Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

amin demekten başka ne denir ki:)

alla alla 1 kez klomenle olmadı dıye çok acelecıymıs dr unda canım ya :))) doz arttırılabılıyor gunde 4 e kadar cıkabılıyor klomen değilse baska haplar var onu denıyorlar 6 ay yolu var ama anamadım ne iş :) eşindede sorun olabılır ama bır sefrde spermıogramda sorun saptanmaz tekraralanmalı kı tam anlasılsın.

önümüzdeki hafta gitcem canım bakalım hayırlısla başlayacam tedavıye

tunc bicim gyaman karabocuk 123m 12m yeşil87 adını hatırlayamadıklarım nerdesının bugun yaa

onlarr yokk ben varımm...ecrencim hakkında hayırlısı olsun..doktoruna dikkat et bi kaç dr danış...bende gittim iyi olsun diye özele güyaa...klomene başlattı 5 ay kullandırttı uyuzz dr bana yumurta takibi bile yapmadııı.aşılamada sıra onu yapcaz dedii....bi araştırdımkiii neler var nelerr...sonra rahim filmi istedi başka bi dr şükür o iyi çıktı...oda yanlış yapmış dr dedi...klomen zamanı dolmuş aşılama yapıcazz...bende istemiyorum dedim..bir sene olmak üzere ara verdimm...acık bunalımda oldumm...şükür atlattımm şimdi güzel bi dr bulup yeniden başlamam lazımmmm...allah hepimizin yardımcısı olsunn...ve sabır versin hepimize bu işin en büyük sırrı SABIRRRR.....

günaydın fıstıklarrrrr...

nasılsınız bakalım
ben ıyıyım hala beklıyorum adetım gecıksın dıyeee :S
belım hala agrıyorr benım, akıntım kesıldı neredeysee ateş düşme eğiliminde artık yarın yada sonrakı gun buluşuruz benım kırmızı kaartla.
:KK53:

ateşe hiç aldanma bence.. benim hep yüksek seyrediyor.. genelde de yüksekken adet oluyorum..
ben doktorumu aradım.. yarında ağrın geçmezse gel bakayım dedi..

kesinlikle ben de izlemem popüler filmleri.. :) dün eşimle sherlock holmes e gittik,çok beğendik. gerçi sinema boyunca küs-tük eşimle, "huysuzlaştın"diyor bana.. midem bulanıyor yediklerimden zevk almıyorum endişelerim var; haliyle gerçekten huysuzlaştım galiba.:KK57:

amaaaan şu fani dünyada küslük niye.. ben neredeyse hiç küsemiyorum eşime.. tabiii hamişlikte nasıl olur bilmem.. duygular altüst oluyor sonuçta.. sinemaya gitmiyoruz biz.. evde sinema gibi ortam yaratıp rahat rahat yata kalka izliyoruz filmleri :KK9:

tuncsscum merhaba canım batmaların hayır olsun ınsallah banada oluyordu b batmalar hala var ama daha az sancı gırıyor anıden bıçak saplanmış gıbı olduğu oldu ayrıca ınceden sızladığıda ayyy dedırtıyor bı sonra gecıyor :) hayır olsun ınsallahhh hamıle dolsun burası hatta topicin adı degısmek zorunda kalsın :)))

ben dertlı fılmlerı çok sevmıyorum benıde ağlatıyorlar benım tarzım degıl pek ağlamak kendıme konduramıyorum :KK70: o nedenle seyretmek ıstemıyorum hos dızıler bıle acitasyon ama arabesk ruhumuz Türkler genelde boyle :)))
dediğin filmleride ben duymadım canım bız daha çok komedı aksıyon macera bilimkurgu seviyoruz ama eskıden unıdeyken gecede 3 fılm seyrederdık fılm ızlemekten okula gıdemezdık :KK70: ama gel gorkı benım hafıza sorunludur bazen ızledıgım fılmlerı hııııcccc ızlememıs gıbı otureupseyrederım unutmus oıluyorum belkı sonunda aaaa ben bunu seyretmıstım dıyorum yada demıyorum :) unıdeyken cd kıralıyorduk kıralamadıgımız cd kalmamıstı adamlarda bunu seyrettıkmı dıyorum adam evet almıssınız dıyor bakıp :KK70: hahaha

hamıleyım dıye beraber bağıralım olmazmı kafalarını tokustururz nerdeydınız bakalım sız beklettın ız dıye :))

canım benım dr ızınde rahatsız etmek ıstemıyorum onu doğurmustur kadın belkı yenı :) uyuyodur dınlenıyordur kendısı ıstedgın zaman ara dedı ama gereklı gormuyorum adet gecıkmesını beklemelıyım dıye dusunuyorum umutlanmak ıstemıyorum zaten ben artık adetımı beklıyorum yenı dr da zate gıcık cebı var verdı ama ammaannn ıstemem sesını bıle duyayım.

benimde ağrım sadece hareket anında oluyor.. onun haricinde bir ağrım yok.. doktorumu aradım kist olabilir dedi.. çatlatma iğnesi yapmadık inşallah kist olmamıştır dedi.. bende inşallah diyebildim sadece.. sıkıntı çıkartmasında aman..

tunc bicim gyaman karabocuk 123m 12m yeşil87 adını hatırlayamadıklarım nerdesının bugun yaa

burdayııııım bak geldim.. ama ceee deyip gidicem.. işlerim çok bugün.. akşama anneciğim gelecek.. ortalık toplanıp temizlenecek sonra da mamişler yapılacak.. offf çok üşengecim ben yaaahu :KK9:

noelamcadan bebek ıstemeye karar verdım yapılmısını getırcek bana :))

ateşe hiç aldanma bence.. benim hep yüksek seyrediyor.. genelde de yüksekken adet oluyorum..
ben doktorumu aradım.. yarında ağrın geçmezse gel bakayım dedi..

benimde ağrım sadece hareket anında oluyor.. onun haricinde bir ağrım yok.. doktorumu aradım kist olabilir dedi.. çatlatma iğnesi yapmadık inşallah kist olmamıştır dedi.. bende inşallah diyebildim sadece.. sıkıntı çıkartmasında aman..

hadı bakalım aldanmayalım :)) bende bugun bıde mıde bulantısı peyda oldu ahhahaah ama nedenını blılıyorum kahvaltıyı kek ve bırkaç çatal makarnayla yaptım :KK70: ondan garantı :KK70: benım kasık sancılarım çok azaldı canım ama arada ıncceden sızlıyor bakalım ak popo kara popo çıkacak yakında ortaya :))) test alsaammmı dedım bugun yookk dedım yaa adetımı beklıcem ben bosuna debelenmıcem :)))) vazgectım yani. ınsallah kıst falan degıldır ama catlamaya baslamıs demıstınız heralde o gun ben mı yanlıs hatırlıyorum.

noelamcadan bebek ıstemeye karar verdım yapılmısını getırcek bana :))

hadı bakalım aldanmayalım :)) bende bugun bıde mıde bulantısı peyda oldu ahhahaah ama nedenını blılıyorum kahvaltıyı kek ve bırkaç çatal makarnayla yaptım :KK70: ondan garantı :KK70: benım kasık sancılarım çok azaldı canım ama arada ıncceden sızlıyor bakalım ak popo kara popo çıkacak yakında ortaya :))) test alsaammmı dedım bugun yookk dedım yaa adetımı beklıcem ben bosuna debelenmıcem :)))) vazgectım yani. ınsallah kıst falan degıldır ama catlamaya baslamıs demıstınız heralde o gun ben mı yanlıs hatırlıyorum.

evet öyle demişti o gün.. ama telefonda belki kist olmuştur gel ağrıların geçmezse bakarım iki dakka dedi.. bakacağım yarında devam ederse giderim.. şimdilik iyiyim..
senin adet tarihin yarın değil mi? bence git test al yarın sabah ilk idrarla yap.. hadi senden çok ama çok umutluyum ben..

evet öyle demişti o gün.. ama telefonda belki kist olmuştur gel ağrıların geçmezse bakarım iki dakka dedi.. bakacağım yarında devam ederse giderim.. şimdilik iyiyim..
senin adet tarihin yarın değil mi? bence git test al yarın sabah ilk idrarla yap.. hadi senden çok ama çok umutluyum ben..

yok canım kararlıyımmm adetım gecıkmeden test falan yapmıcam canımı sıkıyor o testler gecersede gıder kan testı yaptırırım :KK66:
aman iyi ol valla heder olduk çocuk yolundaa....

yazarım tabiki canım sivilcemde cıkmıstı belim kasıklarım aynı adet olacakmısım gibi agrıodu özellikle sol kasıgımda cok batmalar oluodu cok sık vc ye gidiodum rengide ilk baslarda sarı deildi acıktı gaz cok fazlaydı sabah aksam gaz sorunu yasıodum bas agrısı olmadı bende ayakarım cok üüşüodu sürekli buz kesmiş haldeydi iştahım her zaman vardı ama :KK70: dahada bi artmıstı ilk günlerde :KK1: inş hamişsindr canm yaa
çok teşekkür ederim canım sağol...
Kızlar gebelik belirtileri sormuşunuz.Bendeki belirtiler şöyle idi :

-kasıkta adet sancısı
-normal adet tarihimden 8-9 gün önce 3-4 gün süren kahverengimsi lekelenme
-adet tarihime yakın kıvrandıran gaz sancıları
-wc de değişik bir akıntı (sarımtırak)
-adet tarihi yakınlaştıkca feci şekilde ağrıyan göğüsler.
-mantar olacakmışım gibi kaşıntı

İnşaallah yeni bir yıla güzel haberlerle girersiniz kızlar.
Dört gözle bekliyorum haberlerinizi.
teşekkürler benim bu ayda yattı galiba baş ağrısı çeken yok benim feci başım ağrıyo yaaaa
TOPİKTE BİŞEYLER OLUYOR herkeste belirti var sonumuz hayır olsunn.

canım sen yazmıştın sanırım hamile kaldığın ay ben hamileyim diye düşünüyormuş sonra negatif gördüğün halde inanmamıştım ve daha sonra kanda görmüştün değilmi.hani herkes kafandan at diyor ya seninki tam tersi olmuştu değilmiii..

canım sende kahverengi lekelenmede var hadi hayırlısııııı...
hadi inşallah bu ay yeni yıla kalabalık girelim :)
günaydın canlar.
mutlu bir hafta bizlerin olsun.. bol hamiş haberli geçsin artık haftamız.. hakkaten sıkıldım yahu hamişsizlikten.. şöle ağız tadı ile bi sevinelim artık..
bende durumlar aynı hala.. vücudum sabitken ağrım sızım sancım olmuyor.. gaz sancılarını saymazsak tabi :KK9: ama yatakta yatarken sağdan sola dönerken kasıkta bir sızı aman Allah'ım.. birde elimle bastırdığımda aynı ağrıyı hissediyorum.. dün apandisit ağrılarını araştırdım.. dayanılmayacak boyuta ulaşırmış bir süre sonra.. çok şükür bende öyle birşey yok.. sonuçta 3-4 gündür süren bir ağrı bu.. ve şiddeti sadece dün sabah biraz fazlaydı ama sonrasında azaldı.. anlam veremiyorum bu duruma.. şimdi bugün temizlik yapacağım evde.. bakalım ne olacak halim.. akşam üstüne doğru hala ağrı devam ediyor olursa doktorumu arayıp bir danışacağım bakalım ne çıkacak.. inşallah bebek vardır bu ağrılar da rahim kaslarının bana vermiş olduğu ağrılardır.. :KK9:

ayy apandist ağrısı olsa şimdiye acil servise götürürdü herhalde beni.. yukarda tarif ettim ağrıyı :)))
bizde dün tüm gün eşimle iş yaptık evde.. sağolsun pek yardım etti.. dolaplarımızı toparladık, giymediklerimizi ayıkladık filan.. sonra ben mutfağa giriştim o da bi baktım ayakkabı odasını komple antreye çıkarmış orayı düzenliyor.. cillop gibi yapmış valla.. bu arada ayakkabı odası da ne diye soranlara;
küçük tuvaleti iptal ettik.. ve oraya ayakkabılığımı koydum, bana mükemmel bir vestiyer oldu orası.. misafir gelince klozet az zor oluyor ama napalım artık alıştık..
bu arada pekmezli kek için, 1 bardak şeker yerine yarım bardak şeker yarım bardak üzüm pekmezi koyuyorum..

ayyyy ağzına sağlık.. inşallah bebektendir bu ağrılar sızılar.. Allah'ım tez vakitte göndersin miniciğimi.. hiç böyle ağrım olmadı hayatım boyunca.. içim bulanıyo.. ama bunu migrene de bağlıyorum.. sanki migrenim tutacak gibi.. benim migren gelmeden önce tükürüğüm ağzıma fazla gelir onu bile yutamam.. midem alt üst olur.. sonra bi bakarım migren tuttu.. kıvrandırır beni.. normalde böyle hissettiğimde migren krizini engellemek için kullandığım bir hap var ama hamişlikte sakıncalıymış.. o nedenle ya bebek varsa deyip aylardır bu migren krizlerine sabrediyorum.. bu sefer inşallah migrenden değil bebektendir tüm bunlar.. en çok da kasık ağrısı kafama takılıyor.. ben gaza geldim bile şekerim.. adımı değiştiriyorum gazwoman oldum resmen :)))) bu tuhaf renkteki akıntıyla ilk kez karşılaştım.. ilaçların yan etkileri filan da olabilir deyip geçiştiriyorum herşeyi.. belirtilere takılmaya gerek yok.. sonra avuç yalıyorum.. birde ben hep hevesleniyorum gaza geliyoruz hepbirlikte, sonra ben kırmızı kart görüyorum.. vee aradan biri çıkıyor hiç umudu olmayan biri.. ben hamileyim diyor.. yeterki bir hamiş çıksın da nasıl çıkarsa çıksın.. ama çıkması lazım.. umuda ihtiyacımız var..

ayy kötü düşünce yollama beynine.. hepimiz her an hamiş olabiliriz.. bu ihtimal her daim mevcut.. lütfen olumlu düşün.. ilaçsız da adet olabilirim de, hatta hamile de olabilirim de.. idrar testlerine de hiç güvenme.. benim kuzen 8. haftasında idrar testinde ikinci çizgiyi görmüş.. hemde silik çizgi..

bende de bulantı sürekli değil.. içim bulanıyo gibi bi değişik his var içimde.. arada da tükürük yutarken içim kalkıyor.. ama hiç istifra etmedim.. bende de böyle eğilip kalkarken, oturup kalkarken, yatakta dönerken ve elimle hafif bastırdığımda ağrı var.. dün çok artmıştı ama akşam saatlerinde azaldı yeniden.. gaz durumları feci ama :KK9:

25. günüm bugün.. aslında hep 30 günde adet olan ben klomenli tedaviler sonrası 33 günde olmaya başladım.. 5 ila 8 arası bir günde olacak.. olmasın yahu.. bebek olsun içimde.. akşamüstü hala ağrım devam ederse doktoru arayacağım hemen bakalım ne diyecek..

inşallah inşallah.... biricik neden hiç gelmiyor ki.. işleri çok yoğun belkide.. ya da hamiş kaldı evde ayakları uzatmış dinleniyordur :KK9:
ateşin çok tuhaf senin.. neden öyle oldu ki..
ağrım dün artmıştı ama sonrasında azaldı.. inşallah hepimiz göreceğiz o bebekli takvimleri..
benim koca da feriha harici kolay kolay bişey izlemez.. sürekli film izliyoruz. gerçi son zamanlarda ben artık sıkılıyorum herşeyden çabucak.. o kendi havasında ben kendi havamda takılıyoruz.. benimde kociş yardım etti sağolsun.. pek bi şanslı hissediyorum eşim bana yardımcı olduğunda.. çok şükür ki uyuşuk herşeyi ayağına bekleyen bir kocam yok.. Allah bu yönden yüzüme güldü çok şükür, binlerce şükür.. kocişime de kocaman bir maşallah :KK9::KK9:

ayy ben romantik,duygusal filmleri pek seviyorum.. böle ağlama hissi uyandırdı mı film bende süper.. birde karmankarışık adamın kafasını sürekli karıştıran filmler.. ilizyonist ile prestij.. bu iki film mesela favorim.. eğer izlemedi iseniz kesinlikle özellikle prestij izlemelisiniz.. böle her dakka aha şimdi ne olcak şimdi ne olcak moduna sokuyor adamı.. animasyonlardan da buz devri hastasıyım..
film konusunda gıcık bir yanım var.. herkesin izlediği filmleri ben hiç izlememiş oluyorum.. o gişe rekorları kıran yüzüklerin efendisi serisi mesela.. hiç izlemedim, birkaç dakikasını bile.. harry potter'lar da aynı.. full seri hd hemide hard diskin içinde ama ben onları hemen es geçiyorum..
senin bu akıntı durumun varya sana bebeği getirecek sanırım.. bi doktorunu arayıp sorsan ya.. testi tekrarlasan ya da.. göğüsler bende de koca koca oldu.. dün aynada bi bakayım dedim.. böle gerilmişler nasıl, parlak parlak olmuş üstleri gerilmekten.. bi tuhafım ya bu ay.. hadi hayırlara gitsin inşallah.. ama senden feci umutluyum.. yani bekliyorum her an hamileyim diye inleteceksin ortalığı..

ne güzel yazmışsın belirtileri.. gaz sancılarım var, sarımsı tuhaf bir akıntım var.. şişmiş göğüsler de cabası.. hele hele o geçmek bilmeyen kasık ağrısı üstüne tuzu biberi resmen..
inşallah bende bir gün sen gibi belirtilerimi sıralarım..
maşallah sana minnoşuna.. :nazar::nazar::nazar: :KK16::KK16::KK16::KK54:

inşallah canım inşallahhhhhh :KK9: :KK9:
ben de temizlik yaptım mahvoldum yaaa bide oazara çıktım geldim yaaa herkezde kasık ağrısı benim niye başım ağrıyo yaaa hala geçmedi ara ara giriyo
herkese günaydın....
umarım herkesin belirtileri haamileliktendir şahsen benim bugün 40.günüm hala regl olmadım, geçen hafta salı günü doktora gittim kist var 7 cm lik dedi o yüzden olmuyosundur dedi duphaston verdi 5 gun kullanmam için dün bitti bu arada cumartesi gecesikasığımda felaket sancılarla çığlıklarla uyandım korktum çok kistim patladı diye neyse kısa sürdü Allahtan sonra hep o sarı akıntıdan geliyor hatta bugün bile soğan da içiyorum göğüslerime dokunamıyorum bile hatta damarları çıktı yani şöyle söylim tüm hamilelik belirtilerim var bebek dışında:KK43::KK43::KK43:
çok moralim bozuk beta hcg 0,03 çıktı acaba geç döllenme vs olmuşmudur yaa olsa yine de çıkardı kanda galiba işte böyle dostlar daha önce hamilelik yaşamış biri olarak kan testi olmasaydı kesin hamileyim derdim,sizce regl olmak için başka ne yapim???
o zaman biz boşuna kurcalaıyoz desene sende tüm belirtiler varmış yinede bebk yok allah allah yok yok ben ümidimi kestim artık bu ay da olmucak
yok canım kararlıyımmm adetım gecıkmeden test falan yapmıcam canımı sıkıyor o testler gecersede gıder kan testı yaptırırım :KK66:

yapma kız valla ben erken yaptımda noldu iğnenin etkisiyle hafif belirdi ben de havalara uçtum hamileyim galiba diye 2. de çıkmadı ve eeee kırmızı kart :KK43:

yapma kız valla ben erken yaptımda noldu iğnenin etkisiyle hafif belirdi ben de havalara uçtum hamileyim galiba diye 2. de çıkmadı ve eeee kırmızı kart :KK43:

canım ya merak ettım bende erken bı test yaptırdım da ondan :) ben iğneyı pazartesı vuruldum pazar gıttım test yaptırdım superım dımı :KK70: benım sonuc 4.93 cıktı beklıyorum kan testı ıcın

sen kan testını ıgneden sonra kacıncı gun yaptın ne kadar cıktı adetı kac gun sonra oldun nolllluuurrrr cvap ver nollurrr:KK70:

peki yapma test bakalım.. ama ben olsam çoktan tekrarlamıştım kan testini.. işte zaten bu meraklı ve sabırsız huyumdan dolayı kan testi yaptırmıyorum ben..
ağrım çok azaldı birden yaaa.. anlamıyorum ne oluyor içimde.. gaz sorunu çok ciddi devam ediyor ve ben sürekli uyumak istiyorum.. progestan sanırım benim bünyemi alt üst etti..

geldim geldim :KK1: slm kızlarrrrr nasılsınızzzz:KK3: bis pekte hoş bi akşm gecrmedk dün aksam aiptir sölemesi duş aldım yatmadan :KK9: allahım sabaha kadar karnım midem bi agrıdı bi agrıdı korktum bişe mi oldu die ama sanrm üşüttüm :26: rüyamdada oglum oluomuss adınıda görkem koyuyomuşum :44:

peki yapma test bakalım.. ama ben olsam çoktan tekrarlamıştım kan testini.. işte zaten bu meraklı ve sabırsız huyumdan dolayı kan testi yaptırmıyorum ben..
ağrım çok azaldı birden yaaa.. anlamıyorum ne oluyor içimde.. gaz sorunu çok ciddi devam ediyor ve ben sürekli uyumak istiyorum.. progestan sanırım benim bünyemi alt üst etti..

yaw ben seni umutlandırmak istemiom :KK43: ama bende ki belirtiler gibi bende progestan içiodum ona bagladım hepp ama cücüğüm benmleymiş megerse inş sennkide sennledir canm ya :KK39:

canım valla husran oluyor yaa kaldıramıyorum ben o nedenle gecıkırse yapcam dıye sartlandırdım kendımı esımde bundan yana o yuzden sabredıyoruz ve olmadığını dusunmeyı tercıh edıyorumm.:KK66: benımde azaldı kasık agrılarım nadıren devam hayır olsun ne dıyelım.

geldim geldim :KK1: slm kızlarrrrr nasılsınızzzz:KK3: bis pekte hoş bi akşm gecrmedk dün aksam aiptir sölemesi duş aldım yatmadan :KK9: allahım sabaha kadar karnım midem bi agrıdı bi agrıdı korktum bişe mi oldu die ama sanrm üşüttüm :26: rüyamdada oglum oluomuss adınıda görkem koyuyomuşum :44:

canım çookk guzel bır ısım görkem sağlıklı olsunda inşallah.üşütmüş olmalısın bencede.

canım valla husran oluyor yaa kaldıramıyorum ben o nedenle gecıkırse yapcam dıye sartlandırdım kendımı esımde bundan yana o yuzden sabredıyoruz ve olmadığını dusunmeyı tercıh edıyorumm.:KK66: benımde azaldı kasık agrılarım nadıren devam hayır olsun ne dıyelım.

canım çookk guzel bır ısım görkem sağlıklı olsunda inşallah.üşütmüş olmalısın bencede.

valla hi düşünmediğim aklımda olmayan bi isim :))) tabiki saglıklı olsunda gerisi önemli deil.banyoda üşütmüş olablrm banyom cok soguktu dün cunkii :18:

ayy görkem çok güzel bir isim.. üşütmüşsündür kesin.. dikkat et canım..

yaw ben seni umutlandırmak istemiom :KK43: ama bende ki belirtiler gibi bende progestan içiodum ona bagladım hepp ama cücüğüm benmleymiş megerse inş sennkide sennledir canm ya :KK39:

inşallah canımcım.. inşallah bende sen gibi kist kist derken hamişlik haberimi alırım..

bende bende sırf hüsran yaşamamak için kanda baktırmıyorum.. ama idrar testlerine karşı zaafım var.. dayanamayıp yapıveriyorum :KK9:

Slm arkadaslar bayadir sayfayı takip ediyorum daha oncede yazmıştım benide aranıza kabulederseniz sevinirim ben evlendikten sonra kiloları alınca Pko lu oldugumu öğrendim sadece zayıflamam lazım olduğunu söyledi doktorum bende soğan kuru uyguladım ne akıntı nede bı değişiklik olmadı bende 3 aydır yapan faydasını gören varmi Pko lu oluphamile olan cvp verirseniz sevinirim çok anne olmak istiyorum 3 aydır ekmeğin tadını unuttum hamur yemiyorum kiloma dikkat etmek için yarı ac geziyorum yoksa bı ayda 5 kilo aldım yine olur diya odum kopuyo ne olur kafayı yiyicem ya anne olamazsam diye her gece bebek görüyorum rüyalarımda çevremde bütün herkes ya hamile yada doğurdu artık ne dusunucem bilemiyorum sadece çift çizgi görmek istiyorum gören hamile kalanlar varsa neler teptiniz neler yapmalıyım ne olur yardım edin:emir_bebek:

canım ya merak ettım bende erken bı test yaptırdım da ondan :) ben iğneyı pazartesı vuruldum pazar gıttım test yaptırdım superım dımı :KK70: benım sonuc 4.93 cıktı beklıyorum kan testı ıcın

sen kan testını ıgneden sonra kacıncı gun yaptın ne kadar cıktı adetı kac gun sonra oldun nolllluuurrrr cvap ver nollurrr:KK70:

canım ben kan testi, yaptıramıyorum ilçedeyim o yüzden idrar yaptım ben kan dan bakmadım daha adet olmama 1 hafta falan vardı yaptım önce silik çıktı sonra bidaha yaptım çıkmadı yani iğneden dolayı bhcg yüksek çıkabiliyo o yüzden çok ümitlenme

canım acele yamışsın ben o sıra girdm eşim geldi çıkmak zorunda kaldım yeni yazdım cevabını kusura bakma :)

bicim gelmedin bugün canım?
iyisin değil mi? dün başım ağrıyo da demişsin.. merak ettim bak seni..

X