Pijama Partisi

İşte bizde de tam tersi, ben pek yemek işini kotaramadığım için kadın bana ve oğluna acıyor muhtemelen

Bür erkek hesabını biliyor ve geleceği düşünüp hareket ediyorsa cimri de değil, pintidir.
Daha aksine rastlamadım.

Şimdi hesabını bilme kısmı biraz tuhaf ilerliyor bizde de. Bi maniye bakıyor paranın buhar olup uçması. Bizimki aksiyon değil gerilim temalı film galiba.

Bür erkek hesabını biliyor ve geleceği düşünüp hareket ediyorsa cimri de değil, pintidir.
Daha aksine rastlamadım.

Hahahah gerçekten mi yaa
Benim babam da eşim de bu konuda tam bir fiyasko
Oscar Wilde gibi, "bana lüksleri verin, gereksinimlerim olmadan da yaşarım" hesabı ikisi de
Babam cimri bir kadınla evlendi de biraz kendisini toparladı, eşime de 2. evliliğini yaparsa cimri bir eş bulmasını söyleyeceğim

İşte bizde de tam tersi, ben pek yemek işini kotaramadığım için kadın bana ve oğluna acıyor muhtemelen
Evlendiğimizin ilk ayı eşim olacak dangalak ‘karımın yemeği çok güzel, senden bile anne’ deme gafletinde bulundu ve bunu iki aile beraberken söyledi
Acısı benden çıkarılıyor...
Yok valla hayırlarını görmedim ne çocuk ne bir yardım falan ben, aksi gibi ailemden de görmüyorum ya neyse.
Ondan bedeviyim işte

Aaa gönderme sen de, gezeceğine otursun yapsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…