Pijama Partisi

4 duble rakımı içtim kendimi foruma attım

Haftaiçi burada görüştüğüm bey de bana rakıya gelecek. Neler olucuk merak konusu

Kızım 18 aylık oldu, daha hiç avm ye gitmedi. Acaba eksik mi büyütüyoruz yoksa iyi mi yapıyoruz bilemiyorum
Sen ne yaptın ya
Avm mikrop yuvası, 6 aylıktan itibaren düzenli götürceksin ki bağışıklık sistemi güçlendiricisi gibi bir şey.
Oyun alanları, çocuk etkinlikleri vuhuuu gerilim filmi gibi.
Benimkiler adresini bile bilir, yola karışır şuradan dön oradakine gidelim diye.
Malum adım başı avm var hatta sayayım 15 dk içinde ulaşabileceğim 7 avm var en yakını 2 dk bana
Hatta trajikomik olan Ya yan yana 2 avm vardır ya da karşılıklı, aynı benzillik usulü, merkede gidiş ve dönüş yolunda üst geçitten hop ordasın hop burda.
Halkı çok düşünüyorlar daha napsın adamlar

Bizim çok yakınımızda sadece 1 avm var, o da arap turistlerin uğrak yeri olduğundan gezilecek bir yer değil maalesef :) zaten o kadar çirkin ki mimarisi filan, heyula gibi dikmişler berbat bir semtin ortasına, güya venedik havası verecekler, leş

Bekarken oturduğum yerde vardı bir tane orası fena değildi ama artık uzak kalıyor. AVM lerden nefret ediyoruz ailecek o yüzden mecbur kalmadıkça gitmiyoruz, aaa bir de düşündüm ki dün çocuk hiç gitmemiş avm ye

Bi tarafına banyo terliği geçirip sizce ayağım çok mu büyük diye foto atan mal mıydı o :)
O muydu bu başka bir mal mıydı anlamadım ama sanırım kız kulesi manzaralı sunum yapmış bu sefer
Ay yaa o banyo terliği olayını nasıl kaçırmışım bennn

Kız Kulesi fotoğrafını yakaladım ama onda da pek bir şey belli olmuyordu. Öyle pipi fotosu mu atılır, bizimla deyılsın.

Banyo terliği bile değildi bildiğin ev terliği
Kimsenin evinde terlik filan giymiyorum o günden beri
Ahahah yaa çok iyiymiş
Adamda nasıl bir fantezi dünyası varmış takdir ettim. Hadi tamam yüzlerce binlerce kadına pipi göstermek istiyorsun ama taze gelin gibi sunum niye yapıyorsun ahhfha bir de terlik falan. İyi bari kurdele bağlamamış en azından

Yorumlar efsaneydi, okudun mu o konuyu sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…