Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Getirdi getirdi ama gulenimide çok getirdi :olamaz::olamaz:
Aboooovvvvv lunyam ben senden korktum valla o lokma tatlısı,el açması makarna,pideli köfte falan.sen yarışmaya katilacagin zaman soyle ben katilmayayim hic :KK70: :KK70: sen o tariflerle nasil birinci olmadin ya Allah allah:KK64:

Ben o kadar uzun süre depresyona giremem:KK70:Tek başına girebilirsin:KK70:
Nevroşun ipiyle depresyona girenin sonu böyle oluyor :KK53:

Bu mesajı ve Coconun diğer yemeklerine de bakayım mesajını okuyunca da güldüm :KK70:
Kız şimdi bakacak o kadar zor ,şık ,iddialı yemeklerine ,ahan da böyle olacak :KK57:
Ben zor atlattım:KK53: anamı inandiramadim Coco nasıl inansın da şok olmasın :KK53::KK53:

Bu mesajı ve Coconun diğer yemeklerine de bakayım mesajını okuyunca da güldüm :KK70:
Kız şimdi bakacak o kadar zor ,şık ,iddialı yemeklerine ,ahan da böyle olacak :KK57:
Aynen öyle oldum deynep vallahi gozlerime inanamadim.ben lunya yaristigi zaman bidaha yarismaya falan katilmam:KK70:

Ben de bundan korkuyorum:KK70:
Çocukların okulları burada çok iyi,çevreme alıştım,bir düzene oturtum.Kızların 2 yılı kalıyor teog için ya gidip orada bu düzeni sağlayamazsam diye korkuyorum:olamaz:
Haklısın korkularında.İnşallah hakkında hayırlısı olur.Ne kadar kafa yorarsan yor ,herşey olacağına varıyor:KK51:

Aboooovvvvv lunyam ben senden korktum valla o lokma tatlısı,el açması makarna,pideli köfte falan.sen yarışmaya katilacagin zaman soyle ben katilmayayim hic :KK70: :KK70: sen o tariflerle nasil birinci olmadin ya Allah allah:KK64:
Mahşerin 3 madalyaliları vardı önümde engel :KK62::KK62:

X