Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

teşekkür ederim canım,gidicem doktora çünkü ilk öncelikle bunu düşürmem gerekiyor dostinex veriyor .ama sonrasında yükselmemesi için hayıt içmeye başlıyayım diyorum sen düştükten sonra bir daha ölçtürdünmü .evet stres diyorlar ama ne mümkün kafadan çıkarmak ancak artık bebek istemeyip korunmaya başlayınca kafadan çıkar herhalde.
hayıt suyunumu doktora sor diyosun sen?

Rica ederim canım inşallah iyi oluruz hepimizde:KK16:Evet verdikleri ilaç genelde dostinex.Hayıtada başlayabilirsin ama önce doktoruna sor evet hayıtı sor kullanayımmı böyle faydasını duydum diye sor istersen içinin rahat etmesi için sor diyorum yani.Bana 2 ay kadar dostinex ve pko için adet düzenleyici diane 35 vermişti kadın dogumcu.Endokrin doktoruda ikisini 2 ay kadar kullnma.Çünkü diane 35 de prolaktini yükseltebilen bir ilaç dedi.İkiisni kestirdi bana.Ocak ayında yeniden kan tahlili olucam.Ona göre ilaç konusu belli olucak canım.Dedigim gibi belli aralıklarla kontrol ettirmek gerekiyor yükselmemesi için.Öyle illaki stres yapıyoruz ama stresten çıkan sonuç sıfır kendi zararımıza yani.oyüzden çok takmamaya çalış doktoruna güven ve tedavini ihmal etme :KK19:

kızlar iyi geceler ben çıkıyorum görüşürüz öpüyorum :KK9:
umarım adet olurum demeye başladım ilk defa bu kadar şiddetli belirtiler gösteriyorum tedavide böyle olmamıştım.... :KK9:
şükür diyorum tabi....
öptüm....sabah erkenden gelir yazarım uyurum sonra....

Rica ederim canım inşallah iyi oluruz hepimizde:KK16:Evet verdikleri ilaç genelde dostinex.Hayıtada başlayabilirsin ama önce doktoruna sor evet hayıtı sor kullanayımmı böyle faydasını duydum diye sor istersen içinin rahat etmesi için sor diyorum yani.Bana 2 ay kadar dostinex ve pko için adet düzenleyici diane 35 vermişti kadın dogumcu.Endokrin doktoruda ikisini 2 ay kadar kullnma.Çünkü diane 35 de prolaktini yükseltebilen bir ilaç dedi.İkiisni kestirdi bana.Ocak ayında yeniden kan tahlili olucam.Ona göre ilaç konusu belli olucak canım.Dedigim gibi belli aralıklarla kontrol ettirmek gerekiyor yükselmemesi için.Öyle illaki stres yapıyoruz ama stresten çıkan sonuç sıfır kendi zararımıza yani.oyüzden çok takmamaya çalış doktoruna güven ve tedavini ihmal etme :KK19:

evet canım endokrine gidicem,sağol tavsiyelerin için iyiki varsınız diyorum hepiniz için,
prolaktin ile ilgili topiklerde okumuştum hayıt iyi geliyormuş bu hormona onuda sorucam .

umarım adet olurum demeye başladım ilk defa bu kadar şiddetli belirtiler gösteriyorum tedavide böyle olmamıştım.... :KK9:
şükür diyorum tabi....

iyi geceler canım hayır olsun belirtilerin inşalh.

şükür diyorum tabi....

İyigeceler canım umarım iyi haberler alırsın Allaha emanet ol:KK16:

evet canım endokrine gidicem,sağol tavsiyelerin için iyiki varsınız diyorum hepiniz için,
prolaktin ile ilgili topiklerde okumuştum hayıt iyi geliyormuş bu hormona onuda sorucam .

Nedemek canım faydam olmuşsa ne mutlu bana sende iyiki varsın teşekkür ederiz:KK16:Allah şifa versin umarım iyi oluruz:21:

iyi geceler canım hayır olsun belirtilerin inşalh.
ay inşallah canım :) bu belirtiler bile benim için inanki yeter :KK9:
İyigeceler canım umarım iyi haberler alırsın Allaha emanet ol:KK16:

:KK1:öptüm ikinize de teşekkür ederim....
siz de çok çok iyi haberler verin inşallah hepimiz mutlu son diyelim bir gün :))

şükür diyorum tabi....

iyi geceler canm önceki sayfalarda yazmıştım sana onu görmedin heralde.seni hiç karamsar görmemiştim ben nolur umutsuz olup üzülme canm benm.zamanı var demekki meleklerimizin.bigün gelecekler ve annelerinden sabır istiyolar.bizde sabırla bekleyeceğiz onları...

selamlar hepinize..
hızlıca geçmişe baktım.. maşallah kaynatmışsınız..
yarın bol bol görüşürüz.. öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54:

Arkadaşlar hepinize iyigeceler.Bugün muharrem ayının ilk aşure günü bu gece yapılan dualar çok daha makbulmuş Allah katında.Allah hepimizin gönlüne göre versin,dualarımız kabul olsun inşallah:KK16:

iyi geceler canm önceki sayfalarda yazmıştım sana onu görmedin heralde.seni hiç karamsar görmemiştim ben nolur umutsuz olup üzülme canm benm.zamanı var demekki meleklerimizin.bigün gelecekler ve annelerinden sabır istiyolar.bizde sabırla bekleyeceğiz onları...

günaydın canımsın eksik olma... evet çok haklısın karamsarlık bana yakışmıyor
ama inanki sadece hormonların etkisi olduğunu ve geçici olduğunu biliyorum canım ama söz veriyorum artık karamsarlık yok...
sabırla bekleyeceğiz canım çok haklısın iyiki varsın :KK9:
ateş çizelgem böyle

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com

herkesler baksın benden test yapmamı istemeyin kızlar çünkü çizelgeme bakarsanız test yapmak için daha 5 günüm var... şu durumda hayal kırıklığı olur... :KK9:

sen nasılsın canım bu aydan umutlusun de mi?bu arada avatarındaki çocuğa bayılıyorum :))

Son düzenleme:
sağolasın canım bende birazdan alayım abdest :)

ayy çok güldüm yahuuu ...:KK70: niye takipçin bu kadar

canım muhabbetinize ortak oluyorum kusura bakmayın nasıl bi tedavi gördün de hipotiroid hastası oldun merak ettim :KK43: bu arada geçmiş olsun

canım merhaba,
benım reglım 2 haftada bir oluyodu bayaa bir oluyodu annemın kadın doğum doktoruna gıttık bişi yok dedi testler verdı yaptırdık sonucu gordu tsh0,001'di beni genel cerrhaha yönlendirdi tabi ben ne olduğunu bılmıyorum o da bana gunde 9 tane propycıl verdi 3 hafta sonra ınanılmaz çalışan hormonlarımdan eser yoktu:KK43: 1 ayda 8 kılo aldım hormonlarım tukendiği için sonrasında 4 yıldır uğraşıyorum artık prof.lara fln gidiyorum ama iş işten geçmiş maalesef Allah kimseye vermesin hamilelik çok zor bunda çok çalışırsa hamıle kalabılıyosun ama düşük tehlikesi fazla, çalışmazsa hamıle zor kalıyosun yıne ama kaldın diyelim o zaman da çocoğun beyin gelişimi olmuyo mutlaka ilaçlarla dengede olman gerekiyor... işte böyle

canım günaydın.. sakın test yapma bence de.. 15. günde genelde adet oluyorsun öyle hatırlıyorum ki geçen ayın tablosu da öyle diyor.. bekle bence.. yoksa negatif testler gerçekten hayal kırıklığı yaşatıyor..
herşey gönlünce olsun canım arkadaşım.. ateşe mateşe aklını takma sen normal yaşantına devam et.. bebişin gelirse mutlu ol, gelmezse sakın üzme kendini.. vakti saatini bekliyordur kerata :KK9:
benim de ateşim sapıttı iyice.. bir de ben feci sistit oluyorum.. çok acı çekiyorum idrarımı yaparken.. ilaçta alamıyoruz tedavi süreci diye.. artık kekik kaynatıp içicem bol bol.. yoksa bu ilerlerse beni günlerce süründürüyor..
ateş tablomu da ekliyim;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

**herkesleri öpüyorum.. kendinize iyi bakın.. ben bugün temizlik yapmaya karar verdim sonunda:KK9: Allah güç kuvvet versin de çabucak bitireyim.. yoksa evi böcükler sarıcak :KK9::KK9: annecik de geliyo tertemiz olsun herbi yan.. yarın ya da öbür gün annem gelmiş olcak.. teyzemde kalıcakmış, düşünceli kadın.. perşembe kontolüm olduğunu biliyor.. kesin hesaplamıştır günleri :KK17: :KK9::KK9:

**gyaman canım umarım yazımı görürsün.. babanla ilgili son gelişme geçmişi detaylı incelemediğim için kaçıvermiş.. canım Allah şifasını versin.. tez zamanda sağlığına kavuşsun.. bol bol morale ihtiyacınız var hepinizin.. kendinize dikkat edin.. :KK54:

kızlar dün öğlenden beri giremedim ne kadar çok yazmışsınız 1saattir geçmişi okuyorum.ben yokken bu kadar çok yazmayın ya...

Canım yarın 11. günüm kesilmedi tam adet bide ben incir filan içmedim çünkü kasıklarım belim öyle ağrıyorki tam yumurtlama günlerinde oluşan ağrılar gibi o yüzden içerde gelişen yumurta olduğunu düşünüyorum yarın görürüz gerçii.bu arada incir kürü yapmıyorum ama günde 1-2 tane kuru incir yiyorum.kas gevşetici ilacım yok evde ama bende majezik alacam onun hem kas gevşetici hemde ağrı kesici özelliği varmış zaten.metformin 850 mg akşamları alıyorum sadece çünkü doktor kilomu ölçtü boyumu sordu bu yeterli fazlası sana yaramaz dedi.kilom 64 civarı boyumda 1.68 .eskiden şu klomenlere başlamadan önce 59 kşloydumm offfffffffff offfffffffffffffff.

canım doktor kilo için az mı dedi çok mu bende 167 cm boydayım 54 e kiloda düştüm doktor hala metformine devam diyor 2. ayımdyaım adetim düzene girmdi hala.. 3. ayı bekliyorum genelde adetler o zman düzene giriyormuş

canm okadar uğraşıp nasıl hediye ediyosun ben veremem kimseye isteseler ben onu nekadar zor yaptım biliyomusun sen sıkıyosa al otur sende yap derim:)))

ooo canım sen kaç günde bitiriyorsun 1500 lüğü. çok yaptım liseden bu yana hobim çok da seviyorum

canım merhaba,
benım reglım 2 haftada bir oluyodu bayaa bir oluyodu annemın kadın doğum doktoruna gıttık bişi yok dedi testler verdı yaptırdık sonucu gordu tsh0,001'di beni genel cerrhaha yönlendirdi tabi ben ne olduğunu bılmıyorum o da bana gunde 9 tane propycıl verdi 3 hafta sonra ınanılmaz çalışan hormonlarımdan eser yoktu:KK43: 1 ayda 8 kılo aldım hormonlarım tukendiği için sonrasında 4 yıldır uğraşıyorum artık prof.lara fln gidiyorum ama iş işten geçmiş maalesef Allah kimseye vermesin hamilelik çok zor bunda çok çalışırsa hamıle kalabılıyosun ama düşük tehlikesi fazla, çalışmazsa hamıle zor kalıyosun yıne ama kaldın diyelim o zaman da çocoğun beyin gelişimi olmuyo mutlaka ilaçlarla dengede olman gerekiyor... işte böyle

bir ayda 8 kilo mu :KK43: ayy canım geçmiş olsun korktum. senin durumunda olan bi sınıf arkadaşım vardı o da regli 2 hafta da bir görürdü. ben 2 ayda zor görürdüm gülerdik hatta :KK70: onun da doktoru bi tedavi vermiş o senin aksine kilo verdi ama düzelmemiş sanırım uğraşıyordu.. senin adına gerçekten çok üzüldüm inşallah şifenı Rabbimizden bulursun canım . çok geçmiş olsun

günaydın canımsın eksik olma... evet çok haklısın karamsarlık bana yakışmıyor
ama inanki sadece hormonların etkisi olduğunu ve geçici olduğunu biliyorum canım ama söz veriyorum artık karamsarlık yok...
sabırla bekleyeceğiz canım çok haklısın iyiki varsın :KK9:
ateş çizelgem böyle

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com

herkesler baksın benden test yapmamı istemeyin kızlar çünkü çizelgeme bakarsanız test yapmak için daha 5 günüm var... şu durumda hayal kırıklığı olur... :KK9:

sen nasılsın canım bu aydan umutlusun de mi?bu arada avatarındaki çocuğa bayılıyorum :))

bicim merhaba bende ara yazıorum hatırlarsan ama bundan sonra hep yazıcam çok güzel bi topik burası neyse bende sogan suyu içtim 15 gün ayın 1 adet günüm dü ama tabi gene yuk sanki gelecek gibi hisseddiyorum ğöğüs uçlarım çık acıo kasınıo karnımda ağrım da var inş.gelir yoksa dr ilaç vs istemiyorum bu arada nasıl zayıflıyorsunuz bende evlenmeden önce 52 kiloydum şimdi 77 kiloyum ya bıktım bu kilolazrdan görüşmek üzere

metformin kullanıyorum 2. ayımdayım adetim gelmedi hala. kasım 17de adet görmem gerekirdi normal olsaydı. ne yapayım kızlar yüzümde sırtımda sivilce döktü beklelyeyim mi yakın mıdır gelmesi :KK43: metforminde kulllanıyorum adet söktütrücü kullanayım mı :KK43:

çok tşk ederim hayatım Allah razı olsun nerde hasta varsa şifasını versin Rabbim

evet öğrenmemesi çok önemli bakalım başarabilcekmiyiz eninde sonunda anlıycak tabiki ama ne bileyim götürdüğümüz yere kadar götürücez bakalım doktoru ne diycek
inşallah canım meleğim gelir hepimize moral olur reglim bitti ama benim kasıklarımda ağrı var göğüslerimin ucu sızlıyor arada ve hala balon gibi şişler ve belim biraz ağrıyor anlamadım gitti reglimde bitti ama regli zamanı yaşadğıım belirtileri hala yaşıyorum ateş tablomu yolluyorum

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ayy sorma bendede öyle oldu regly daha yeni bitti üstelik, göğüslerde belirti yokta hani kasıklar feci ağrıyor sanki içerde harfiyat çalışması var gibi belim ağrıyor ve ateşimde düştü.sanırım ben dekiler yumurtlama belirtisi inşallah.bu metformin bayağı değişiklikler yaptı bende.
http://www.fertilityfriend.com/home/387745

evet hayıt düşürmüş lh hormonumu 19.32den 8.86ya

süper düşürümüş ozaman.ayyy gelecek ay bendemi içsem acaba

Tsh iyi canım ama 2.50 olsa süper olur...
hayıtı dene derim bana iyi geldi sanırım metformin de aldığımdan ikisi birden iyi etki etti...
progesteron 3. gününde bakılmaz ki 21. gün değerine bakılır öyleyse kötü ama 3. günse zaten bakılmaz... düşük olması normal yani...

canım ateşin yüksek senin şu anda sen regl den sonra emin olmak için test yaptın mı bir bak istersen belki de babana sıkıldığından böyle oldun...
canım tsh ın 2.50 ve üstümü olması lazımmm yani

canım doktor kilo için az mı dedi çok mu bende 167 cm boydayım 54 e kiloda düştüm doktor hala metformine devam diyor 2. ayımdyaım adetim düzene girmdi hala.. 3. ayı bekliyorum genelde adetler o zman düzene giriyormuş

ooo canım sen kaç günde bitiriyorsun 1500 lüğü. çok yaptım liseden bu yana hobim çok da seviyorum

bir ayda 8 kilo mu :KK43: ayy canım geçmiş olsun korktum. senin durumunda olan bi sınıf arkadaşım vardı o da regli 2 hafta da bir görürdü. ben 2 ayda zor görürdüm gülerdik hatta :KK70: onun da doktoru bi tedavi vermiş o senin aksine kilo verdi ama düzelmemiş sanırım uğraşıyordu.. senin adına gerçekten çok üzüldüm inşallah şifenı Rabbimizden bulursun canım . çok geçmiş olsun

canım kilomu boyunu ölçtü günde 1kere 850 mg yeterli dedi canım.

Son düzenleme:
ayyy az sonra rahim filmi çektirmeye gidecem çok korkuyorum stres yapmamaya çalışıyorum ama olmuyor.umarım ağrılı olmaz tek korkum ağrısı.tabi çektirdikten sonrada tüplerim açıkmı korkusu saracak beni.yarabbim yardım et banaaaa.
bide bende yumurtlama belirtileri var resmen ilginç olan adet yeni bitti sol kasığım ağrıyor,sanki içerde çalışma var garip garip şeyler oluyor belim ağrıyor ateşim düştü doktor filmi çektirmeden yumurtlama varmı baksın bakalım.ayyy ya yumurta varsa filmide çektirecem umarım zararı olmazzz.
ya gerçi herşey boş allah ol dediğinde ne olursa olsun olacak o bebek.o yüzden bi yandan da diyorumki sen dua et sadece olacaksa ne olursa olsunnnn olurrrr.takmayacammm.ama korkuma engel olamıyorummm yaaaaa.
yarabbbimmmmmmmm yardım et ağrısız sızısız atlatayımmmmmmmm.

tatlımmmm hala adet olmamışsınnnn.hadi inşallahhhh tatlım.yapma testi cumartesiye kadar bekle bencedeeeee.ayyy sürprizzzz olsunnnnnnnn.

X