Pijama Partisi

Benim değerler bombastik de ilk hafta hem üşengeçliğimden hemde karbonhidratı azaltmak istediğimden sadece sebze yemişim. 1 hafta sonra mal gibiydim Karbonhidrat ın değerini bilememişim

Babam belgeselde koşan hayvanları görünce ağzı sulanıyor bu da onun gibi
Ahahah geçen gün tavuklu krep yedim, soykırım yaptım diyorum

Annem çok pişmiş sever eti. Evde et yaparken anneminkini ocaktan almadan birkaç dakika önce kendiminkini koyuyorum. Beraber yerken bakmıyor benim tabağıma "of gösterme" diye

Benim değerler bombastik de ilk hafta hem üşengeçliğimden hemde karbonhidratı azaltmak istediğimden sadece sebze yemişim. 1 hafta sonra mal gibiydim Karbonhidrat ın değerini bilememişim

Ben karbonhidrat zaten çok az tüketiyorum ama sorun o değil. Akdeniz anemisi var bende dengeli beslenmediğim zaman takla atıyorum. Şu an her haltı yememe rağmen b12 110 çıktı. Yine başladım ilaca.

Ay ben hiçbir yerde kan görmeye dayanamıyorum
Kan görmek hobilerim arasında yer alıyor Bilumum tıbbi hesap, olay yeri inceleme hesabı, patoloji hesapları takiptedir, ameliyat videoları, vaka görüntüleri izlerim

Otobüste falan instagram açarken dikkat ediyorum, her an bir vaka fotosu çıkabiliyor çünkü.

Aman et ve meyve olmayan her şey ot işte, yeşillik

Sebzelerden çok sevdiğim birkaç tanesi hariç hepsi gereksiz bence. Kereviz nedir mesela, lüzumsuz

Patlıcan çok severim mesela, bazen patlıcan aşeriyorum evde.
Kerevizi bende sevmiyorum da baklagiller var onlar üvey evlat mı
Bende çıplak kadın çıkıyor akışımda haha çok rezil oldum bu yüzden

Kerevizi bende sevmiyorum da baklagiller var onlar üvey evlat mı

Bende çıplak kadın çıkıyor akışımda haha çok rezil oldum bu yüzden
Dur bakayım baklagillerde neler varmış

Nohut: Etli ve pilav üstü gideri var. Her zaman değil, arada iyidir.
Mercimek: Çorbası ve mercimek köftesi. Hele ki köftesi. Yemeği ı-ıh.
Fasülye: Yine pilav üstü kuru ve etli.
Bakla: Gereksiz.
Börülce: Gereksiz.
Bezelye: Rus salatasının içinde gideri var

Çıplak kadın yine uzuvdan, ameliyat görüntüsünden, oraya buraya giren zıpkından falan iyidir ya. En azından en fazla sapık veya lezbiyen zannedilirsin

Ya benim densiz seviyesiz arkadaş grubumdan gelen foto ve videoları halk içinde açamıyorum kimbilir yine ne rezil şeyler attılar diye

Haha bende ses kayıtlarını kuytuda dinliyorum

Biz birbirimize yemeğe gitmeyelim çok farklı zevklerimiz varmış aha benzemediğimiz bir nokta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…