(¯`¸·´¯)Pitbull(¯`·¸´¯)

pitbull cinsine karşı söylenenlere katılıyor musunuz?

• katılmıyorum, hırçın olması yetiştirilmesine bağlı

OY: 2 50,0%
  • katılıyorum ve asla beslemeyi düşünmem

OY: 1 25,0%
  • insanlar pitbullları abartıyor her köpek saldırgan olabilir

OY: 1 25,0%

• Ankete Katılan
    4

KUPAKIZI44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
94
0
merhaba arkadaşlar bir köpek edinmek istiyorum. Bizim buradaki hayvan barınağına gittim. Oradaki hayvanları görmelisiniz. Hepsi de biri ziyarete gidince çocuklar gibi seviniyor. bir köpek beğendim. pitbull kırması ama saf değil. onu çok sevdim ama bir yandan da tedirginim. aranızda bu cins köpek besleyen var mı. ya da yakınınızda...

Merhaba,

Ben beslemedim ama bu tür hakkında bir kitapta okuduklarımı aktarabilirim.

Aslında çok sadık, koruyucu ve çok zeki hayvanlardır fakat saldırganlıkları nedeni ile yanlış tanınmışlardır bu da onların tamamen salgırdan öğretilerle yetiştirilmesinden kaynaklanıyor. Bu tür ilk ortaya çıktığında yanılmıyorsam İngilizler savaşlarda kullanmaya başlamışlar ve sonrası lanet köpek dövüşleri:çok üzgünüm:Genlerinde saldırganlık burdan gelirmiş:çok üzgünüm: Aslında çok oyunculardır. Tabiki sahibine biri dokunsa ısırabilir bu onları saldırgan yapmaz ben çocukken ufacık bir rus finomuz vardı başkasını 10 metre yanımıza yaklaştırmazdı birkaç ısırdığıda oldu hani:eek:Yani ben sizin yerinizde olsam o yavruyu ordan kurtarır ve mutlu bir yuva sunardım. İyi bakılıp yetiştirildiği taktirde çok tatlı oluyorlar:asigim:Bir arkadaşımın vardı pitbull safkan mahallede top oynardık o derece zararsızdı. Bildiklerim bunlar umarım birazda olsa yardımcı olabilmişimdira.s.

X