Pisman olacagımı bile bile yaptım

bozulmak saklamak korumak
ne iğrenç tabirler bunlar
böyle düşündükçe bozulabilen bir mal olarak kalacaksınız
tabi kendini o adama mahkum hissetmek de sosu olmalıydı
iyice bu düşüncenizi ona belli edin de ne mal olduğunu üç vakte kadar göstersin

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum
Boşver Esmer, sanki zarını korurken kıymetin biliniyordu da, şimdiden sonra da pek bişey farketmeyecek. Bari sevişmekten insan gibi zevk al şu hayatta. Sana değer vermeyen hiçbir türlü vermeyecek, değer vermek isteyene hiçbir şey engel olmayacak.

Bakirelik ne sizin için ya? Zar mı sadece? Çocukla sevişip ediyorsunuz ama zarıma bir şey gelmesin mi diyorsunuz? Seviştiğin çocuktan ayrılıp başkasıyla evlensen rahat edecek misin? Ben seviştim ama zarım hala duruyor oleeeey! Neyin kafası bu ya?

Bakirelik ne sizin için ya? Zar mı sadece? Çocukla sevişip ediyorsunuz ama zarıma bir şey gelmesin mi diyorsunuz? Seviştiğin çocuktan ayrılıp başkasıyla evlensen rahat edecek misin? Ben seviştim ama zarım hala duruyor oleeeey! Neyin kafası bu ya?
KArşısındaki de eşşek kadar adamdır ya çocuk diyoruz ama 😶‍🌫️

Aslında derdim zarın durup durmaması degil en fazla erkek arkadaşimla ayrılırsam evlilik yapmam suan tek sıkıntım aileme karşı olan vicdan azabım .. ben aileme boyle bir seyi neden yaptım ..

Sen kimseye ihanet etmedin. 34 yaşında kocaman kadının cinsel hayatı olmasını kaldıramayan annenle baban gerçekçi değil. Ayrıca namus da bacak arasında değil sen de biliyorsun bunu, şimdi sinirlerin bozulduğu için sendeliyorsun ama sakin kafa düşününce yanlış birşey yapmadığını hatırla. Sağlıklı bir yetişkin seks yapar. Anne baba baskısı yüzünden yapmayıp kendini bastırırsa çeşitli ruhsal fiziksel şekilde hastalanır. Madem psikolojik olarak başka sıkıntılar da yaşamışsın geçmişte, iyice araştırıp çağdaş düşünceli mümkünse feminist bir terapistle görüş iyi gelir

35 yaşında ne bu masum kız tipleri?😂 Sizce evleneceğiniz erkek bu kadın 35 yaşına kadar hiçbir şey yaşamamıştır diye mi düşünecek? Herkes sağlıklı,35 yaşındaki kadının illaki bir şeyler yaşadığını bilir. Kimi daha yüzeysel olur kimisi derin olur ama öpüşme, koklaşma olur yani. Bu kadar kasmayın. Belirli yaşa gelmişsiniz,çalışıyorsunuz ömür boyu rahibe olarak mı yaşayacaktınız?😂😂 1.Elizabeth bile bu kadar tutucu değildi yahu çocuk yapmamış ama yanındaki erkeklerle bir şeyler yaşadığı söylenir. Sağlıklı olan da bu yani. Diyelim ki ömür boyu evlenmeyeceksiniz öldüğünüzde arkanızdan "aman tanrım ne kadar masum,bakire bir kadın " mı diyeceklerdi?

Abla yanlış anlamada bence sen bunun için mi bakireligimi bozdum üzüntüsü yaşıyorsun . Yani belli ki beklediğin hazzı alamamışsın. Yoksa 34 yaşındaki kadının bu tiplere girmesi çok saçma .
Tam olarak olmadı zaten vazgecince geri ittim ama olan olmustu tabi yarım saat sonra hafif pembemsi leke geldi oradan anladım bozulduğunu

Yani hem ya evlenmezsem diyip birlikte olmuşsunuz hem de pismanim diyorsunuz yani kendiniz isteyerek bilerek birlikte olmussunuz adam zorlamamis ya da ne bileyim adamla ilk kez bulusup tek gecelik bir sey de yasamamissiniz
Sizi anlayamadim o yuzden garip bir celiskidesiniz gerci depresyon da ruh halinizde degiskenlige sebep olabilir bilemedim.
Belki sevgilinizle evlenirsiniz yani adama da pismanim keske olmasaydi moduna girip onun da modunu dusurmeyin gerci simdi erkekler aman bana ne der gecer simdi kimse bu kadar naz cekmiyor

X