PIKOS

Ben 3 kere alıyorum günde. Şeker ilacı rahatsız ediyormuş alışınca geçiyormuş diyolar etkileri bende şekerime baktırsam iyi olcak
Evet canım doğrudur vücudun alışma süreci var sağolsun vücudum alışana kadar pert olacam galiba ben günde iki defa alıyorum pikosu 3 kere almam gerekse de alamayacam oruçtan dolayı hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hepimizin

Sahurda 3 tane at ağzına doktorum istersen 3 ünü birden içebilirsin demişti ban öyle yapıyom

Sahurda 3 tane at ağzına doktorum istersen 3 ünü birden içebilirsin demişti ban öyle yapıyom
Yaa öyle mi bana öyle bişey söylemedi arayıp bir goruseyim sorayım sahurda o şekilde ağır olmuyor mu peki hani direk yatıyoruz ya üstüne ondan soruyorum canım

Yaa öyle mi bana öyle bişey söylemedi arayıp bir goruseyim sorayım sahurda o şekilde ağır olmuyor mu peki hani direk yatıyoruz ya üstüne ondan soruyorum canım
Yok niye olsun sonuçta vitamin bu ilaçta değil ki

Canım insülin kaçtı sende acaba?

Canım insülin kaçtı sende acaba?
Şuan tam degerini hatırlamıyorum ama normal değerler icindeydi yüksek çıkmamıstı fakat bende pcos net tanılıydı matofin yumurta kalitemi arttırdı iştahımı ve tatlı istediğimi bastırdı

Şuan tam degerini hatırlamıyorum ama normal değerler icindeydi yüksek çıkmamıstı fakat bende pcos net tanılıydı matofin yumurta kalitemi arttırdı iştahımı ve tatlı istediğimi bastırdı
Bende alıyım bari.yuueta kalitesiz ye bence olmuyor zaten pco da gebelik

Bende matofin ve bunu kullanıyorum bende aşırı bir idrara çıkma ve yanma oluyor sizde de olmusmuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…