Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hamile arkadaşlar , genelde pco lu olanarda sivilce oluyo bildiğiniz gibi. hamile kaldığınızda sivilceleriniz yatıştı mı???

ben istanbulda yaşıyorum canım anadolu yakasında...bende soğan kürünü bikereyaptımm ama adetolmadımm:KK43: bende işe yaramadı yanii...şimdi hayıt tohumu diye bişi içiyorumm..glukofen içiyorum bide..bi kaç ay sonra tedaviye başlamayı düşünüyorum kendimi alıştırdım baya pko olayına eskisi gibi değilim azcık kendiimi kontrol etmeyi başarıyorumgibi:)
dediğin duayı okudumm hele anlamına gelince gözyaşlarımı tutamadımm...ne güsel b anlamı vardıı öylee...inşallahh rabbimm hiçbi kulunuda peygamberinide darda bırakmamışş..bizde ona güveniyorr ona sığınıyorondandiliyoruzz bizide darda bırakma..eminim zamanı geldiğinde bizedederman olacak...

amin canım inş. Rabbim herkese dayanma gücü ve inş bu imtihanın neticesinde bebk sahibi olmayı nasip etsin. bu arada doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebeğini getirsin inşşşşş

amin canım inş. Rabbim herkese dayanma gücü ve inş bu imtihanın neticesinde bebk sahibi olmayı nasip etsin. bu arada doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana bebeğini getirsin inşşşşş

çokk sağoll canımmm duan içinde kocamann aminnnnnnnnnnnnnn diyorumm bekleyen herkeze inşallahh....

canım hayırlı olsun babanın tedavisi inşallah her şey çok yolunda gitsin... sen de aklını içini ferah tut....
bizler geç evlendik bu sebepten erken anne olmayı beklemek de hayal aslında.... benim annem 38 inde menapoza girmiş bende de aynı risk var doktorlar bundan sebep acele ettiriyorlar bana.... şu rahatsızlıklar olmasa aceleye de gerek yoktu ancak yaştan dolayı buna mecburuz....
paniğinde haklısın ancak şu da bir gerçekki panik yaparak bebek olmaz... aklını ferah tutmaya bak canım.... sen de söyledin imkansızı başaran bir sürü insan var Allah ın yardımıyla dua edip çok isteyeceğiz ama isterken de takıntılı davranmayacağız bu konuda başka yolu yok bunun.....bir yakınım hamile kalamıyordu 39 una kadar istemeyi sürdürdü herkesin oluyor benim neden olmuyor diye kendini yedi bitirdi... sonraki yıl kabullendi olmuyor gerçekten de benim çocuğum dedi üstünde durmadı durumu kabullendi unuttu gitti ve menapoza girdiğini düşünerek doktora gittiğinde hamile olduğunu öğrendi hem de 2.5 aylık ya....
sağlıklı oğlu var hem de 40 ındaki doğumuyla..... yani canım bazen Allah a bırakmak düşünmemek çok daha etkili olabiliyor... doktorların tamamı ona bebeğin olmaz demişlerdi Almanyadakiler dahil buna....Allah ol deyince oluyor işte.... bu da demek oluyor ki bizim elimizden gelenler bir yere kadar etkili gerisi Allah tan ve kendimizi boş yere hırpalamamıza gerek yok canım...
:KK9:

evet geç evlendik ben aslında hiç önemsememiştim evlillik bana hep uzaktı eşimle karşılaşana kadar keşke erken karşılaşsaydık ama napalım kısmet bazen insan umutsuzluğa kapılıyor her zaman değil tabiki yoksa savaşamaz insan benimde öyle arada gelip geçiyor saolasın cnm dilerim sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun

lüttfennn üzülmee yaaaa....babanada çooookkk geçmişş olsunn....panige girdim ya hiç olmassa diye demişsinn hiç panik yapma aynını bende yapıyorum bi an içime geliyor ya hiç olmassa diye elim ayağım kesiliyor o an sonra geciyorr...alnımızda varsaa rabbim ol dediğinde olacakkk....bende eşime diyorumm sen kaç yaşına geldin arkadaşların hep baba oldu sen benim yüzümden olamadınn bana dediki benim alnımda yoksa baba olmak senle deği başkasıylada evlensem olmasdııı...beni etkilemiştii...şimdi bizde erken düşünmüş olsaydıkk bebeğii bizimde olmayaksa yazılan zamanda gelecekse ozaman gelecekti demekkii.....birass karışık oldu amaaa :)) inşallah anlatmak istediğimi anlatabilmişimdirrr.....

çok saol babacımda inşallah iyi olucak bakalım ayın onunda başlıyor tedavisi eşim şimdi çok meşgul çok yoğun o yüzden pek takmıyor evde oturup takan benim burda iş sahasıda pek yok aslında çalışsam çok daha iyi olacaktı ama eşim istemiyor malesef ayrıca eşin çok haklı eğer anne yada baba olmayacaksak kim olursa olsun sonuç değişmez

saol canım inşallah kurutulacağım.. yolculuk için ayın 10undan sonrasını düşünüyorum.. muhakkak doktoruma gider görüşür bi baktırır, onun kararına göre hareket ederim.. orda da 5 -6 sene devamlı gittiğim bir doktorum var.. çok severim onu da.. eğer bir sıkıntım olursa da orda o takibimi yapar.. hemde hastanede tanıdık.. sıkıntı yaşamayız yani.. inşallah herşey güzel olacak tüm bu kötü senaryolar yaşanmayacak..
babacığına da Allah kolaylıklar versin.. tez vakitte rahatça atlatsın bu sıkıntılı günleri.. dert etme kendine hiçbirşeyi.. Rabbim ol dedikten sonra hiç zorluk güçlük yok.. yeter ki o nasip etsin

çok saol cnm inşallah kurtulucaz bu illetten Allah büyüktür sende git biraz kafanı dağıt ama yolda dikkat et bende ayın onunda istanbuldayım dün geldim yine gidicem bu yolculuk inşallah iyi gelir sana çünkü bu bebek meselesine çok yıpranıyoruz

yaş önemli değil canım benim halam 45 yaşında çoook kolay bir doğum yaptı. hatta istemiyormuş bebeği hoplamış zıplamış düşsün diye. ama doğacağı varmış işte sapasağlam doğdu. "ya bebeğim olmazsa" hepimizin korkusu. rahimimiz tüplerimiz yumurtalıklarımız oldukça bunu düşünmek gereksiz demişti bana bir doktor. bana acil şifalar dilerim, babanın hastalığına yoğunlaşmışken belki bir sürpriz senden duyarız canım. inşallah onun sağlık haberi ve senin bebişin çifte mutluluk yaşatır.

ayy Allah korusun ya bebek isteriz ayağımız takılır düşer düşürürüz bebeği böyle istemeyenlerde parande atarlar ama bebek düşmez :KK1:
insan ister istemez yıpranıyor ve bazen umutsuzluğa kapılıyor benimkide o hesap tabiki umudum var Allah büyüktür ama bazende elimizde değil
güzel dileklerin içinde çok saol babam iyi olursa ve bebeğimde gelirse benden mutlusu olmaz herhalde :)

aaaaayyy canım bende korkuyorum bazen ya bebeğimiz hiç olmazsa diyeeee.aman Allah korusun.babanada acilll şifalar canımmm

evet Allah korusun belkide kuruntu yapıyoruz ama arada geliyor akla valla :) tşk ederim bu arada

babam için biliyorsunuz istanbuldaydım ama meğerse kemotrepi şimdi değilmiş doktor kontrol yaptı ve ilaçlarını verdiler onlar alıncak ayrıca kan testi falanda yapılcakmış çünkü her kemoterapi tedavisinde kan testi mutlaka alıyorlarmış gün verdiler ayın onunda yapılacak bende geri döndüm evime ayın dokuzunda tekrar istanbula gidicem orda ne kadar çok insan vardı çok üzüldüm ya küçücük çocuklar gencecik insanlar valla şok oldum Allah hepsinin yardımcısı olsun

Canım doğumgünün kutlu olsun. Tüm isteklerin yeni yaşında gerçekleşsin cnm...

babam için biliyorsunuz istanbuldaydım ama meğerse kemotrepi şimdi değilmiş doktor kontrol yaptı ve ilaçlarını verdiler onlar alıncak ayrıca kan testi falanda yapılcakmış çünkü her kemoterapi tedavisinde kan testi mutlaka alıyorlarmış gün verdiler ayın onunda yapılacak bende geri döndüm evime ayın dokuzunda tekrar istanbula gidicem orda ne kadar çok insan vardı çok üzüldüm ya küçücük çocuklar gencecik insanlar valla şok oldum Allah hepsinin yardımcısı olsun

canım Allah babana ve diğer tüm hastalarımıza şifa versin inş. Rabbim çok büyük, bazen sabretmek zor ama inş sonu güzel olur her konuda inş gönlünce olur her şey. Aslında ilk önce sağlığımız için çok şükretmemiz lazım ama malesef başka problemler çıkınca sağlığın kıymetini unutuyoruz. ALLAH EN KISA ZAMANDA BABANA ŞİFA SANA DA BEBEĞİNİ VERSİN İNŞ

canım sen hamilesin snaıırm demi yanlış hatırlamadıysam. pco dan dolayı sivilcelenme varmıydı sende ve hamilelikten sonra sivilcelerin yatıştı mı???

kızlar bana doktorum adetin gecikirse kan testi yap gebelik yoksa ilacını içmeye başla hemen demişti.benimde dün adet olmam gereken tarihti gidip kan testi yaptırdım .umutsuzca çünkü prolaktinim yüksekti bu ay bu yüzden olmayacağını bile bile yaptırdım. ama içimde işte yinede küçükte olsa bir umut oluyo insanın.eve geldim 2 saat sonra hastaneyi aradım tabiki negatif.çok üzülmedim çünkü %99 biliyordum ama işte %1 de olsa o umut varya o bile heyecanlandırıyor insanı. neyse negatifi durduktan 1 saat sonra regl oldum. işin güzel tarafı tam günümde 30. günde adet oldum. metformin ve aslan pençesi kürü uygulamıştım bu ay. aslan pençesi adet düzensizliğine iyi geliyormuş gerçekten.
dostinex adlı ilacımdan akşam 1 tane aldım.bu arada agunacaston (hayıt hapıda kullanıyorum.ama dostinexi 1 tane daha alıp bırakıcam çünkü tehlikeli bir ilaç doktorun dediği gibi hepsini kullanmayı düşünmüyorum çok güçlü bir ilaç değerimi düşürürde hayıt hapıylada dengelerim diye düşünüyorum.bol bol su içiyorum vücuttan zararlı etkisini atsın diye.
bugün canım çok sıkkın bıktım artık ilaç hastalık düşünmekten , gebelik için bu kadar uğraşmaktan yoruldum tam 2 sene oldu gerçekten yıllarca uğraşanlara Allah sabır versin ne kadar zormuş :KK15: diyorum ne yapıcaz biz böylee yaaa yoruldum artıkkk her ay her ay bir umut ama hep hayal kırıklığı :KK17:
BENDE DUYGULARINA katılıyorum canım yoruldum,sıkıldımm,ilaçtan doktordann offf ya ama yinede yılmamaya çalışıyorum.

kızlarrrrrrrrrrr saçlarımıı kestirdimmmmmm.....değişik bi model ilk kestirdim böleee....ön yanaklarıma doğru uzunn arkasıı kısaaa süperr bişi olduuuu...bideee kestane rengiydi şaçlarımmmm üstüne sarı röfle yaptırdımm...haftaya biras daha sarı attırcamm...dahada güselll olacakkkk..yarınnn doğum günümmmm bambaşka biri oldumm yeni yaşımdaaaaa 25 oluyorummmmmmmm
doğum günün kutlu olsunnnnn.

waw;
dğum günün kutlu olsun.. yeni yaşında bebişin de gelsin sana..

kızlar nasılsınız? beni uyku tutmadı.. bütün gece bi sağa bi sola devirdim kendimi ama yok uyuyamadım.. gözlerim kan çanağı gibi olmuş.. sanırım beynimi çok yoruyorum.. sürekli senaryolar üretiyorum filan.. kendimi oyalamam lazım birşeylerle.. dün akşam eşim dışarı çıkardı, dolaştık biraz.. en sevdiğim şeyi yedirdi beni mutlu etti :KK9: ama yok o bile kar etmedi.. eve gelince bende yine kötü senaryolar ya şöyle olursa ya böyle olursa diye.. öff ne gıcık bi beynim varmış.. ben beynimi kontrol edemiyorum sanırım.. ayy neyse işte bendeki durumlar böyle.. az sonra biraz yatıp uyumayı deneyeceğim..
hepinizi öpüyorum canlarım.. dikkat edin kendinize..
tatlım lütfen kötü düşünme herşey çok güzel olacakk.canım soğanı denemek istemezmisinnn

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına
ayyyyyyy süper tatlım sürecini yazsana soğan ve iğneden başka bişey yaptırdınmı incir yemişsin sadece sanırım.bu arada hani adet olmaya 1 hafta kala ne belirtiler vardı onları anlatırmısın.

bizimlee paylaştığınn içinnn çook teşekkürlerrr...bize çok iyigeliyorr yada kendi adıma konuşayımmm...bazı zamanlarr oluyorkii umudumm tükeniyorrr..hiç anne olamayacakmışım eşime babalık duygusunu yaşatamıcakmışım düşüncesii beni bitiriyorrr...işte tam o zamanda böyle mucizeleri duyuncaa yenidenn sarılıyorumm...evet diyorumm umutt hep varrr....rabbim sana evlat verdi ve burda yazdın ve bizim ümitlenmemize vesilee oldunnn...çookk teşekkürlerr...inşallah rabbim sağlıkla kucagına almayıda nasip etsinn iyi bak kendinede bebeğinede.....:KK54:

aynennn bazı zamanlar umudumu gerçekten yitiriyorummmm..

aynen canım insan sıkılıyor elbette ama napalım katlanacağız bebeklerimiz geldikten sonra rahat edeceğiz eminimki ama kilo almamamız gerekli buna çok dikkat etmemiz gerekiyor....
bence de sadece agnucaston bile düzenli reglini sağlar metformin ile onu kullan bence diğerlerini karıştırma zaten çok fazla hap aynı anda içmek iyi değil.... zamanında adet olman diğer ay için de umut olmalı sana diğer ay 15-16-17. günlerine dikkat et :KK34:
sağol canım zaten dostinex sadece 1 adet aldım ada reglimin ilk günü bir daha almayı düşünmüyorum.aynen dediğin gibi metformin ve agnucaston içiyorum şuan sadece.

kızlarrrrrrrrrrr saçlarımıı kestirdimmmmmm.....değişik bi model ilk kestirdim böleee....ön yanaklarıma doğru uzunn arkasıı kısaaa süperr bişi olduuuu...bideee kestane rengiydi şaçlarımmmm üstüne sarı röfle yaptırdımm...haftaya biras daha sarı attırcamm...dahada güselll olacakkkk..yarınnn doğum günümmmm bambaşka biri oldumm yeni yaşımdaaaaa 25 oluyorummmmmmmm
canım biraz geç oldu ama nice mutlu yıllara yeni yaşının senesinde bebeğin gelsin inşallah.

canım yumurtan oluştuysa zaten adet olurdun neden tahlil yapmanı istedi senden boşuna strese soktu seni. zaten hep böyle oluyor kan verince rahatlıyorsun,sonra da adet geliyor. bana da kaç kere öyle olmuştu.sonra bıraktım kan vermeyi
ahh canım benim bir dediğin çok doğru doktorlara göre okadar kolayki bu işler.ben umutla gözlerinin içine bakarken oda benim gözlerimin içine bakıp bu yüksek prolaktinle olmaz zaten dio.evet dediğin gibi insanın beyninde o soru işareti gittikten hemen sonra geliyor adetin.test yapmak ,kan vermek bunlar insanı çok olumsuz etkiliyor.sen nasılsın miniğin nasıl. Allaha emanet olun inşallah ikinizde.

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına
tebrikler canım.inşallah kalp atışlarınıda duyarsın.kucağınada alırsın.paylaştığın için teşekkürler.

çok çok geçmiş olsun canım tekrar . çok zor dönemler bunlar Allah yardımcın olsun.bu zor günlerinizde bebeğin gelsinde sizi sevindirsin.Babanada umut olsun inşallah.

canm öncelikle hayırlı olsun hamileliğin.farlutal içerken hamilemiymişsin sen?progynex ne için o da mı söktürücü?ozaman 15 aralık ta beta hcgde niye çıkmadı.kafam karıştı canm bende şuan farlutal içtim bekliyorumda inşallah senn gibi bi sonuç alırım.ama farlutal gebelikte zararlı diye biliyorum bende öncesinde evde test yaptım negatifi görünce içmeye başladım.inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder canm..

canım diyetim iyi gidiyor koca göbeğim gitti sayılır şişliğim indi yani az kılo vermıs olsamda daraldım biraz görenler farkediyor iyi bi diyet rahat yapabılırsın sporda yapıyorum birkaç hareket yanı yarım mekik saga sola dönüyorum işte bid eyarım saat yada 45 dk yürüyüş günde 2lt yada 3lt su içiyorum canım topiğ sana kopyalıyorum buraya bak canım arkadaşlarda yardımcı olur zaten

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...698-montignac-diyeti-deneyimlerimiz-2923.html

canm zaten günde 3lt su içip yürüyüşü yapabilmek en zoru bence.ama yapılmıcak bişey deil.afferin kız sana hiç vazgeçme ideal kilona ulaşana kadar.

canım nasılsın canım senin gibi benimde reglimde bu ay o yumurtlama dönemindeki akıntıdan geldi ayy bu ne anlamadım sende yazmıştın böyle biz gerçekten adetliyken mi yumurtladık.ben her ay adetliyken böyle olduğunu düşünmüyorum ama .öyle olsa hamile kalamazdım.bu ay benim zaten hiç yumurtlama akıntım olmamıştı doğru düzgün.prolaktin değerinin yüksek olmasına bağladım belkide bu yüzden adet zamanı yumurtam çatlamış olabilir.gerçekten ama çok sıkıldım artık . Bu fikir ,düşüncelerle yaşanırmı sürekli yaaa ne yapmalı akıldan tamamen atmak için bilmiyorum :KK15:

canım güle güle kullan saçlarını.... yeni yaşın sana uğur getirsin doğum günün kutlu olsun :))
:KK9::KK8::KK76::21:
normal doğum anne ve bebek için daha sağlıklı olsa da içerde 16-17 dikiş oluyor bu defa o da aynı kesme biçme işlemi demek canım hatta çok daha fazlası....
nasıl gidiyor bulantıların azaldı mı?
hayır canım ,bu dikişleri nerden çıkardın .sorunlu durumlarda içerden dikiş olur mesela kadının rahim yolunda darlık durumu falan varsa. eğer sorunsuzsa hooop diye kayarak çıkıyor bebek. dikiş gerekmiyor. evde doğuranlar nasıl doğurabilir yoksa. yarım anesteziyle normal doğum yapan kadını gördüm hemen ayağa kalktı,sezeryanlılar yatıyor bikaç gün. neyse yaa o günleri gördük sanki de konuştuğumuz konuya bak. :KK37:
bulantılarım çok şükür geçti herşeyi yiyorum artık:KK1:

allah allahh o nasıl oluyorr yawww...belden aşağı uyuşturup normal doğum oluyormuu???bende doğumdan çok korkuyorumm daha bebek yok ama..normal istiyorumm ama korkuyorumm..ben sezeryandanda korkuyorumm bende kilo var yaa :KK43: dikişlerdee sorun olurr diyeeee bu estetik şeklinde öle sorunn olmuyormuu acaabaaaa....gerçii benim içinn konuşmakk çok erkenn yaa hele bebek olsunn doğumu sonra düşünürümm ama okuyunca merak ettimm...
]
evet belden aşağıyı uyuşturup normal doğum yaptırılıyor şimdi herkes onu tercih ediyor

ahh canım benim bir dediğin çok doğru doktorlara göre okadar kolayki bu işler.ben umutla gözlerinin içine bakarken oda benim gözlerimin içine bakıp bu yüksek prolaktinle olmaz zaten dio.evet dediğin gibi insanın beyninde o soru işareti gittikten hemen sonra geliyor adetin.test yapmak ,kan vermek bunlar insanı çok olumsuz etkiliyor.sen nasılsın miniğin nasıl. Allaha emanet olun inşallah ikinizde.

.
canım prolaktinini düşürsün sonra metformin yumurta takibi falan yaparsın. prolaktini düşürmek zor değil ki. yumurtana baksın oluşuyorsa ,çatladıysa zaten çatladıktan 15 gün sonra adet olursun.o zaman tahlile gerek kalmaz. benim önceki salak doktorum da öyle demişti. adetim gecikince tahlil yaptırıp adet söktürücü içmemi söylemişti. halbuki bazen yumurta geç oluşup çatlıyor. adetimi beklediğim günde yumurtam yeni çatlamış oluyor bu da 15 gün daha beklemem demek. boşuna içtim o adet söktürücüleri. yumurtalarımı ziyan ettim belki de. sonra doktoru değiştirdim.en iyisi yumurtaya bakmak.

canım prolaktinini düşürsün sonra metformin yumurta takibi falan yaparsın. prolaktini düşürmek zor değil ki. yumurtana baksın oluşuyorsa ,çatladıysa zaten çatladıktan 15 gün sonra adet olursun.o zaman tahlile gerek kalmaz. benim önceki salak doktorum da öyle demişti. adetim gecikince tahlil yaptırıp adet söktürücü içmemi söylemişti. halbuki bazen yumurta geç oluşup çatlıyor. adetimi beklediğim günde yumurtam yeni çatlamış oluyor bu da 15 gün daha beklemem demek. boşuna içtim o adet söktürücüleri. yumurtalarımı ziyan ettim belki de. sonra doktoru değiştirdim.en iyisi yumurtaya bakmak.
evet canım haklısın bende çok içtim söktürücü.benim prolaktin düşüyor bir sonraki ay tekrar yükseliyor strese bağlı .sürekli kafaya taktığım için yükseldiğini düşünüyorum. şimdi bu aldığım ilaç agnucaston prolaktini düşürüyor zaten hayıtın hapı.3 ay sürekli onu kullanmayı düşünüyorum ilk kutum bitti bile.doktor vermedi ben kendim aldım .doktora kalsa bana ilaç verip korunun diyor bende korunmak istemiyorum zaten her ayım boş geçiyor birde arada korunursam kafayı yiycem.doktorun verdiği ilaca devam etmiyorum sadece metformin ve agnucaston içiyorum bakalım .zaten bu ilcı 3 ay kullanıyim sonra giderim doktora diyorum.

evet canım haklısın bende çok içtim söktürücü.benim prolaktin düşüyor bir sonraki ay tekrar yükseliyor strese bağlı .sürekli kafaya taktığım için yükseldiğini düşünüyorum. şimdi bu aldığım ilaç agnucaston prolaktini düşürüyor zaten hayıtın hapı.3 ay sürekli onu kullanmayı düşünüyorum ilk kutum bitti bile.doktor vermedi ben kendim aldım .doktora kalsa bana ilaç verip korunun diyor bende korunmak istemiyorum zaten her ayım boş geçiyor birde arada korunursam kafayı yiycem.doktorun verdiği ilaca devam etmiyorum sadece metformin ve agnucaston içiyorum bakalım .zaten bu ilcı 3 ay kullanıyim sonra giderim doktora diyorum.

iyi yapıyorsun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın

canım Allah babana ve diğer tüm hastalarımıza şifa versin inş. Rabbim çok büyük, bazen sabretmek zor ama inş sonu güzel olur her konuda inş gönlünce olur her şey. Aslında ilk önce sağlığımız için çok şükretmemiz lazım ama malesef başka problemler çıkınca sağlığın kıymetini unutuyoruz. ALLAH EN KISA ZAMANDA BABANA ŞİFA SANA DA BEBEĞİNİ VERSİN İNŞ

Allah razı olsun senden saolasın güzel dileklerin için sıkıntılar dertler olunca stres çoğalıyor tabiki o zamanda bebiş daha çok naz ediyor herhalde ne biliyim Rabbim hayırlısını versin herkese

hayır aynen devam sivilceler, hatta artıyor
olsun önemsemiyorum hiç

canımcım nasılsın iyimisin kendi dertlerimden sana soramadım bir türlü

çok çok geçmiş olsun canım tekrar . çok zor dönemler bunlar Allah yardımcın olsun.bu zor günlerinizde bebeğin gelsinde sizi sevindirsin.Babanada umut olsun inşallah.

saolasın cnm evet zor dönemler hele hastahanede bir sürü kanserli hastanın içinde babanında olması insanı yıkıyor resmen bakıyorum da hepsinin renkleri soluk bembeyaz genci yaşlısı çocuğu Allah yardımcıları olsun

ya regli oldum bitti ama akıntım hala devam ediyor bel ağrımda ara ara sanki çok erken yumurtaldım gibime geldi ateşten ve akıntıdan anladım bugün yumurta akı geldi regli bittekten beri akıntı devam ateşimde ani düştü ve çıktı çok ilginç

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

X