Pijama Partisi

Kolay gelsin. Valla zor süreç
Paramızla rezil oluyoruz arkadaş

D.t kadar bahçe koyuyorlar eve, 100bin TL ekliyorlar üstüne. Çevreyolunun üstüne çıktığında 130 mt2 dubleks var, çevreyolunun altında aynı fiyata 65 mt2 daire.

Çevreyolu tarafının ulaşımı ters kalıyor ne yazık ki.

Anneme diyorum ki "kendime bundan alayım, E5te sağdan sağdan fıtı fıtı giderim artık "

E5 te bunu sinek gibi ezerler
Umarım bulursunuz bir an önce. Hiç anlamıyorum ben ev işlerinden

E5 te bunu sinek gibi ezerler

Umarım bulursunuz bir an önce. Hiç anlamıyorum ben ev işlerinden
Ahahda en sağdan en sola geçene kadar döneceğim yeri kaçırır 10 km fazla giderim bununla. 35 kmymiş maksimum hızı
Mahallede Vecihi gibi gezerim ahahfa

Ben artık emlakçı gibi oldum. Şu an piyasadaki kriterlerime uyan tüm evlere hakimim.
Yani tam istediğimiz gibi bir ev bulamayacağımızı kabul ettik. Artık bir şeylerden feragat edip seçeceğiz.

Çok iyi bilmekte kötü ya kazıklandığını biliyorsun öbür türlü.
Bak biz bilmiyorduk piyasayı 3 gün sonunda pes edip tuttuk bir ev maşallahı var bence

Çok iyi bilmekte kötü ya kazıklandığını biliyorsun öbür türlü.
Bak biz bilmiyorduk piyasayı 3 gün sonunda pes edip tuttuk bir ev maşallahı var bence
Benim hayatımı geçirdiğim, çok sevdiğim semtler çok pahalı ne yazık ki. Ben kendi evimi sattığımda da mahalleye göre normaldi, çoğu kişiye göre pahalıdır.

Kazıklanmak değil aslında, yani evet ana caddeye yakın, yeni bina, 2+1 küçücük bahçeli ev belki 20-30bin daha ucuz olabilirdi ama yine aynı bantta olurdu. Atıyorum 350bin değil de 320bin olabilirdi.
Ama eve baktığında yani o eve o kadar para verip bir de sığışamamak can sıkıcı.

Beni ya giriş kat ya ara dubleks olması zorunluluğu çok kısıtlıyor şu an. Bir de ulaşıma yakın olması.
E5'in 5 km üstündeki evin fiyatı uygun ama eve dönemem

Ulaşım ters değil hatta daha rahat ama sen alışık olmadığından ters geliyor.

Ulaşım ters değil hatta daha rahat ama sen alışık olmadığından ters geliyor.
Olm ulaşım nasıl ters değil?
Gece vakti misal Kadıköy'den nasıl geleceğim, de bir hele bana
Misal işe gitmek için anayola inmem gerekse her sabah her akşam nasıl inecem?
Ters işte hacı

Olm ulaşım nasıl ters değil?
Gece vakti misal Kadıköy'den nasıl geleceğim, de bir hele bana
Misal işe gitmek için anayola inmem gerekse her sabah her akşam nasıl inecem?
Ters işte hacı
Ters değil otobüs minibüs gibi toplu ulaşımlar oralara da gidiyor
Gece iki üç gibi de köprüden taksiye biniver nolacak 10 tl yazıyor 13 ödeyip şükür diyorsun taksiciler kazanmasın mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…