PKK propagandası yapan kadının yalanı ortaya çıktı !

evlimutluvecocukLuu

Bin Şükür 🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
644
704
PKK propagandası yapan kadının yalanı ortaya çıktı
pkk-propagandasi-yapan-kadinin-yalani-ortaya-cikti-h1452343184-20fff6.jpg

Beyazıt Öztürk'ün Kanal D'de yayınlanan 'Beyaz Şov' programına telefonla katılarak örgüt propagandası yapan ve kendini öğretmen olarak tanıtan Ayşe Çelik'in öğretmen olmadığı ortaya çıktı !

Diyarbakır’da öğretmen olarak görev yapan üç Ayşe Çelik bulunduğu, bu kişilerden hiçbirinin o telefon bağlantısında örgüt propagandası yapan kişi olmadığı belirlendi. Milli Eğitim Bakanlığı, Beyaz'ın programına telefonla bağlanarak öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik'in, yapılan araştırmalar sonucu öğretmen olmadığının anlaşıldığını duyurdu.

Canlı yayında öğrenciler tarafından alkışlanmayan bu konuşma Beyazıt Öztürk'ün destek vermesi ile stüdyodaki izleyiciler tarafından alkışlandı. Beyaz'ın da defalarca alkışlattırdığı bu örgüt propagandasının arka planı ortaya çıkmaya başladı.

O İSİM SAHTE ÇIKTI

Diyarbakır'da görev yapan Ayşe Çelik isimli 3 öğretmene ulaşıldı. Yapılan görüşmelerde bu üç ismin de Beyaz Şov'a telefonla katılan Ayşe Çelik olmadığı ortaya çıktı. Sosyal medya kullanıcıları gün boyunca Ayşe Çelik'in kim olduğunu, nasıl canlı yayına bağlandığını, örgüt propagandası yapmasına neden izin verildiğini ve Beyazıt Öztürk'ün bu çirkin propagandayı neden alkışlattığını konuşuyor.(sabah)

http://m.yeniakit.com.tr/haber/pkk-propagandasi-yapan-kadinin-yalani-ortaya-cikti-119868.html

Ben görüntüyü izlemedim bilmiyorum ama arayıp pat diye konuyu açtıysa Beyazıt Öztürk ne yapabilir ki kapat kapat diyecek hali yok sonuçta.

Diyebilir miydi yani bilemedim ne kadar doğruo_O

Alavere dalavere ...

Öğretmenim demesen , doğudaki yaşananlara dikkat çekmek istiyorum desen daha mı az dinlenecektin ? Halk içinden halk olarak arasan .

Ya da ...

Neyse , amaç doğuda objektif bakış açılı (!) bir öğretmenin dilinden , gözünden yaşananlara vicdan algısı yapmaksa ; boşa zahmet !

Biz zaten doğudaki sivil halka pkk tarafından yapılan zulüme , hükümetin yanlış terör politikası ile pkk yı güçlendirmesine ve ölen masum bebeklere , insanlara üzülüyorduk , üzülüyoruz .

Diğer konuya da yazdım.

Beyaz her zaman orta yolcu oldu 20 yıllık kariyerinde. Net bir şekilde siyasi duruşu da olmadı, gündem olaylarına karşı yorumu da. O yüzden yayına bağlanıp bu şekilde konuşan birine karşı "ama bi' de şu şu var" diye cevap verip siyasi tartışmaya girmez. Beyaz'ın izleyicileri de stüdyo izleyicileri de buna müsait değil.

Sevsem de sevmesem de bu kadın Okan Bayülgen'e bağlansa çok daha farklı bir konuşma olurdu.

O yüzden Beyaz'a yüklenmeye gerek yok. O yine renk vermeyen tutumunu koruyup ölen masum halk için üzülüp barış diledi. Beyaz'dan bu tip siyasi konularda somut bir açıklama veya tartışma beklemeyin.

Diğer konuya da yazdım.

Beyaz her zaman orta yolcu oldu 20 yıllık kariyerinde. Net bir şekilde siyasi duruşu da olmadı, gündem olaylarına karşı yorumu da. O yüzden yayına bağlanıp bu şekilde konuşan birine karşı "ama bi' de şu şu var" diye cevap verip siyasi tartışmaya girmez. Beyaz'ın izleyicileri de stüdyo izleyicileri de buna müsait değil.

Sevsem de sevmesem de bu kadın Okan Bayülgen'e bağlansa çok daha farklı bir konuşma olurdu.

O yüzden Beyaz'a yüklenmeye gerek yok. O yine renk vermeyen tutumunu koruyup ölen masum halk için üzülüp barış diledi. Beyaz'dan bu tip siyasi konularda somut bir açıklama veya tartışma beklemeyin.
Haklısın shot, Beyaz Show siyasi içerikli bir program değil, konsepti başka, Beyazıt'ında siyasi görüş bildirdiğine denk gelmedik hiç, belki elim olayların yaşadığı anlarda üzüntüsünü dile getiriyordur hepsi o kadar.
Bir siyasi haber programına bağlanılsa durum başka olurdu.

Pkk demek yalan demek doğruyu çarpıtır ve sadece yalan konuşur , lnananlara şaşırmak lazım , ama kürt gençleri kandırıyorlar işte onlara gerilya diye söz ediyorlar ve hayranlık duyuyorlar onları kurtarıcı olarak görüyorlar , beyinleri uyuşmuş

Haklısın shot, Beyaz Show siyasi içerikli bir program değil, konsepti başka, Beyazıt'ında siyasi görüş bildirdiğine denk gelmedik hiç, belki elim olayların yaşadığı anlarda üzüntüsünü dile getiriyordur hepsi o kadar.
Bir siyasi haber programına bağlanılsa durum başka olurdu.
Mune mesela Okan Bayülgen'in son yıllardaki tutumunu da sevmiyorum, sabahlara kadar Okan izleyen ben artık kanalı zaplıyorum ama bu tip durumlarda Okan lafını esirgemez. İster olumlu ister olumsuz cevabını verir hatta kısa bir nutuk çeker.
Beyaz hiç siyasi tutum göstermediği için bunda da göstermemesi doğal. Beyaz anca Soma'da, şehitlerde falan toplumun uzlaştığı konularda tavrını ortaya koyar.

Pkk demek yalan demek doğruyu çarpıtır ve sadece yalan konuşur , lnananlara şaşırmak lazım , ama kürt gençleri kandırıyorlar işte onlara gerilya diye söz ediyorlar ve hayranlık duyuyorlar onları kurtarıcı olarak görüyorlar , beyinleri uyuşmuş

Gençlik boş dış davetlere çok açık. Şehrin göbeğindeyiz. Saçma salak boş bir nesil yetişiyor. Onlara bi ideal uzatsan bi gelecek vaad etsen hemen kandırabileceğin karakterde bir nesil. Eğitim yok. Kültür yok. Teog ve ygs hedefinden başka ellerine bir şey verilmeyen boş bir nesil geldi. Oralarda bu bile yok. Tutunacak hiçbir dalı olmayan 16 yaşında bir kız çocuğu olduğunu düşünüyorum. Doğuda yaşadığımı. Biz şehirde sinemaya gitmek için izin koparmakla meşgul olduğumuz yaşlar işte. Onların beyni bağımsızlık sevdasıyla dolduruluyor. Bağımsız olunca kürt devleti olunca ne olacak banane ya diyip geçemiyor. Onu kendi ideali haline getiriyor. 30 yılda bunu büyütmek de çok kolaydı bitirmek de. Sonuç büyüdü..

Ben videoyu 3 kez izledim herhangi bir örgüt propagandası hissetmedim. Öğretmen veya değil doğuda yaşananlara dikkat çekmek istedi. Çocukların öldüğünü vurguladı. Şehitlerden söz etmediği için örgüt propagandası olarak lanse edilmiş olabilir. Beyazıt'ın burada yapacağı bir şey yoktu dinledi ve doğru söylediğine kanaat getirip alkışlattı. Oradaki insanlar da, asker de, polis de hepsi bizim insanımız. Örgütle orada yaşayan insanları karıştırmayalım.

kurgu olduğunu düşündüren nokta şu: normalde tv ler önlem amaçlı, konuşmaları 8-10 sn ye geç veriyor. haliyle kanal d bu konuşma başlamadan sonlandırabilirdi. ama doğan medya her zamanki işgüzarlığını yaptı beyazı kullanarak.

X