Pijama Partisi

Ya ben her gün ev süpürmüyorum.
Her gün klozet lavabo ovmuyorum.
Zaten tek yaşıyorum (yaşıyordum, şimdi de iki kişiyiz yani çok fark etmedi). Çoluk çocuk yok, niye tüm vaktimi hunharca temizliğe harcayayım?
Süpürülmez ki zaten.
Ama her yerde deme bunu, ahh ohh süpürdüm yaladım fayans lavaboları, ellerimin üst derilerini küvette bıraktım ovalamaktan dicen falan filan.
Yoksa aforoz işte😂

Ben de kapatırım çünkü kızım çok meraklı wc ye, benden önce koşuyor 😂
Şimdi ona küçük klozetlerden aldık sifon sesi çıkartan onunla oynuyor da rahat bıraktı allahtan :))
Benim büyük kedi normal de küçüğü deli biraz. 1,5 aylıkken su dolu vileda kovasına atladı :KK70:
Dikilip klozetin içine bakmaya çalışıyor, merak ediyor. Kapağı açık bıraksak balıklama dalma ihtimali var.

Benim büyük kedi normal de küçüğü deli biraz. 1,5 aylıkken su dolu vileda kovasına atladı :KK70:
Dikilip klozetin içine bakmaya çalışıyor, merak ediyor. Kapağı açık bıraksak balıklama dalma ihtimali var.

Hahahahah kardeşimin kedisi de öyle, ama daha küçük o yüzden zıplayamıyor :KK70:

Ben sırf süpürme işinden nefret ediyorum diye İşi önce nişanlıma kitledim, sonra kendi kendine süpüren robot aldırdım. :KK70: temizliğin tembel çözümünü buldum hehej

Benimkinde bebenin aparatı takılı, istesem de kapatamam zaten😂

Tamam sustum.

Bana hamilelikten sonra birşeyler oldu ya aslında. Önceden dünyanın en rahat insanlarından biriydim temizlik konusunda. Yerinde rahat uyusun annecim de öyleydi zaten pek iplemezdi, dağınık ev yaşanmışlık olan ev filan ayağına çok takmazdı 😂

Hamileyken bana bi sıkıntılar geldi, sanki her yer aşırı pis gibi geliyordu. Çocuk bu pisliğin içinde hasta olur diyordum, manyak mısın her yer temiz deseler de inanmıyordum. Biraz izlerini taşıyorum bu sıkıntının 🥴

Süpürülmez ki zaten.
Ama her yerde deme bunu, ahh ohh süpürdüm yaladım fayans lavaboları, ellermin üst derilerimi küvette bıraktım ovalamaktan dicen falan filan.
Yoksa aforoz işte😂
Ay hiç uğraşamam valla. Temiz yeri silmek yerine kitap okumayı, dışarı çıkmayı tercih ederim. Hayat aynı parkeyi her gün silecek kadar uzun değil :KK70:

Ev işi yaparken mesela arkadaşım arar kahve içelim diye. Bırakır işi çıkarım. Yemek yaparım, canım yemek sonrası film keyfi yapmak ister, bulaşıkları ıslatır bırakırım sonra yıkarım. Çok da fifi :KK70:

Ben sırf süpürme işinden nefret ediyorum diye İşi önce nişanlıma kitledim, sonra kendi kendine süpüren robot aldırdım. :KK70: temizliğin tembel çözümünü buldum hehej
Ahahahsh
Geçenlerde araştırdım onu, acaba performansı nasıl ciddi temizliyor mu diye meraktayım.
Biraz zaman geçsin beni aydınlat olur mu?
Hayatımdaki en değerli canlımsı olabilir yani başarılı ise.

Ay temizliyor mu onlar güzel yaa? Hiç inanasım gelmiyor niyeyse deli miyim neyim 🥴
Ben de kendi kendine süpüren koca buldum sağolsun, süpürür bi de üstüne siler ben mutfağı temizlerken 😂

Ahahahsh
Geçenlerde araştırdım onu, acaba performansı nasıl ciddi temizliyor mu diye meraktayım.
Biraz zaman geçsin beni aydınlat olur mu?
Hayatımdaki en değerli canlımsı olabilir yani başarılı ise.
Minik katyamla biraz vakit geçireyim paylaşırım seninle de. Henüz deneme fırsatım olmadı çünkü gelmedi :KK70:

Ay hiç uğraşamam valla. Temiz yeri silmek yerine kitap okumayı, dışarı çıkmayı tercih ederim. Hayat aynı parkeyi her gün silecek kadar uzun değil :KK70:

Ev işi yaparken mesela arkadaşım arar kahve içelim diye. Bırakır işi çıkarım. Yemek yaparım, canım yemek sonrası film keyfi yapmak ister, bulaşıkları ıslatır bırakırım sonra yıkarım. Çok da fifi :KK70:
Ben de öyleyim de bu pis demek değil ki zaten mesele bu.
Bir klozet kapağından corona sebebi ilan edildim ya kırmızı buton susmuyor😂

Ay aynı bensin yaa. Ben burcum kesin yanlış diyordum bir ara. Oğlak burcuyum, herkes oo aşırı çalışkan düzenli tertipli diyor. Ben popomu kaldırmak istemiyorum mesele temizlik olunca. Ama iş yerinde filan gayet düzenliyim, güzel titiz çalışırım. Sonra bir arkadaşım dedi ki temizlik, yemek sana angarya geldiği için uğraşmak istemiyorsun. Gerçekten çok mantıklı geldi 😂 yani onun yerine sevdiğim bir hobimle saatlerce uğraşır üşenmem ama angarya geliyor temizlik

Ay temizliyor mu onlar güzel yaa? Hiç inanasım gelmiyor niyeyse deli miyim neyim 🥴
Ben de kendi kendine süpüren koca buldum sağolsun, süpürür bi de üstüne siler ben mutfağı temizlerken 😂
Ekşi sözlükte bi ablamızdan destek aldım satın almadan evvel. 30 kişiye aldırdım ben bunlardan süperler diyordu ama denemeden bilemem tabii. Daha yurda bile giremedi.

Ay aynı bensin yaa. Ben burcum kesin yanlış diyordum bir ara. Oğlak burcuyum, herkes oo aşırı çalışkan düzenli tertipli diyor. Ben popomu kaldırmak istemiyorum mesele temizlik olunca. Ama iş yerinde filan gayet düzenliyim, güzel titiz çalışırım. Sonra bir arkadaşım dedi ki temizlik, yemek sana angarya geldiği için uğraşmak istemiyorsun. Gerçekten çok mantıklı geldi 😂 yani onun yerine sevdiğim bir hobimle saatlerce uğraşır üşenmem ama angarya geliyor temizlik
Ben dağınığım. Ofiste de dağınığımdır, masada dosyalar, kağıtlar, çekmeceler karışık. Kendi içimde düzenimi sağlıyorum bir şekilde. Ayda bir masayı derleyip topluyorum, sonra yine dağılıyor :KK70:

Temizlik nedir ya zaten yine kirlenecek ahhah

Ekşi sözlükte bi ablamızdan destek aldım satın almadan evvel. 30 kişiye aldırdım ben bunlardan süperler diyordu ama denemeden bilemem tabii. Daha yurda bile giremedi.

Nisan Hakan Özkan var karikatürist belki bilirsin, o ve eşi de almış story atıyor ara ara hoşuma gitti ama bilemedim performansı nasıl, kullan da bilgilendir bizi :)

X