Pijama Partisi

Haha ablam diyo az önce nereye gidelim diye avm’ye dedim 😂
Corona var corona oturuyoruz oturduğumuz yerde. Ufaklık ılgaza gitti okulla, onlara mı kaynasaydım acaba diyorum. 😂
Normal zamanda bile avm de 1 saatten fazla zaman geçiremem. Havada mikropların uçuştuğunu görürüm. Böyle zamanda hiç gidemem herhalde. İyi ki online alışveriş var.

Benim kızı nereye götürsem diye düşünüyorum ben de kara kara. Hava güzel gibi ama esiyor da, ne zamandır gezemedik. Corona morona iyice sinirimi bozdu, etrafta yeşil alan bile yok. :KK43:

Normal zamanda bile avm de 1 saatten fazla zaman geçiremem. Havada mikropların uçuştuğunu görürüm. Böyle zamanda hiç gidemem herhalde. İyi ki online alışveriş var.
Aynen ben de. Çok mecbur kalmasam avm’ye gitmem. Ki izmirde bizim avm’ler genelde açık alanlı yerler. Ona rağmen haftasonları avm girişlerini görünce başka yer mi yok diyorum.

Benim kızı nereye götürsem diye düşünüyorum ben de kara kara. Hava güzel gibi ama esiyor da, ne zamandır gezemedik. Corona morona iyice sinirimi bozdu, etrafta yeşil alan bile yok. :KK43:
Yeşil alan yoksa balkona çıkar. Avm falan sakat bu ara.

Ülkede corona yok diyolla.
Ben enteresan şekilde inanıyorum, yani bence bize işlemiyor.
Yıllardır aldığımız göçmen, onların ne yazık ki sefil hayatları sebebiyle birçok şeye maruz kaldık zaten.
Parklar bahçelerimiz yaşam alanları oldu, türlü türlü hastalıklar hortladı, bizde hapşırık tıksırıkla geçer gider corona işlemez😂

Avm candır ya, Ank da yaşayıp avm ye gitmezsen hayat durur.
Çünkü başka bi halt yok, en iyi restoran cafeler bile avm de, şaka gibi.
Geçen kuzu avm ye gittim yeni açıldı, mağazadan çok cafe var yine, e napcaz burada diyordum😂😂
Millet şıkır şıkır avm de geziyor ya, angaram benim😂

Avm sevmiyorum ben. Çarşıda boş boş dolanmayı, deniz kenarında yürümeyi tercih ederim. Aa pardon Ankara'da deniz yoktu di mi :KK70:
Olsun yine de yürüyüş yapmak, parkta bahçede yayılmak avmye beş basar.

Avm sevmiyorum ben. Çarşıda boş boş dolanmayı, deniz kenarında yürümeyi tercih ederim. Aa pardon Ankara'da deniz yoktu di mi :KK70:
Olsun yine de yürüyüş yapmak, parkta bahçede yayılmak avmye beş basar.
Buradaki parklar öyle parklar değil maalesef.
Ya it kopuk olur ya da çocuk parkı.
Odtü hariç öyle çim bahçe alanlarında görülen muamele resmen ‘bu ayılar doğal ortam diye mi gelmiş buraya’ oluyor.

Kızım 18 aylık oldu, daha hiç avm ye gitmedi. Acaba eksik mi büyütüyoruz yoksa iyi mi yapıyoruz bilemiyorum :deli:

Bünyesi mikroplarla tanışsın bağışıklığı gelişir 😬😬

Evet biraz o açıdan sıkıntım var, hem mikroplara alışık değil hem uyaran eksikliği gibi birşey var, kalabalığa girince geriliyor
Genelde yalnızız, pek kalabalık yok fazla gürültü de yoktur ne yapsam bilemiyorum :KK43:

Kreşe gidince çok zorlanacağız gibi geliyor

Evet biraz o açıdan sıkıntım var, hem mikroplara alışık değil hem uyaran eksikliği gibi birşey var, kalabalığa girince geriliyor
Genelde yalnızız, pek kalabalık yok fazla gürültü de yoktur ne yapsam bilemiyorum :KK43:

Kreşe gidince çok zorlanacağız gibi geliyor
O kadar çocuk bakımından anlamıyorum 😬 ama her şeyin fazlası zarar.
Avm ye girmeden de kalabalık sosyalleşecek ortam bulunabilir bence.
Ben bu yaşımda bile geriliyorum. 1 saatten fazla durunca nefes alamıyorum gibi geliyor.

O kadar çocuk bakımından anlamıyorum 😬 ama her şeyin fazlası zarar.
Avm ye girmeden de kalabalık sosyalleşecek ortam bulunabilir bence.
Ben bu yaşımda bile geriliyorum. 1 saatten fazla durunca nefes alamıyorum gibi geliyor.

Ben de hiç sevmiyorum zaten o yüzden hiç gitmedik :)
Alışverişi bile genelde internetten yaparım

X