@PiXiEE arkadasimizin kizina acil "ya şafi " okuyalim lutfen

MssPARE MssPARE parem desteğin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim
Kuzum aman şükür evdesiniz 🥰😇😢🌷inşallah iyi olur sabaha herşey duzelmis olur bitanem kaç gündür sıkıntı üzüntü içindesin sende dinlen bu gece 😇😇rabbim bütün evlatları korusun sevdiklerimizi korusun kim hastaysa şafi ismiyle şifalar versin 🤲

Yeni gördüm yaaa çok geçmiş olsun 💐 rabbim şifa versin Şafi isminin hürmetine tez zamanda sağlığına kavuşsun miniğimiz 💖 :KK43:
2000 aldım
Kalan 6000

Kizlar PiXiEE PiXiEE arkadaşımızın kızı Ecrin Nur için acil okuma yapalım lütfen 70.000 "Ya şafi " yavrumuz şuan hastane bir kaç gündür rahatsız ateşi bir türlü düşmüyor ve sebebi nedir araştırılıyor bunla birlikte kusma nöbetleri oluyor..acil iyileşmesi ve sonuçlarının iyi çıkması niyetiyle okuma yapalım kızlar

Allah razı olsun hepinizden..

@ezgiisel
@Sohrab
PiXiEE PiXiEE
@mavikelebek34
MssPARE MssPARE
@Ada-anne
@Hogwartss
@bir mucizee .
@tiniminihaniim
@Buralardutluuugdu
@Minnosprenses
@madammor
@Feminas
@Mabellee
@BlueBerry4268
@Tosun Pasa
@Bal0ncuk
@Saliha40
@yagmurdansonra
@Mavihali
@oznurvarol
@Taze fasulye
@RedGirl
@selef0111
@Levaiz
.........
@Migim
@Jou

@Fatmazell
@Lna16
@ozo1907
@Ssevincli
@Sadelikherseydir
@Merayyy

@Kubraclnareymenmfthbyrktr
@Nefes0858
@Bidar Sultan
@greyfurt
@Zeynebim2020
@Aktif Lora
@gulumser43
@L a v i n
@A R Y A
@agustos72
@OraEtLabora
@Meral01
@Ballikabak
@Birbasak
@Btlaydnz23
@SUHAN
@hayalleriolankiz
@Kipa2008
@Assos32
@Nefes0858
@Kipa2008
@Sehrazat6
@Life light
@anabel lee
@nursevdi
@goah
begonvil1985 begonvil1985
@madamseker
@Tospaagtd
@kavs-i kuzah
@Meva59

@vavi
@rana20

@Sadelikherse
@ohbb-kaplan
@Cikolataparcacigi
@Asiltutku
@Sevgicik

@sweetgirlcandy
@Levaiz
@Morm
@Gelincik78
@Teyocan
@evhayalim
@Gecenin Tenhasi
@Selizay
@asumanzeynep
@golgefeslegeni
@N u r
@Onyilsonra_
@ASSOSyal
@Hogwartss
@Minnosprenses
@Catlak-kurabiye
@BlueBerry4268
@Cemoos
@yagmurdansonra
@mavikelebek34
@coconatt
@Jou
@Buralardutluuugdu
@Migim

@Fatmazell
@tiniminihaniim
@Saliha40
@Lna16
@NesNa
@Feminas
@ozo1907
@Mabellee
PiXiEE PiXiEE
@Elhan
@ISSIZZ
@nursevdi
@BereliPenguen
@Tavuk_suyu_
@Nevreste
@Calcifer
@Morlale8
@Tosun Pasa
@Merve
@JES
@Msspinkie
@negoo
@Pembe Lotus
@Bonus
@Ahtapot Anne
@_HALLEY_
@Nefes0858
@burcusami
@beratbedirhan
@Buluts34
@bluepinkk
@Blue_Peri
@namaste21
@Yazarhanim
@28mn
@Tavuk_suyu_

@Myhomes
@sweetgirlcandy
@Mintimint
@MoonfacedMom

@Saliha40
@Ssevincli
@Asiltutku
@Aselhannn
A Asya89
@Feyzaanrr
@HejaR12
@Harlofia
@eunja
@melankolimm
@Barbara
@arkadasimes
@Kzbnylmz
@zinciriye
@Ballikabak
@Gelincik78
@Ceren0134
@Cemoos
@Cemreww
@CherryQueen
@tazefasulye
@humanbeings
@ummhnisa
@Umut_2019
@rana20
@mutlulukbenihicbirakma
@Mucizemm222
@Life light
@kevsersoylu
@agustos72
@Leyl-i-fer
@Mimariye
@BereliPenguen
@N u r
@Magnifiaque

@BereliPenguen
@Assos32
@Aselhannn
@agustos72
@Tospaagtd
@theia07
@Yenidelhi
@kristalbardak
@Nayro
@Arelarven
@arkadasimes
@SoLeiL12
@humanbeings
@Hemsirecik
@Bademmm388
@Krew
@sonsuzmasal
@Ahtapot Anne
@Amanita

@Mucizem43
@tiniminihaniim
@in_cim
@Zehra_kaya
@Life light
@Ballikabak
@kucukagac
RABBİM ŞAFİ isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah. Arkadaşım korkma benim oğlum geçen yıl tam iki ay ateşi 40 ile 41 kadar çıkıyordu. Kusmada vardı ayrıca diş etleri morarmış çok hassas olmuşlarda peçete ile ağzını silince ağız içi kan dolardı. Ben artık ağlamaktan perişan olmuştum. Doktor bir türlü bulamıyordu ne olduğunu hep salgın var diyordu. Ama biliyordum salgın bu kadar yüksek ateş yapmazdı. Türkiye ye gittim orda öğrendim. Meğer pipisinde iltihaplanma olmuş bayada kalınlaşmış iltihaplanma artık sarı ve sert olmuştu. Onuda sünnet edince gördük. Şimdi çok şükür iyi. Muhtemelen kızında enfeksiyon var. Korkma sen yüreğini ferah tut. Biliyorum şimdi bu mesajım sana çokta anlamlı gelmiyor çünkü kafanın içi baya dolu bende öyleydim. Bol bol dua edeceğim inşallah

RABBİM ŞAFİ isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah. Arkadaşım korkma benim oğlum geçen yıl tam iki ay ateşi 40 ile 41 kadar çıkıyordu. Kusmada vardı ayrıca diş etleri morarmış çok hassas olmuşlarda peçete ile ağzını silince ağız içi kan dolardı. Ben artık ağlamaktan perişan olmuştum. Doktor bir türlü bulamıyordu ne olduğunu hep salgın var diyordu. Ama biliyordum salgın bu kadar yüksek ateş yapmazdı. Türkiye ye gittim orda öğrendim. Meğer pipisinde iltihaplanma olmuş bayada kalınlaşmış iltihaplanma artık sarı ve sert olmuştu. Onuda sünnet edince gördük. Şimdi çok şükür iyi. Muhtemelen kızında enfeksiyon var. Korkma sen yüreğini ferah tut. Biliyorum şimdi bu mesajım sana çokta anlamlı gelmiyor çünkü kafanın içi baya dolu bende öyleydim. Bol bol dua edeceğim inşallah
Anlamlı gelmez mi canim olur mu öyle şey sözlerin destegi iyi dilekleri ettikleri dualar o kadar iyi geliyor ki bana hastanedeyken bile yalnız olmadigimi kızımın bir sürü teyzesinin onun için dua ettigini bilmek çok huzur vericydi. İyi ki varsınız hepiniz çok çok çok sağolun Allah'ım senin evladına da tüm annelerin evladına da hastalık acı göstermesin

Anlamlı gelmez mi canim olur mu öyle şey sözlerin destegi iyi dilekleri ettikleri dualar o kadar iyi geliyor ki bana hastanedeyken bile yalnız olmadigimi kızımın bir sürü teyzesinin onun için dua ettigini bilmek çok huzur vericydi. İyi ki varsınız hepiniz çok çok çok sağolun Allah'ım senin evladına da tüm annelerin evladına da hastalık acı göstermesin
Amin amin canım cümlemizin inşallah. RABBİM evlatlarımız ile sınamasın 🤲

Allah hepinizden razı olsun kızlar hepinizin gönlünden gecenin en hayırlısını nasip etsin. Annelere evlatlarinin sağlıklı hayırlı ginlerini görmeyi nasip etsin anne olmak isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

X