@PiXiEE arkadasimizin kizina acil "ya şafi " okuyalim lutfen

RABBİM ŞAFİ isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah. Arkadaşım korkma benim oğlum geçen yıl tam iki ay ateşi 40 ile 41 kadar çıkıyordu. Kusmada vardı ayrıca diş etleri morarmış çok hassas olmuşlarda peçete ile ağzını silince ağız içi kan dolardı. Ben artık ağlamaktan perişan olmuştum. Doktor bir türlü bulamıyordu ne olduğunu hep salgın var diyordu. Ama biliyordum salgın bu kadar yüksek ateş yapmazdı. Türkiye ye gittim orda öğrendim. Meğer pipisinde iltihaplanma olmuş bayada kalınlaşmış iltihaplanma artık sarı ve sert olmuştu. Onuda sünnet edince gördük. Şimdi çok şükür iyi. Muhtemelen kızında enfeksiyon var. Korkma sen yüreğini ferah tut. Biliyorum şimdi bu mesajım sana çokta anlamlı gelmiyor çünkü kafanın içi baya dolu bende öyleydim. Bol bol dua edeceğim inşallah

Sizede çok ama çok geçmiş olsun rabbim bur daha hastalık yaşatmasin size ve herkese hasta olup şifa bekleyenlere yetişsin ilaç olsun yaradan
Benim çocuğum yok canım ama deki gibi çocuk sevdalısı çocuk seven biriyim kıyamıyorum miniklere bizler hastalarında yıkılıp kalıyoruz onlar daha beki bide hastalık çekiyorlar rabbim melekler ordusuyla korusun burun yavrula🌷😇🤲😢🥰🤲🤲💐💝💖

@PiXİEE Rabbim acil şifalar versin kızına inşallah ben şimdi gordum bildirimi yetişemedim ama dua edecegim inş, biran once iyilessin kuzucuk🤲🤲🤲

Allah hepinizden razı olsun kızlar hepinizin gönlünden gecenin en hayırlısını nasip etsin. Annelere evlatlarinin sağlıklı hayırlı ginlerini görmeyi nasip etsin anne olmak isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Snovum tatlım tekrar geçmiş olsun şimdi nasıl uyuyor mu iyimi aman iyi olsun sende yat uyu Dinlen birazcık 💐💝🥰🌷😊🌹💞😇

Allah hepinizden razı olsun kızlar hepinizin gönlünden gecenin en hayırlısını nasip etsin. Annelere evlatlarinin sağlıklı hayırlı ginlerini görmeyi nasip etsin anne olmak isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Çok geçmiş olsun.
Allah bir daha göstermesin insallah.
Saglikla buyusun yavrunuz 🤲

Sizede çok ama çok geçmiş olsun rabbim bur daha hastalık yaşatmasin size ve herkese hasta olup şifa bekleyenlere yetişsin ilaç olsun yaradan
Benim çocuğum yok canım ama deki gibi çocuk sevdalısı çocuk seven biriyim kıyamıyorum miniklere bizler hastalarında yıkılıp kalıyoruz onlar daha beki bide hastalık çekiyorlar rabbim melekler ordusuyla korusun burun yavrula🌷😇🤲😢🥰🤲🤲💐💝💖
Amin amin canım sağol ALLAH razı olsun. Evet ya ateşi çıkınca baygın baygın yatardı 😢.
Çok zor günlerdi RABBİM kimseye yaşatmasın bizlerede yaşatmasın inşallah. RABBİM gönlünden geçen ne kadar duaların varsa bir bir nasip etsin inşallah 🥰🥰🌺🌺

MssPARE MssPARE canm etiket yapmışsın inan bende hastane işleri ile uğraşıyorum çok stresli zamanlar geciriyorum gogusumde kitle var dr pek iyi konuşmadı moralim bozuk ama yinede 100 tane okurum Allah acil şifalar diliyorum

MssPARE MssPARE canm etiket yapmışsın inan bende hastane işleri ile uğraşıyorum çok stresli zamanlar geciriyorum gogusumde kitle var dr pek iyi konuşmadı moralim bozuk ama yinede 100 tane okurum Allah acil şifalar diliyorum
Rabbim şifalar versin ya safi ismi hürmetine ramazan ayı yüzü suyu hürmetine kolaylık versin inşallah korkulacak bir şey çıkmaz gelir geçer geçmiş olsun canım bende bu hafta hastanelerle tahlillerle uğraştım herkesin bi telaşı bir sorunu var rabbim bu günlerimizi aratmasin duamız bitti meralcim okumuşun ağzına yüreğine sağlık ALLAH razı olsun...

Rabbim şifalar versin ya safi ismi hürmetine ramazan ayı yüzü suyu hürmetine kolaylık versin inşallah korkulacak bir şey çıkmaz gelir geçer geçmiş olsun canım bende bu hafta hastanelerle tahlillerle uğraştım herkesin bi telaşı bir sorunu var rabbim bu günlerimizi aratmasin duamız bitti meralcim okumuşun ağzına yüreğine sağlık ALLAH razı olsun...
Aminn rabbim hepimize acil şifalar versin inşallah 🤲🤲 Sağol cnm benim Allah senden de razı olsun sanada geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin kuzum

X