Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm arkadaşlar ben geldim bayram arasından sonra gelebildim hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun.

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrr amma kaynatmışsınız okumaya calıscam hepsini bakalım :KK16: ne war ne yk nası gectı bayramınız ben evimdeyim :KK43: kısa sürelinede olsa annemleri görmek çoookkk güseldi ptesi doktora gidicem bebişimi görmeyeeee :emir_bebek::nazar:

herkese günaydın arkadaşlar, bayram boyunca burada değildim hepinizin geçmiş bayramını kutlarım...
az önce test yaotım maalesef bu ayda hamıle değilmişim işyerimdeyim nerdeyse ağlayacağım dayanamıyorum artık...
etrafımdaki insanlar tüp bebek yap diyo ama ben bır kere hamıle kalmıştım neden diyorum bu ay cok ümitliydim offf neden böyle oluyor tamam şükür edeiyorum Allah beterinden korusun ama bilemiyorum artık ne yapıcam 1 ay daha beklicem geçen ay 7 tane test yaptım bu ay yapmıcam dedim dayanamıyorum her ay aynı şey :KK43:

herkese günaydın arkadaşlar, bayram boyunca burada değildim hepinizin geçmiş bayramını kutlarım...
az önce test yaotım maalesef bu ayda hamıle değilmişim işyerimdeyim nerdeyse ağlayacağım dayanamıyorum artık...
etrafımdaki insanlar tüp bebek yap diyo ama ben bır kere hamıle kalmıştım neden diyorum bu ay cok ümitliydim offf neden böyle oluyor tamam şükür edeiyorum Allah beterinden korusun ama bilemiyorum artık ne yapıcam 1 ay daha beklicem geçen ay 7 tane test yaptım bu ay yapmıcam dedim dayanamıyorum her ay aynı şey :KK43:

günaydın canım ttşkler seninde bayramın kutlu olsun üzülme diyemiyorum yaşadığım o hayal kırıklığını bildiğim için ama Allah büyüktür umutların tükendiği yerde inş. istediğine ulaşırsın bidahaki ay inş. bebişine kavuşursun

canım birazz sakin ol demekki daha vakti zamanı var lütfen üzülme bu kadar cokta stres yapmaa bence biraz rahat ol kafanı dinle cocuk düşüncesini cıkar at bi süre aklından böle yaptıkca olmsuz sonuc aldıkca daha cok üzülüosun akışına bırak her seyi

beklenen adetin kaç gün gecikti canım? veya gecikmeden mi yaptın testi?

bebe aspirini hafatada 1 ya da 2 kere ben içiyorum çünkü doğum kontrol haplarından sonra bende pıhtılaşma olmuştu ondan içiyorum ama kan akışında sorun yoksa içilmesine gerek yok....

teşekkürler cnm .nasıl anlaşıldı. pıhtılaşma oluş.bununla ilgili testlerimi yaptırdın.

günaydın arkdaşlar nasılsınız bakalım nasıl gidyro geçmiş bayramınız kutlu olsun geçmişi okuyamadım çok sayfa yazmıssınız maşşallah değişiklik varmı hamıle kalan falan nasıl giidyor hayat anlatın bakalım :)

ateş tablomda böyle arkadaşlar

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

slm canım hoşgeldin seninde geçmiş bayramın kutlu olsun bende bayram da burda değildim çok fazla bi değişiklik yok sanırım ben öyle bi göz gezdirdimde bi hamile haberi gözüme çarptı sadece darısı başımıza

slm canım hoşgeldin seninde geçmiş bayramın kutlu olsun bende bayram da burda değildim çok fazla bi değişiklik yok sanırım ben öyle bi göz gezdirdimde bi hamile haberi gözüme çarptı sadece darısı başımıza

anladım canım kım karabocugumu diyorsun hamıle dıye yoksa başka biridemi var hamıle kalan :)

ibrahim saraçoğlu yılda 2 kere kür olarak her kadın yapmalı diyor rahim ve yumurtalıkların temizlenmesi için... bu maksatlı bişeyin metformin ile etkileşeceğini sanmıyorum....
ben yapıyorum kürü... metformine de başlayacağım yakında... biz doktor değiliz etkileşip etkileşmediğini bilemeyiz ama ben mantık olarak düşündüğümde etkileşimleri ters olmaz gibi geliyor... bu kürü uyguladığımdan beri akıntım ve pembe kanama oldu şimdi de kahverengi oluyor.... yani mutlaka işe yarıyor bence.... kist varsa küçültüyor ya da atılmasını sağlıyormuş... aynı mantıkla yumurtanın da çatlamasını sağlar diye düşünüyorum dolayısıyla hamile kalmaya mutlaka yardımı olacaktır... miğdeme dokunuyor ama yine de sabırla içiyorum...

selam canım bende günde bir kere içiyorum soğan ilk başta bayağı bir soğutup içiyodum o zaman çok dokundu sonra biraz sıcak içtim çok değil tabiki ama o zaman dokunmadı yada midem alıştı bilmiyorum bana öyle akıntı falan yapmadı sadece yumurtalıklarımda ara ara sancı girdi soğandan sanırım ateş tablomda herzamanki gibi

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

beklenen adetin kaç gün gecikti canım? veya gecikmeden mi yaptın testi?

canım geçen ay ayın 7 sinde olmuştum 37 gun sonra, bu ay 37 gun hesaplarsam 12 kasıma gelıyor, yumurtlamam 28 ekımde oldu bugun test yaptım negatif çıktı daha regl olmadım :KK43:

canım sıkıntı yapma kendine bu kadar bak bir kere old. için daha şanslısın aynı şeyleri yaşamışız seninle.bu yüzden bende umutluyum .sadece zamanı var diye düşünüyorum. insanlarla bu tür konulara girme moralini dahada bozarlar.unutma sıkıntı yaptıkça kendine beyninden salgılanan hormon hamile kalmanı engelliyor.

tebrikler çok iyi kilo vermişsin.ne kullanyorsun?
aslında ramazandan beri 7.5kilo çok az ama buna şükür.hiç bişey kullanmadım.sadece artıkk dayanamıyrmm bebeğimin olması için şimdi tek engelim kilom.onun içi,n kendimi zorluyrmm.yemekelrden çok kısmadım ama plates ve fıtnıss yapıyrm 20günden beriii

canım ne için kullanılıyor bu bebe aspirni doktorun ne sebep ile vermişti.PKO luların mı kullanması gerekiyor acaba.ben gebelikte kan pıhtılaşması varsa onu önlüyor diye biliyorum ama şimdiden kullanmakmı lazım acaba.
doktorum vermişti glofor folibol vide ecopirin çocuk olması için yardımcı haplarmış

tatlım inanki benimde dayanacak gücüm kalmadıı çıldırma noktasındayım ama elden bişey gelmiokiii napalımmm

yine bayramdaaa her gittimiz evde neden bebeğiniz olmuoo artık olsun bitaneee şu doktora gitt şunu yaappppp:KK14:bıktım artıkkk sankiii ben bilmiyrm benim kadar kim isteye bilirki

X