Pijama Partisi

Çok saçma ya

Edildim edildim, ay çok gereksiz ya okumaya değmez, kendime kızıyorum sinirlenip cevap veriyorum diye.
Beylik laflar damarımdır ondan herhalde.

Ee diğerlerimizden sen yok, mevcut az bu gece?
KudrAlobar ve Estraven buralarda ama forumun başka yerlerine bakıyorlar herhalde.
Alicja da uğramıştı bir ara.

Şöyle virüslü, salgınlı bir film izleyeyim diyorum ben de
Ay virüs deme, arkadaşlarım whatsupp dan mesaj atıp duruyor.
Yine kaos timi iş başında Ankara da herhalde ki, yok sokağa çıkma yasağı olacakmış bilmem neymiş, erzak depolayınlar, maske siparişi tanesi 75 tl

Amann kafayı yedi millet

Şimdi buralar bok içinde kaldı, herkes dışarı çıksın da iyice bi temizleyelim karikatürünü atacağım da ban yerim diye çekiniyorum
Zuahshshsjhssh resmen aklıma gelen oydu yani.
Sifon unutmaya böyle büyük bir tepki verilir mi ya
28 senede 365 günden günde 3 kere kullansan yok yani 1 kere bile mi arkadaş

Aynen yok kuluçka dönemi 14 gün, yok boyutu şu, şunu yaparsanız korunursunuz whatsapp doldu benim de

Zuahshshsjhssh resmen aklıma gelen oydu yani.
Sifon unutmaya böyle büyük bir tepki verilir mi ya
28 senede 365 günden günde 3 kere kullansan yok yani 1 kere bile mi arkadaş

Kızım sese hemen uyanıyor, wc yattığı odanın dibinde, bazen sifona basamıyoruz uyanmasın diye uyanmasını bekliyoruz. Ne yapalım
Ne kadar iğrenç yaratık pislik insanlar olduk çıktık

Kızım sese hemen uyanıyor, wc yattığı odanın dibinde, bazen sifona basamıyoruz uyanmasın diye uyanmasını bekliyoruz. Ne yapalım ☹
Ne kadar iğrenç yaratık pislik insanlar olduk çıktık
Vallahi aynı ben, işemiyoruz bile sifon ses çıkaracak diye

Kesinlikle çok dikkat ederim falan ama, elbet unutmuşluğum da vardır yani sanki .ok yedik dedik, ne bu hayret anlamadım

Lütfen öyle deme bu forumdaki kadınların hepsi domestos içip cif işiyor, pisliğiz biz pislikkkkkk
Yeni evliydim, kimle konuşsam (eş tayfası benden önce evlilerdi) ay ev süpürdüm, ay bilmem ne.
Ben de diyorum ulan bunlar manyak mı her gün ev mi süpürülür, delirmişler.
Bende rainbow vardı, sırf o süpürgeyi kurmamak için evde yaşamazsın pislenmesin diye o derece çin işkencesi.
Öylesi böylesi derken anladım ki şarjlı dikey süpürgeden bahsediyorlar ve bunu ahh ohh diye anlatıyorlar.
E ben günde onla zaten en az 7 8 kere süpürüyorum, iş mi o şimdi

Oo çıkın bu başlıktan ahfha

Ben klozet kapağını kedim içine atlamasın diye kapatıyorum

Ben de kapatırım çünkü kızım çok meraklı wc ye, benden önce koşuyor
Şimdi ona küçük klozetlerden aldık sifon sesi çıkartan onunla oynuyor da rahat bıraktı allahtan :))

Ya ben her gün ev süpürmüyorum.
Her gün klozet lavabo ovmuyorum.
Zaten tek yaşıyorum (yaşıyordum, şimdi de iki kişiyiz yani çok fark etmedi). Çoluk çocuk yok, niye tüm vaktimi hunharca temizliğe harcayayım?

Yaa ben de yeni evli zamanlarımı hatırlıyorum, nasıl bir prenseslikmiş o. Haftada 1 gün süpürür silerdim, 1 hafta kirlenmezdi, işe gidiyorduk. Çocuk olduktan sonra kirli ev neymiş öğrendim
Şu an mutfak halısının üstünde dün yaptığım ıslak kekin izleri duruyor, bugün elimden düşürdüm borcamı yıkamadan kurtulacak gibi değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…