pınarın pasta kreması aranıyor

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
kızlar pastayı sadece pınarın pasta kremasıyla yapınca sevıyorum daha once amasyadaydık bulabılıyordum şimdi tayınımız doguya çıktı yok hıçbıyerde bulamıyorum bu urun kalktımı acaba yada net uzerınden alabılcegım bı sıte bılıyormusunuz çok acıl bulmam lazımpana yollucak bırıde varsa kabulumdur ucretını ona yollarım nekadarsa

heee valla anam doguda ne zor yasamak et bılem yıyemıyok
onun ıçındemı konu acsam aceppp

canım bişi merak ettim bende doğuluyum şuanda ikamet etmesemde şu ette yiyemiyoruz demek ne anlama geliyor merak ettimde asıl doğuda hayvancılık ve tarım tam anlamıyla bir numara asıl bunlar orada daha çok tüketiliyor acaba sakıncası yoksa hangi şehir benim doğduğum yermi yoksa başka bir yermi çok merak ettimde...

bız sıırtte görev yapıyoruz malasefkı kasaplar pıslıktenyanından gecılmıyor kokuyor resmen ve domates arabalarında satıyorlar etlerı sadece keçi eti var dıyebılırım umarım yeterlı olmuştur

anladım canım siirt ti bilmem amma ben karslıyım ve et ,yumurta,süt (v.s) buraların meşhurdur vede çok sağlıklı aynı zamanda da hijyen olduğunu bildiyim için sormuştum...
birde (DOĞU ) diye genelleme yapınca diyer illerimizi zaan altında bırakmamak gerektiyini düşündüm...
ondan açıklama yapmanı ricaa etmiştim .
açıkladığın için teşekkürler.....

bende pınardan başka ürün kullanmıyorum diğer markalara göre daha yoğun daha, doğal geliyor,şarküteri,sütü,meyve suyu,ve bütün ürünlerini iç rahatlığıyla kullanıyorum .kendimi pınarın müşteri temsilcisi gibi hissettimkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…