediğim için rahim filmi de çektirmedim, öyle beklemedeyim. mutsuz bir şekilde hayatıma devam ediyorum.

canm biraz dinlen ama çok ara verme.benm bu ay klomende 3.ayım olacak ve olmazsa sırada rahim filmi sonrada iğneli tedavi var.bende duyduğumda şaşırdım daha 2-3ay klomenli tadaviye devam ederm diye düşünüyodum ama napalım bu düşünceye alıştım şimdi.rahim filmi ve iğneli tedaviden bende korkuyorum ama korkunn bi faydası yok.beklemekte bize zaman kaybettiriyo.bekliceksem bile belli tedavi süreçlerini geçtikten sonra beklemek istiyorum ben.mutsuz olma canm bak reyyana hiç beklemediği anda geliverdi bebeği.herşeyde bi hayr vardr.hakkımızda hayırlısı olsun...

gectiğimiz pazartesi pko oldugumu ögrendim kızlar cok üzgünüm ve benim halimden anlayabilecek birileriyle konusmam lazım doktor birkc ay daha beklememizi eğer cocuk olmuyorsa tedaviye başlamamız gerektiğini söyledi ama ben cok umutsuzum sanırım hic anne olamycm :KK43:

canm aramıza hoşgeldin ama bu kadar umutsuz olma.bende başta çok umutsuzdum bi de dr.lar öyle bi söylüyolar ki gerçekten hiç çocuğun olmıcakmış gibi hissediyosun.sonra burda pkolu biçok arkadaşımızın hamile olduğunu öğrendikçe umutlarımız artıyor.tedavine devam et ve kötü düşünceleri aklından çıkar gerisini de Allah'a bırak...

günaydın kızlar hepinize iyi haftasonları diliyorumm umarım hepiniz iyisinizdir bugun progestanın 5,günü akşamda içince beklemeye başlayacam bakalım hayrılısı olsun normaldede uykucuyumdur ama bu ilaç beni ayakda uyuttu resmen :KK9::KK9: uyur gezer gibi oldum valla:KK9: işyerinde çok zorlardım kahvelerle uykumu açtım ama eve gidince yattım uyudum valla bugun son ateşimde sabıttı bi çıkıyor bi iniyorr analadım yanı bide arada sag tarafımda agrı oluyorr çok nadirde sol tarafımda oluyorr.gelsin kırmızılarad rahatlasam bari

canım nasıl isterim bunu inşallah senin bebeğin yoldadır şu anda...rahme yerleşme için hazırlık yapıyordur inşallah :))

Aminnn canım inşallah ağzından bal damlıyor bal :KK1: dün bir ateşim düştü dedim düşüşe geçtik bugün çıktı çok şükür anlamadım gitti birazda hava şartları sanırım çünkü evim biraz soğuk bende zaten çok üşüyen bir tipim şimdi istanbuldayım hava gayet güzel ve ateşim çıktı bakalım neler olcak :44:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canm inşallah aşılamaya gerek kalmadan bebişin gelir.benm dr.m göbekten iğnelere başlıcaz dedi.çok fazla sormadım ama burdanda daha önce duymuştum yumurta geliştirmede daha etkili oluyo sanırım.gerçi klomen kullandığımda da yumurtalarım gelişti ama bu iğneler daha etkili sanırım.neyse hayırlısı bakalım ozamn gelsin.
canm aşılammaya hazır hissetmiyosan ara verirsin biraz dinlenirsin sonra devam edersin.şimdi onu düşünüp stres yapma.banada çok zor geliyo aşılama ve tüp bebek süreçleri.neyse bunları konuşmak için erken belki de hamilesin.testlerin pazartesi gelseydi keşke şimdi dayanamayıp yaparsın.

yok yok ben söz verdim kendime.. yapmayacağım test filan.. pazartesiye ne kaldı şunun şurasında.. evet canım iğneler etkili, benim doktor aşılama diyor ama bende diyorum ki eşimin değerlerinde sıkıntı yok zaten, neden aşılama yapıcaz ki? madem iğne daha etkili yumoş oluşturuyo o halde, iğneli yumoş geliştirelim ama biz çalışalım.. ne gerek yapay bi şekilde yapmaya.. bilmiyorum işte bakalım eğer kırmızılar gelirse doktorla detaylı konuşacağız zaten.. ama kırmızılarım gelcek gibi bugün kasık ağrım çok şiddetli.. gerçi tüpgaz gibiyim bi de, ağrılara o da sebep olabilir gibi geliyor :KK17::KK9:

canım hepimizin zaman zaman yaşadığı şeyler bunlar bazen geriliyoruz bazı şeyler neden oluyor... ama sana tavsiyem bir an önce uzatmadan barışın... insan evlendikten sonra biliyor ki hayat arkadaşının yerine kimse geçemez... küslük olur arada ama 2 gün sürmesin bir kaç saatle sınırlı kalsın....
az kaldı dayan sabır!...:KK1:

sakın karamsarlığa kapılma canım ya hamileysen boşuna eziyet ediyorsan kendine... sakın yapma böyle.... tedaviye bir süre ara verirsin o zamanda da gelebilir bebeğin şimdi de gelebilir hiç belli olmaz.... Bak Reyhan yanılmıyorsam son içtiği progestandan sonraki adetinden sonra erken yumurtlama sonucu hamile kaldı hem de kendiliğinden yani olacağın önüne geçilmez canım benim... hepimizin her an için gelebilir bebeği her zaman hazırlıklı ve de umutlu olalım...

ayy sabah uyandım 8 filandı geldim buraya, bir ton yazı yazdım sana ama sonra elektrikler gitti ve ben gönderemedim yazdıklarımı. sonra pcyi kapadım.. neyse artık.. sana destan gibi yazınca rahatladım.. çok şükür eşimle koyun koyuna uyuduk dün gece.. ama ailesinden nefret ediyorum.. neyse bu konuyu kapatayım..
bebeğe gelince bilmiyorum canım yaa.. hiçbir belirti yok.. hiç bir his yok içimde olumlu.. sürekli kesin yine olmadı modundayız eşimde bende.. eğer olmadı ise aşılamaya hazır mıyım onu bilmiyorum. doktora gidince anlatacağım psikolojik durumumu.. belki o da ara vermek ister.. ama bir yandan da rahim filmi çekilmişken en azından bir kez aşılama mı denesem demekten kendimi alamıyorum.. bakalım işte nasip.. hayat benim önüme neler çıkaracak bilinmez.. ama hepimiz için hayırlısı olsun.. inşallah bebeklerimiz tez zamanda gelsinler..

Haklısın canım,takmamak lazım ama hemen hemen hergün bu çocuk konusu getiriliyor birileri tarafımdan önüme..Geçiştirmeye çalışıyorum.Görümcen küçük mü?Neyse ki eşin destek sana.Benimki de öyle garibim,millet bişey deyince hemen atlıyor cevap veriyor ben bişey demiyim üzülmeyim diye...Bu arada aynı yaştayız canım,28 di mi?Ben bu ay klomen kullandım ya ilk defa,olmazsa bir dahaki ay rahim filmi düşünüyorum ve iğneye de kendimi hazır hissedince geçmeyi planlıyorum.Üstüste bişeyler yapmak gelmiyor içimden..Bakalım..

Kızlar, bu progestan dediğiniz nedir?Hangi aşamada kullanılıyor, ne işe yarıyor?

canım rahim filmi muhakkak çektir.. insanın gerçekten aklı rahatlıyor.. ben mesela çok düşünürdüm belki de tüplerim tıkalı filan diye.. en azından o yönden sorun olmadığını biliyorum artık.. çok şükür ilaçla da olsa adetlerimizi görüyoruz, yumurtalarımız oluşuyor.. inşallah bebeklerimiz de gelecekler bir gün yeter ki sabırlı olalım..
progestanı benim doktorum çatlatma iğnesi sonrası veriyor, eğer bebek oluşursa rahme tutunmasına destek olsun, bebek olmazsa da zamanında adeti getirsin diye..

iyi geceler kızlar
ben bugün dra gittim maşaAllah gelişimi iyi dedi drum son 1 ayda 3 kilo almışım kızlar bebiş için herşeye değer gerçi
herhangi bir sorunumz yok çok şükür ama cinsiyeti yine kesinleşmedi bu seferde kız olabilir dedi hayırlısı ve sağlıklısı önemli olan ama insan merak ediyor işte
bizden haberler böyle kızlar

ayy maşallah :nazar: ama 20. haftan ve hala cinsiyeti öğrenememek gıcık birşey olsa gerek :KK9: ee sende hazırlıklara beyaz kıyafetler alarak başla..

cevap için çok sağol anladım.... zaten benim geç döllenme olmuştur eğer tuttuysa da çünkü geç yükseldi benim ateşim ve ateş yükseldikten sonra progestana başladım garantiye almak için.... yani bebek rahme düştükten sonra ortaya çıkar yazdığın belirtiler canım....sen yerleşme kanaması yaşamıştın ya tam o gün rahmine düşmüş bebeğin maşallah.... :KK8:
akıntım var ama henüz kasık ağrısı göğüste değişiklik falan yok.... ben 1 hafta daha bekleyim bakayım olacak mı bu belirtiler... zaten 31 i gibi test yapacağım kandan da baktırır emin olurum da tuncss çok haklı böyle birşeyi bekleyince zaman hiç akmıyor sanki...:KK54:

ne oldu bicimcimmm :KK51: sanki benim bir hafta önceki halime dönüş var sende :KK9:
canım benimmmmm, sen benden cesaretlisin kanda baktırıp kesinleştiriyorsun.. bak bana inatla bekliyorum :KK9:

bu arada ateş tablomu ekliyim;

http://www.fertilityfriend.com/home/359ae6

Son düzenleme:
canım nasıl isterim bunu inşallah senin bebeğin yoldadır şu anda...rahme yerleşme için hazırlık yapıyordur inşallah :))

Aminnn canım inşallah ağzından bal damlıyor bal :KK1: dün bir ateşim düştü dedim düşüşe geçtik bugün çıktı çok şükür anlamadım gitti birazda hava şartları sanırım çünkü evim biraz soğuk bende zaten çok üşüyen bir tipim şimdi istanbuldayım hava gayet güzel ve ateşim çıktı bakalım neler olcak :44:

ateş tablom güzel yükselişe geçmişsin maşallh inş.güzel haberlerinide alırızz

her şey iyi görünüyor bence canım bir anlık düşüş çok önemli değil sonrasında güzel yükselmiş.... olacak inşallah :) :KK9:

ayy sabah uyandım 8 filandı geldim buraya, bir ton yazı yazdım sana ama sonra elektrikler gitti ve ben gönderemedim yazdıklarımı. sonra pcyi kapadım.. neyse artık.. sana destan gibi yazınca rahatladım.. çok şükür eşimle koyun koyuna uyuduk dün gece.. ama ailesinden nefret ediyorum.. neyse bu konuyu kapatayım..
bebeğe gelince bilmiyorum canım yaa.. hiçbir belirti yok.. hiç bir his yok içimde olumlu.. sürekli kesin yine olmadı modundayız eşimde bende.. eğer olmadı ise aşılamaya hazır mıyım onu bilmiyorum. doktora gidince anlatacağım psikolojik durumumu.. belki o da ara vermek ister.. ama bir yandan da rahim filmi çekilmişken en azından bir kez aşılama mı denesem demekten kendimi alamıyorum.. bakalım işte nasip.. hayat benim önüme neler çıkaracak bilinmez.. ama hepimiz için hayırlısı olsun.. inşallah bebeklerimiz tez zamanda gelsinler..

ne oldu bicimcimmm :KK51: sanki benim bir hafta önceki halime dönüş var sende :KK9:
canım benimmmmm, sen benden cesaretlisin kanda baktırıp kesinleştiriyorsun.. bak bana inatla bekliyorum :KK9:

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım keşke gönderebilseydin merak ettim yazdıklarını....
çok sevindim küslüğünüzün bitmesine öyle de olmalı zaten :KK9: canım eşinin ailesiyle sorunlarının olduğunu demişsin olabilir.... hepimizin biraz vardır...canım bazen ne yazıkki büyüklerin değilde bizlerin alttan almamız gerekiyor.... duyma... gerektiğinde nazikçe cevabını ver kendini de onlar yüzünden hırpalama sakın.... sadece eşin var senin için kısmetse bebeğiniz de gelecek inşaaaallaaaaah!!! ondan sonra her şey daha da yoluna girecektir....bence sendeki belirti kasık ağrının çok olduğu gündü ve ben iyi sonuç alacağına nedense içten içe inanıyorum canım benim...
bana gelince evet beklemek zorlaştı çok haklısın yani.... sen de beni tut da erken bakmayayım :))
ateş tablon maşallah mükemmel... yumurtlamalarımız da aynı gün olmuş canım benim de 18. günümde gece oldu hissettim sabahına ateş yükseldi zaten ordan da anladım... görüntüde her şey iyi ve güzel gidiyor maşallah :) bakalım testler ne diyecek?

ateş tablon güzel yükselişe geçmişsin maşallh inş.güzel haberlerinide alırızz

ben de beğendim gyamanın ateş tablosunu :KK34::KK34:
canım sana da hayırlı olsun gelsin adetin artık da bir an önce önünü gör sen de...

Son düzenleme:
canım ben ne güsell her gecen gun bebişin büyüyo demekki saglıklı olsunda cinsiyetini bi sonrakı gıtmende ögrenırsn canım ne güzel bir duygudur kimbilir bebişine de kendınede cok ıyı bak :)

canım rabbim sizlerede inşaAllah nasip eder:))tabi cinsiyet hiç önemli değil önemli olan hayırlısı ve sağlıklı olması bakalım ilerleyen aylarda öğreniriz belki

maşallah küçüğüne hayırla kucağına alırsın inşallah kilo işinide takma evladcın için değer.bide bişey diycem arkadaşlar bende hiçççç bir belirti yok kusma musma bulanma uyku hiç bişey akıntı var bol bol progestan içiyorum o normalde bana uyku yapıyordu yapmıyor hiç acaba kafam çok dolumu diye bişey hissetmiyorum

sanada maşaAllah canım üzmüyorsun değil mi bebeğini? artık herşeye yeni bir sayfa aç mecbursun insan geçmişiyle yaşayamaz eğerki sürekli düşünerek günlerini geçirirsen psikolojini bozarsın rahatla artık seninde bebeğin oluyor ve sana en büyük destekçi
birde herkeste aynı belirtiler olmuyormuş canım dra gidiyorsun değil mi?

canım yılmak yok sana yakışmaz canım....
rahim filmini çektirip çektirmemek sana kalmış ben de çektirmemiştim... ama bu defa da olmazsa ilerleyen zamanlarda düşüneceğim... senin durumun farklı 2 düşüğün oldu çektirmen iyi olur canım.... ne zaman hazır hissedersen tedavine devam edersin... üzülme sıkılma bakarsın Reyhanınki gibi bir sürprizle hamile olduğunu da öğrenebilirisin bu zaman zarfında.... :KK9::KK8: sakın bırakma kendini...

progestan progesteron hormonudur gebelikte salgılanır ve gebelik yoksa adet görmeyi sağlar... bizler düşük olmasın diye gebelikte kullanmak durumundayız bu ilacı..... adet gecikmelerinde de adeti başlatmak için bire bir...

canım maşallah sağlıklı olun da aldığın kiloları bebeğine bakarken inşallah :) verirsin canım benim.... seninki hareket etmiyor herhalde de mi yoksa doktor görürdü cinsiyetini... sürpriz mi yapacak ufaklık....

canım bazı hamileliklerde hiç belirti olmaz turuncununda öyleydi çok şanslısın....
kafan dolu tabi uykularını kaçıracak çok şey yaşadın hem sadece o hap değil şimdi vücudunda başka hcg denilen hormon da salgılanmaya başladı yani bunları yaşaman normal... bir rahatlayabilsen ben senin çok uyku uyuyacağından eminim....ama sen sıkıldın gerildin son günlerde canım... :KK52:

benmki maşaAllah hareketli ben hep hissediyorum ultrasondada hareketli ama dr emin olamıyor erkek erkek dedi şimdide kız olabilir diyor inatçı bir bebiş geliyor sanırım :)))
canım rabbim sizlerede nasip etsin inşaALLAH :)
yok yok ben söz verdim kendime.. yapmayacağım test filan.. pazartesiye ne kaldı şunun şurasında.. evet canım iğneler etkili, benim doktor aşılama diyor ama bende diyorum ki eşimin değerlerinde sıkıntı yok zaten, neden aşılama yapıcaz ki? madem iğne daha etkili yumoş oluşturuyo o halde, iğneli yumoş geliştirelim ama biz çalışalım.. ne gerek yapay bi şekilde yapmaya.. bilmiyorum işte bakalım eğer kırmızılar gelirse doktorla detaylı konuşacağız zaten.. ama kırmızılarım gelcek gibi bugün kasık ağrım çok şiddetli.. gerçi tüpgaz gibiyim bi de, ağrılara o da sebep olabilir gibi geliyor :KK17::KK9:

canım rahim filmi muhakkak çektir.. insanın gerçekten aklı rahatlıyor.. ben mesela çok düşünürdüm belki de tüplerim tıkalı filan diye.. en azından o yönden sorun olmadığını biliyorum artık.. çok şükür ilaçla da olsa adetlerimizi görüyoruz, yumurtalarımız oluşuyor.. inşallah bebeklerimiz de gelecekler bir gün yeter ki sabırlı olalım..
progestanı benim doktorum çatlatma iğnesi sonrası veriyor, eğer bebek oluşursa rahme tutunmasına destek olsun, bebek olmazsa da zamanında adeti getirsin diye..

ayy maşallah :nazar: ama 20. haftan ve hala cinsiyeti öğrenememek gıcık birşey olsa gerek :KK9: ee sende hazırlıklara beyaz kıyafetler alarak başla..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bizim bebiş ilerleyen zamanlarda göstercek o meşhur şeyini:))))işte bu aydan sonra yavaştan tavaştan almak istiyorum bende kıyafet falan

canım sakın eşinin ailesiymiş oymuş buymuş takma ben çok kafayı takarak çok büyük bir hata yaptığımı şimdi anlıyorum benimde o kadara zoruma giden olaylar yaşadımki böyle herkesin içinde ağlamamak için zor tutardım kendimi ve şuanda hiç görmek istemiyorum onları off böylede yapmamam lazım ama içimdeki duygulara dur diyemiyorum ama yaşamayan maalesefki bizleri anlayamaz rabbim tabi kimseye bu rahatsızlığı göstermesin eşin sana destekse öbürküleri şutla gitsin kafandan

bicciiimmmm naber canım dedim ama gittin sanırım
sonra görüşürüz o zmaan canım en biraz evimi toplayım

Son düzenleme:
bicciiimmmm naber canım dedim ama gittin sanırım
sonra görüşürüz o zmaan canım en biraz evimi toplayım

canım çamaşırları asmaya gittim balkona asıyorum evde kurumuyor...
bebeğin bence de inatçı ya da sürpriz yapmak istiyor canım ama hareketli olması harika bence kısmetse doğum tarihi mart mıydı?
ben iyiyim hafif kasık ağrım var bunun dışında aynıyım canım bekleme sürecinde kendimi oyalayacak bişeyler buluyorum...
ekmek yapmaya gidiyorum ben görüşürüz....
:KK9: :KK52: öptüm canım.... sana da kolay gelsin...

her şey iyi görünüyor bence canım bir anlık düşüş çok önemli değil sonrasında güzel yükselmiş.... olacak inşallah :) :KK9:

canım keşke gönderebilseydin merak ettim yazdıklarını....
çok sevindim küslüğünüzün bitmesine öyle de olmalı zaten :KK9: canım eşinin ailesiyle sorunlarının olduğunu demişsin olabilir.... hepimizin biraz vardır...canım bazen ne yazıkki büyüklerin değilde bizlerin alttan almamız gerekiyor.... duyma... gerektiğinde nazikçe cevabını ver kendini de onlar yüzünden hırpalama sakın.... sadece eşin var senin için kısmetse bebeğiniz de gelecek inşaaaallaaaaah!!! ondan sonra her şey daha da yoluna girecektir....bence sendeki belirti kasık ağrının çok olduğu gündü ve ben iyi sonuç alacağına nedense içten içe inanıyorum canım benim...
bana gelince evet beklemek zorlaştı çok haklısın yani.... sen de beni tut da erken bakmayayım :))
ateş tablon maşallah mükemmel... yumurtlamalarımız da aynı gün olmuş canım benim de 18. günümde gece oldu hissettim sabahına ateş yükseldi zaten ordan da anladım... görüntüde her şey iyi ve güzel gidiyor maşallah :) bakalım testler ne diyecek?

ben de beğendim gyamanın ateş tablosunu :KK34::KK34:
canım sana da hayırlı olsun gelsin adetin artık da bir an önce önünü gör sen de...

amin arkadaşım amin sagol bakalım artık hayırlısı neyse o olsun diyorum bende bu ay kontrollerımı yaptımak istiyorum hormonlar naısl bir bakılsın bakalım

selam kızlarrrr!!!

neler var ne yok bakiyim????

FF sayfası açılmıyor? sorun var heralde..bugün giren oldumu?

ben pazartesi saat 17:00 de doktora yani takip'e başlıyorum....

amin arkadaşım amin sagol bakalım artık hayırlısı neyse o olsun diyorum bende bu ay kontrollerımı yaptımak istiyorum hormonlar naısl bir bakılsın bakalım
bence de adetin 3. günü hepsine baktır canım.... için rahat devam edersin...inşallah çok iyi çıkar değerler...
selam kızlarrrr!!!

neler var ne yok bakiyim????

FF sayfası açılmıyor? sorun var heralde..bugün giren oldumu?

ben pazartesi saat 17:00 de doktora yani takip'e başlıyorum....

çok sevindim canım demiştin sen zaten takibe başlayacağını...hemen sonucu yaz tamam mı inşallah nur topu gibi yumurta çıksın usg de...:KK52::KK8:

kızlar varya suan uyumamamk için kendımı zor tutuyorum valla nolcak benım bu halım tek 1 hapım kaldı onuda akşam içcem ama suan kafa gidiyorr uyumamamk için zor tutuyorum kendımı n nasıl bi ilaçmıs bu yaa

kızlar varya suan uyumamamk için kendımı zor tutuyorum valla nolcak benım bu halım tek 1 hapım kaldı onuda akşam içcem ama suan kafa gidiyorr uyumamamk için zor tutuyorum kendımı n nasıl bi ilaçmıs bu yaa

ben de içiyorum canım 3. gündeyim ya aynen eşim çıktı sabah ben arkasından yine uyudum.... uyku veriyor.... çalışırken çok zordur haklısın da dayan 1 gün kaldı...

tedavın hayırlı olsun canım inş.güzel sonuclar alırsın canım benım hadı bakalım hayırlııs

ben de içiyorum canım 3. gündeyim ya aynen eşim çıktı sabah ben arkasından yine uyudum.... uyku veriyor.... çalışırken çok zordur haklısın da dayan 1 gün kaldı...

dayanamaya çalısıyorum canım yaa ama zor bir ilaçmıs valla bende evde olsam uyurum ama degılım eve gıder gitmez uyumayı düşüüyorum bi kahev yapayım barıkendıme :nazar:

seviyorum sizleri :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bizde seviyoz seni:) :KK19:

X