Pijama Partisi

Yok sıkılmadım ben, severim Ikea gezmeyi. Eğlendik bu zirzopla Ikea gezerken. Peluş yılanla kovalayacaktım ama o ortama girince o kadar cıvıtamadık

Yok sıkılmadım ben, severim Ikea gezmeyi. Eğlendik bu zirzopla Ikea gezerken. Peluş yılanla kovalayacaktım ama o ortama girince o kadar cıvıtamadık

Benim arkadaşım da peluş yılanı görünce aaa eltim de buradaymış, naber yaaa diye gitmişti, benim eltim olmadığı için tabii baya zor anladım kime doğru gittiğini

Güzeldi ama aldıkları şimdi, hakkını da yedirmeyeyim.

Fırsat köşesinden çıkartamadım ama, bildiğin yapıştı raflara Gerçi orası ucuz olunca benim de her şeyi alasım geliyor

Ikeanin kilitli poşetleri muhteşem, evleneli 2 buçuk sene oldu daha yeni bitti onlar, kaç paket aldıysam boy boy :))
En kısa zamanda sırf onlar için yine gitmeyi düşünüyorum

Ikeanin kilitli poşetleri muhteşem, evleneli 2 buçuk sene oldu daha yeni bitti onlar, kaç paket aldıysam boy boy :))
Ikea'dan ev düzebilmek için Ikea'ya uygun ev tutmak istiyorum. Bazen mobilyaları okşayarak geziyorum, annem "sapık gibi gezme" diyor ahaha

Kız askıya para verilir mi. Ben dağıtıyom dağıtıyom bitmiyo. Diyeydin sana ayırırdım biraz. Beklersen biriktirirm.
Onları bacımın siparişi üzerine aldım ya kendime almadım ama gidip almayı düşünüyordum. Almiim mi? Bunlar çok güzel tutuyo diyordu halbüsü.
Bence de çeyiz alışverişi eğlenceli ama ben fakirim.

Ikea'dan ev düzebilmek için Ikea'ya uygun ev tutmak istiyorum. Bazen mobilyaları okşayarak geziyorum, annem "sapık gibi gezme" diyor ahaha
Ben dergilerini biriktiriyom. Arada işaret falan koyuyorum ev değişirse bu alınacak, böyle yapılacak diye. Post it dolu ikea kataloglarım var benim

O kadar pislik bir pazarlama stratejisi ile mağazayı planlamışlar ki sinirimden gitmiyorum resmen, alacağım şey hep mağazanın en saçma köşesinde.
Bütün mağazayı turlamak zorunda kalıyorum, sonra gördüğüm için almak istediğim şeyler çoğalıyor, sonra aaaa bi de bakmışım ay sonuna parasızım

Şimdi de o aldığım gereksiz şeyleri evden çıkartmaya uğraşıyorum minimal olucammmm beeen diye

Tutuşunu bilmem. Bende siyah plastik askı çok birikiyo. Kocamcan her hafta kurutemizlemede soluğu aldığı için

İşte benim gibi yapacaksın çekeceksin krediyi, ooo o da lazım, ooo bu da lazım diyeceksin
Sonra o borçları ödeyemeyip icralık olacaksın filan
Neyse en azından o an eğlenceliydi

Bir de "yarimmmm seni çok özledim yarimm, yarim herşeyimsin #şükür" şeklinde profil mesajları atman lazım arada Estraven
Bunları yapmayınca kocamı sevmiyor oluyom dimi? Yazayım bari...

Hadi ya güzel mi onlar. Biz mandal almıştık gidem poşet de alam kudra beni kessin.

Ben dergilerini biriktiriyom. Arada işaret falan koyuyorum ev değişirse bu alınacak, böyle yapılacak diye. Post it dolu ikea kataloglarım var benim
Benim eski evin çoğu Ikea'ydı. Kitaplık, tv ünitesi, telefonluk gibi küçük dolap, yemek masası, mutfak masası, portmanto, raflar, şifonyer, komidin, küçük odadaki gardrop vs.

Bunları yapmayınca kocamı sevmiyor oluyom dimi? Yazayım bari...

Hadi ya güzel mi onlar. Biz mandal almıştık gidem poşet de alam kudra beni kessin.

Bence mutlaka al, çalışan bir kadınsın buzluğu etkin kullanman gerekecek, kilitli poşetler çok işe yarıyor

Restorandaki sınırsız içecek rahatlığı kalp ben

İşte benim gibi yapacaksın çekeceksin krediyi, ooo o da lazım, ooo bu da lazım diyeceksin
Sonra o borçları ödeyemeyip icralık olacaksın filan
Neyse en azından o an eğlenceliydi
Benim sıkıcı herif borçlu evlenmek yok istediğini alalım şimdi diyor. Sonra isteklerimi elemek zorunda kalıyorum. Böğk.

Benim eski evin çoğu Ikea'ydı. Kitaplık, tv ünitesi, telefonluk gibi küçük dolap, yemek masası, mutfak masası, portmanto, raflar, şifonyer, komidin, küçük odadaki gardrop vs.
Öyle kitaplık masa vs bende de var ama benim amacım evi tamamen ikea tarzı düzenlemek. Evlenirken aklımdaki oydu ama evin tadilatı için kredi çekince mobilya için çekemedik mecburen elden taksitle mobilyacıdan aldık yoksa hala gidip gelip sevdiğim köşe koltuk var aklımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…