Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Cnm inan beni çok rahatlattın. Evet adetin 3. günü yapılan hormon testlerim bunlar. Adetim geç gelse yine iyi bazen 4- 5 ay görmüyorum. Geldiğinde de 3 gün sürüyor, o da sadece iç çamaşırım kirleniyor o kadar. Tekrar muayene gittiğimde gelişmeleri anlatırım. Rabbim hepinize şifa versin İnşallah. Hayırlı evlatlar nasip etsin. Bana da :))

amin canım.. umarım ters bir durum çıkmaz.. bende adet söktürücü almasam 2-3 ayı bulur adet görmem .. şimdi pko için metformin (insülin direnci iççin)kullanıyorum adetlerim gecikince de duphaston(progesteron içerikli ilaçlar) alıyorum

yeşil senden allah razı olsun benim reflüm var ilacımın olmadığı zamanlarda hemen patates haşlayıp yiyecem ilk defa duydum inşallah bende faydasını görürüm

Mide Yanması Reflü İçin Patates Lahana Kürü canım bunu da uygulayabilirsin...

amin canım ne güzel diyorsun bol bol yumurtlayalım

canım hepmi kremsi oluyor sende .beyaz şeffaf yumurta akı gibi eline alınca iki parmak arası uzayan akıntı yumurtlama belirtisidir.böyle fark etmiyormusun hiç o akıntı başlayınca 2 günde bir ilişki olsun.kremsi akıntı yumurtlama belirtisi değildir.

çok iyi maşallah canım benım sende bizim dualrımızdasın unutma sakın allahım sağlıkla kucagına almayı nasıp etsin canım benım aay bizde yaşayacazmı o duyguyu yaa inşşş..
AMİN canım tabiki yaşatıcak Allah.sen ona güven yeterki.

aynen cvr ya.. takmadan da edemiyorum.. metformine çok güveniyorum am sonra diyorum ki bende işe yaramadı mı acep... bekliyorum işte canım.. bakalım ne zamna gelecek bu kırmızlar...
canım lh ve fsh oarntın nasıldı senin.metformin bahardada işe yaramamış 2 senedir kullanıyormuş hala ilaçsız adet olamıyor bence işe yaramıyorsa dozu yükseltilmeli diye düşünüyorum.

sıkı tutun annene demişsin yaaa.. çok duygulandım anlatamam.. Rabbim hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah...
AMİN canım arkadaşım .iyiki varsın.

ay evet canım benimkide bugün 5 hafta 6 günlük yani aramızda bir gün var sanırım.bende 15 gün sonra ki tarihi sabırsızlıkla bekliyorum.kilodan korkma canım.kiloyla düşüğün bir ilgisi olduğunu samıyorum .bende ilk kez bugün aldım progestanı baş ağrısı yaptı biraz.inşallah sorunsuz devam ederiz sende kasım annesimii olacaksın.

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy artık rahatlıklaaaaaaaaaaaaaa sevinebilirizzz...sağlıkla kucağına alacan tatlım inşallahhhhhhhh.duaların içinde çok sağolllll tatlım Allah bizede yaşatır inşallahhhhh.
AMİN canım benim inşallah yaşayacaksınız takma şu rahimi kafaya, düşünme Allaha tam teslim ol bak nasıl olacak bebeğin.
hep şöyle dua et: " Allahım beni bu vesveselerden kurtar sana tam teslim olmak istiyorum ,sen benim neye ihtiyacım olduğunu en iyi bilensin,gönlümdekini biliyorsun,kendimi sana teslim ediyorum" de.
unutmaki ona teslimiyetle dua edersen rahim ,yumurtalık bunlar boş canım.bak bir arkadaş yazmıştı kadının tüpleri yokken hamile kalmış işte Allah bunları bize göstererek mesaj veriyor,herşeyin sadece onun ol demesine bağlı olduğunu.

canım yaa sabırsızlanıyorum gelsin bir an önce diye... bu ay sadece bi kere ilişkimiz oldu korunmadan oda BHCG değerlerim sıfırlanmışmıydı o zaman onu bilmiyorum... yani tutması imkansız gibi ( BHCG yeni sıfırlanmış olsa bile hemen yumurtlama olmaz sanırım :S ........ oofff bu dış gebelik beni mahvettii... tek bendede sorun yokki eşimdede sayı ve hareket azlığı var o yüzden bi daha ne zaman tutar bebek bilmiyorum

canım soğan suyu ilk yaptığın ay adeti geciktirir.benimde ilk ay gecikmişti.
canıımmm çoookk sevindim inş. kalp atışınıda duyarsın bir an önceee =))) ama korkma bu sefer sana sapasağlam gelecek meleğin =)) senin ne kadar gecikti canım soğan suyuyla adetin?? farlutal yada progestan kullanamama gerek varmı yoksa bekliyimmikiii :S

Tamam canım.İnşallah senin tedavinde olumlu olurda adetin gelir hemen
kurabiye yaptım... tam da pko lu hastaya gider ya Eki Görüntüle 370045 şimdi pişiyor ...

Canım nerden buluyorsun bunları negüzel ya.Dediğin gibi tamda bizlikEllerine sağlık canım

Canım ben hayıtı kullanıyordum bir ara ozman kendiliğinden geliyordu adet biraz bekleyimde Bicim şuan kullanma demişti hayıtı. tiroit hapı kullanıyorum şuan biraz bekleyim dedim.Doktora gidince soracağım 1000 mglık için.Sağol canım ilgilendiğin için

cvr hayırlı olsun çizelgene bayıldım.güzel kaderler yazsın rabbim size...

sağlıkla al kucağına inşallah. inşallah hepimiz böyle süprizlerimizi paylaşıcaz.

hatırlarsınız .geçen ay ilk aşılamamı yaptırıp olumsuz sonuç alınca dağıldım. bu ay ne bu topiğe ne de dr.a gitmedim. hiçbir ilacımı içmedim. hep pizza hamburger yedim. pkolular ne yapmayacaksa yaptım. ohh hala bir kanadım kırık giresim yoktu. ama yeni adet dönemim geliyor tekrar sahalara dönüp mücadele etmeye karar verdim. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.

Amin canım inşallah.benim soğandan sonra 10 veya 15 gün gecikmişti.ne kadar gecikti adetin.ne bileyim canım bana sanki zararı olmaz gibi geliyo söktürücünün.

baharcım demekki sana hayıt yarıyor,senin şu troid sorunu olmasa ,benim gibi hayıt hapı alsan demekki hemen hamile kalıcaksın.

teşekkür ederim canım.iyi yapmışsın kafanı takmayıp bırakmakla.stres insanı çok yoruyor çünkü .Allah kalbine göre versin inşallah.

Canım hoşgeldin dün aklımdan sen geçtin.Ama birtürlü ismin aklıma gelmediAcaba hamilemi diye aklımdan geçirdim.Stres yapma canım kendine tekrardan başla inşallah en kısa sürede bebeğine kavuşursun canım

Canım bende öyle tahmin ediyorum.Geçnlerde eczaneye gittim o ilacı sordum eczacı demezmi aktarlarda bulunur o diyeNezaman alayım o hayıt ilacını bilmiyorumki troitlerim normale gelincemi alsam.Canım inşallah ya Allah kimseye aratmasın

canım lh ve fsh oarntın nasıldı senin.metformin bahardada işe yaramamış 2 senedir kullanıyormuş hala ilaçsız adet olamıyor bence işe yaramıyorsa dozu yükseltilmeli diye düşünüyorum.
fsh:5.12 lh :11.01 bunlar 5 ay önceki değerlerim..dirençli bir pkoya sahibim sanırım cvr.. 7 kilo da verdim bakalım hayırlısı .. metforminle 5. aydayım senin düzenli olmaya başlamışmıydı adetlerin ? doktorum en az 6 ile 1 yıl içerisinde belli olur demişti yoksa dozunu artırırz dedi.. bekliyorum ama çok sters yapıyorum biliyorum bundan dolayı gelmiyor... 12 günümde yumurtlama belirtisini gördüm ama demekki çatlamdı hala... karnımda sancı var 2 gündür ama hala gelen giden yok... şimdi gelse bile benim için çok iyi 2 aydan önce adet olamazdım.. 35 güne kadar bekleyeceğim gelmezse duphaston alacağım.. bugün 32.gün..
Tamam canım.İnşallah senin tedavinde olumlu olurda adetin gelir hemen

Canım nerden buluyorsun bunları negüzel ya.Dediğin gibi tamda bizlikEllerine sağlık canım
bahar sende metformin pek etkili olmadı diye okudum.. kaç mglık alıyorsun ? daha öncede sormuşsam kusura bakma çok gerginim..

smileyleri de netten buluyorum .. site tasarımda öğrencilre veriyorum bak bi tane daha sana gelsinEki Görüntüle 370114

Son düzenleme:
biraz kafayı dağıtayım diye daisy adlı kore filmini izleyeceğim arada bir bakarım topiğe... çok stres oldu yine bende ...

evet canım geçen ay o kadar stres yaptım aşılamayı garanti gibi görmüşüm meğer... olmayınca da çok üzüldüm. bu ay bakalım adet olucakmıyım. göğüslerim çok sertleşti acıyor. İnşallah ya adet olurum ya hamile olurum

amiin inşallah canım keşkee hamile olsam. pazartesi dr.a gidcem. bakalım. benim değerler ne alemde bir ay kafa tatili yaptık çünkü...
tekrar tekrar diliyorum. Rabbim kucağımızı boş bırakmasın. Allah önce gebelik nasip etsin sonrada 9 ayı geçirip kucağımıza almayı..

Canım streslede alakalı biliyorsun biliyorum zor tabiki daha bundan birkaç gün önce ben diyordum gelmiyorda gelmiyor diye.İnşallah gelicek canım gelmessede sağlık olsun duphaston alırsın canını sıkma lütfen geçer inşallah bunlarda.Ben 850 mg lık glucophage kullnıyorum günde iki sefer 2 yıl oldu kullanalı ama çok düzenli kullanmadığım günlerde oldu.Doktora gidip sorucam canım napmam lazım diye.Çoğu kişide faydası olmuş sanırım arkadaşlara.Bende anlayamadım niye böyle olduğunu.Hıı belki tüylenmemde azalma olmuştır eskiden daha sık çıkardı.Şimdi okadar değil.Kilo konusuna gelince veriyorum gram gramda olsa.Ama adetlerim tam düzene girmiş değil.Streslede alakalı sanırım.Bide bende prolaktin ve şimdide tiroit çıktı bunlardanda adet düzelmiyor olabilir.
biraz kafayı dağıtayım diye daisy adlı kore filmini izleyeceğim arada bir bakarım topiğe... çok stres oldu yine bende ...

Canım stres etme kendine lütfen gelir inşallah stres edincede olumsuz olur.Gelir inşallah sıkma canını

Canım smileyler çok güzel çok teşekkür ederim canım tam benlikmiş.Az önce yazmayı unutmuşum kusura bakma.Bende yürüyorum işte böyle

Canım hakkında hayırlısı olur inşallah.Hepimiz kavuşuruz bebeklerimize umarım

kızlaaarr nerdesiniz yardı edin. dr dan geldim az önce, çatlamayan yunurtalarım kiste dönüşmüş 2 tane kistim var maalesef. bu ay tedaviye ara verelim dedi. adetimin 16. günü duphastona başlayacağım sizce bu kistleri yok edecekmi? bir de laparoskopi yapsak iyi olur dedi dr um, adetimin ilk 3 günü içerisinde tekrar gidecem bakalım nolacak. hayırlısı
kızlar bu ayı değerlendirmeliyim soğan kürüne başlayacam adet bitiminde başlayıp 15 gün içiliyor değil mi?

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…