Pijama Partisi

Saçmalık ama ya kendi aramızdaki geyiği şikayet edecek kadar düşmek, ne bileyim biraz loser davranışı.
Ahfha daha komiği kendi aramızda yaptığımız geyikleri çaktırmadan takip ediyor olmak.
Ne bileyim ben girip kimsenin geyik başlıklarını okumuyorum

Aman neyse kendi işimize bakalım boşver.

Üç gündür banlıydı demişler öldü
Söyleyin onlara saklama kaplarının kraliçesi geri döndü!

Yazık eğleniyorlarsa.

Aman paint işte ne olacak
Bir Türk Kızının Tinder Anıları
Bölüm 1

Terk edileli 5 ay olmuştu ama hala etkisinden kurtulamamıştım. Neden sorusu sürekli kafamda yankılanıp duruyordu.
Bu sahil kasabasındaki yazlığa gelişimin 2. yazıydı. Ama bir önceki seneden farklı hissediyordum şimdiden. Yazın verdiği sıcaklık mı, yabancı bir ortamda olmanın verdiği rahatlık mı yoksa artık başka kişilerle de sevişebileceğimi öğrenmiş olmamdan mı bilmiyorum içimde bir kıpırtı vardı.
Yakın arkadaşım İ nin kullandığı uygulama geldi aklıma birden.
Kız düşürmeye çalışıyordu ama sürekli başarısız olduğundan yakınıyordu.
İçimdeki yeni hislerin karmaşasının verdiği özgüvenle bu ihtimalin benim başıma gelmeyeceğini düşünüyordum.
Öyle de oldu.
Başta çok seçici davranmayarak egomu okşamak amaçlı beni kimler beğenmiş bir bakayım dedim. Sonra daha seçici davranmaya başladım sadece beğendiklerimi sağa kaydırıyordum.
Birkaç sıkıcı mesaj atan kişiden sonra ilk buluşmamı gerçekleştireceğim kişiyle eşleştim.
Tuhaf ama şu an onun adını hatırlamıyorum. Babasının adını biliyorum ama onun adını unuttum.
Beklediğimdem hızlı bir şekilde buluştuk ve yattık.
Ben bu kişiyle yazı kapatırım diye düşünürken bana arkadaşıyla ilçe dışına çıkacağını haftaya döneceğini ve döndüğü zaman görüşmeye devam etmek istediğini söyledi.
Ona olur desem de benim için bu yeni dünyada 1 hafta çok büyük bir kayıptı. Hemen o gece tekrar sağa kaydırmalara başladım ve O ile eşleştim.
Ertesi gün onunla buluşacağımda ilk görüşte ve ilk defa aşık olacağımı bilmiyordum.

(Bazı yerler gizlilikten değiştirilmiş ve kurguya uğramıştır ama tamamen gerçek bir hikayedir, esinleneni copyrighttan dava ederim)

Ahahah how i met your father

Şimdi adam da aşık olduysa sorun yok. Adam olmadıysa sıkıntı.

Benim exim de appten bulmaydı, ne hayrını gördük
Ay çok saçma ve uzun bir hikaye. Kahveye geldiğinde anlatırım adam da aşık oldu ama biz hiçbir zaman sevgili de olmadık beraber de olmadık.

Bir tanecik mi ex eyledin appten?

Ay çok saçma ve uzun bir hikaye. Kahveye geldiğinde anlatırım adam da aşık oldu ama biz hiçbir zaman sevgili de olmadık beraber de olmadık.

Bir tanecik mi ex eyledin appten?
Görüştüğüm insanlar oldu tabii ama "ex" kategorisinde 1,5 tane var. Birini adamdan saymıyorum Daha doğrusu ex bile sayılmaz bence.

Ya konuşmuştuk ya app olayı çok benlik değil.

Buluştuğum çok oldu ama, çok eğlenceli datelere çıktım. Birkaç tane çok iyi arkadaşım oldu, biri hele başım sıkışsa ararım hemen

Yalnız benim hiç exim olmamış appten niye öyle dediysem

Biri buluşmaya üşendi ahaha onun işinden ötürü bayağı denk getiremedik, en son tam ayarlayacağız "ya ben üşeniyorum" dedi ahfha sonra biz goygoya devam ettik, bir gün tam gaza geldi, "hadi gelip alayım seni" dedi. O gün de ben müsait değildim, öyle kaldı.

Biriyle tam randevulaştık darbe oldu Kaldı haliyle.

Biriyle gayet güzel yazıştık konuştuk, buluştuk. Köpeğini de aldık, köpekle yürüyüş yaptık. Ama bir tuhaflık var. "Senin kafan mı güzel" dedim, "evet" dedi hahdah Tövbe estağfurullah dedim içimden Neyse bira aldık sahilde içiyoruz, çıkardı içiyor bir tane. Ben şöyle bir baktım, "alır mısın" dedi. Yok sağol dedim. Öyle gereksiz bir anıydı.

Başkasıyla buluştuk kahve içiyoruz ama nasıl baydım anlatamam En son tuvalete gittim anneme mesaj attım. Birazdan ara beni acil eve çağır diye Masaya döndüm, annem aradı, "ay benim kalkmam lazımm" falan diye kaçtım resmen eve.

Biriyle (yukarıda yazdığım yakın arkadaşım) buluştuk, biraları götürüyoruz. Yanda bir mekan var, balkonu çok güzel hadi oraya gidelim dedik. Balkonda içerken baktık yukarısı güzel görünüyor. Yağmur yağıyor falan, elimizde biralar yangın merdivenine tırmandık ıslana ıslana. Aşırı keyifliydi.

Yalnız benim hiç exim olmamış appten niye öyle dediysem
Ahaha aman gereksizler zaten.

Ya dur düşünsem neler çıkar. Ben yeni insanlarla tanışmayı seviyorum, bir şeyler içip sohbet etmek keyif veriyor.

Ahahah ay appten değil ama yine net üzerinden tanıştığım biriyle dürümcüye gitmiştik Bayağı dürüm gömdük, arada bana eliyle turşu falan yedirdi hahadha

Şu ex sayılmaz bile dediğim herifle de gece el ele yürümüştük bütün sokaklarda. "Aradığım kadın elimin altında" diyip öpüyordu. Şrfsz. İnşallah ömrü billah kaldıramaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…