pişmanım

ceriloppisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2016
112
76
burada yazılanları okuyunca aslında ne kadar hata ettiğimi anladım benim sevgilim ne kadar iyiymiş geri mi dönsem sinirli saygısız diye bitirdim ama aşılmayacak mevzular da değilmiş gibi geldi. insanların ne sıkıntıları var hayretler içinde okuyorum Rabbim herkesin kalbine göre versin inşallah. geri dönüş için de korkuyorum kendisi aksi ama yumuşacık kalbi var.. siz olsanız nasıl bir sevimlilik yapardınız ?

burada yazılanları okuyunca aslında ne kadar hata ettiğimi anladım benim sevgilim ne kadar iyiymiş geri mi dönsem sinirli saygısız diye bitirdim ama aşılmayacak mevzular da değilmiş gibi geldi. insanların ne sıkıntıları var hayretler içinde okuyorum Rabbim herkesin kalbine göre versin inşallah. geri dönüş için de korkuyorum kendisi aksi ama yumuşacık kalbi var.. siz olsanız nasıl bir sevimlilik yapardınız ?

saygısız olması bıtme nedeni bence.. saygı yoksa ılıskı olamaz

Sinirli ve saygısız olması ilişkinin bitmesi için çok sağlam bir neden. Arkanıza bakmayın.
evet doğru söylüyorsunuz ama duygusal olarak bunu anlatamıyorum kendime belki de birlikte bunu atlatabilirdik ama okuduğum kadarıyla boşanma sebepleri hep bunlarlaa alakalı düzeltirim sanıp evlenmişler ama sonuç hüsran olmuş

çok doğru söylüyorsunuz ama ben kendimi de sorguluyorum acaba eşref saati ve eşek saatini ayarlayamayıp eşek saatinde üstüne mi gitim bilemedim

çok doğru söylüyorsunuz ama ben kendimi de sorguluyorum acaba eşref saati ve eşek saatini ayarlayamayıp eşek saatinde üstüne mi gitim bilemedim

Kisinin kendisi esekse 7/24 esek saatindedir zaten. Ben bu esref saati esek saati olayina inanmiyorum. Karakter mi degistiriyo bu insanlar o saatlerde? Bi insan ne kadar sinirli de olsa saygisizlik etmemeli. Sinirlenip kendini tutamamak sıkıntılı bi zamana denk gelmek saygisizligin bahanesi olamaz.

sorun sizin tavrınızda da olabilir damarına basmak, daraltmak ama bu tamamen ondan kaynaklıysa bile bile lades yapma
peki biraz daha düşüneyim ben o zaman ve tutayım kendimi ama şu konuda eminim kendisi barış isterse barışırım buna engel olamıyorum nedense :110:

Kisinin kendisi esekse 7/24 esek saatindedir zaten. Ben bu esref saati esek saati olayina inanmiyorum. Karakter mi degistiriyo bu insanlar o saatlerde? Bi insan ne kadar sinirli de olsa saygisizlik etmemeli. Sinirlenip kendini tutamamak sıkıntılı bi zamana denk gelmek saygisizligin bahanesi olamaz.[/QUOT
Kisinin kendisi esekse 7/24 esek saatindedir zaten. Ben bu esref saati esek saati olayina inanmiyorum. Karakter mi degistiriyo bu insanlar o saatlerde? Bi insan ne kadar sinirli de olsa saygisizlik etmemeli. Sinirlenip kendini tutamamak sıkıntılı bi zamana denk gelmek saygisizligin bahanesi olamaz.
doğru söylüyorsunuz valla ama ne bileyim fedakarlık yapmayınca da ilişki olmuyor her şey bir yana sevmek gibi bir duygu da kolay bulunmuyor

peki biraz daha düşüneyim ben o zaman ve tutayım kendimi ama şu konuda eminim kendisi barış isterse barışırım buna engel olamıyorum nedense :110:
Ha yok bu adam hep böyleyse kendine
ben bu adama aman sinirlenmesin diye ömür boyu hiç mi tepki gösteremeyeceğim?
sine sine kendimi ne kadar ifade edicem?
ben sinirlendiğimde o sakin kalabilecek mi?
bu soruları sor gerisi sana kalmış :KK200:

X