Pıhtılı kanama acil bakar mısınız!!

Merhaba geçmiş olsun durumunuz nasıl oldu bende üç gündür hastanedeyim 6 haftalık hamileyim daha kalp atışını duyamadım ama kese bı haftadan geriden geliyormuş ve aşağıda duruyor serum harici hicbirsey yapmıyorlar kendi ilaclarimi kulaniyorum bide betaya bakılıyor 😐😐
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm 😔 kanama lekelenme yok şu an pazartesi gideceğim riskli gebelik uzmanını bekliyorum şu an inşallah sizinde bir an önce geçer. Ben ilk yattığımda da kalp atışı yoktu hatta iki gün yattıktan sonra orda taburcu olacağım gün duyduk kalp atışını bebek oluşmaya başlamış demişlerdi hiç öyle birşey demediler mi ?

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm 😔 kanama lekelenme yok şu an pazartesi gideceğim riskli gebelik uzmanını bekliyorum şu an inşallah sizinde bir an önce geçer. Ben ilk yattığımda da kalp atışı yoktu hatta iki gün yattıktan sonra orda taburcu olacağım gün duyduk kalp atışını bebek oluşmaya başlamış demişlerdi hiç öyle birşey demediler mi ?
Bende şimdi çıktım ultrasonda bebek oluşmaya başlamış çok şükür ama kesen çok aşağıda ve riskim halen devam ediyor çok şükür kanama yok kanama olmazsa kese kendiliğinden yukarıya çıkar ve sağlıklı bı gebelik olur dedi

Bende şimdi çıktım ultrasonda bebek oluşmaya başlamış çok şükür ama kesen çok aşağıda ve riskim halen devam ediyor çok şükür kanama yok kanama olmazsa kese kendiliğinden yukarıya çıkar ve sağlıklı bı gebelik olur dedi
Çok gerekli olmadıkça kalkmamaya çalışın inşallah birkaç güne kalp atışı da duyulur bebek oluşmaya başlamışsa🙏🏻 sizin de mi tüp bebek ?

Merhaba hanımlar,
Ben tüp bebekle 6+6 hamileyim bayramın 3. Günü adet kanından daha yoğun bir kanamayla hastaneye yattım 2 gece kanama durunca taburcu edildim ama öyle böyle kanama değildi bir paket ped bitirdim afedersiniz avucumun yarısı kadar pıhtılar düşürdüm. İstirahat edip evde dinlenince kahverengi ye dönmüştü ki dün gece yine aynı şikayetle tekrar hastaneye yattım. Bebek çok şükür iyi kalp atışı var ama hiç bir açıklama yapmıyorlar kanamayla alakalı pıhtılı olduğu için sadece düşük riski var deyip yatırıyorlar. Serum ve kendi tüp bebek ilaçlarıma devam ediyorlar bebekte iyi bu kanama neden oluyor yada başına gelipte sağlıklı doğum yapan oldu mu Allah izin verirse ilk çocuğum olacak çok korkuyorum her kanama da
Merhaba bır yakınımın da boyle oldu 2 hafta falan olmus kanaması ona ragmen suan sorun yok devam edıyor gebelık o yönden korkmayın ınsallah bısey olmayacak

Merhaba geçmiş olsun durumunuz nasıl oldu bende üç gündür hastanedeyim 6 haftalık hamileyim daha kalp atışını duyamadım ama kese bı haftadan geriden geliyormuş ve aşağıda duruyor serum harici hicbirsey yapmıyorlar kendi ilaclarimi kulaniyorum bide betaya bakılıyor 😐😐
Benim beta değerim çok iyi ilerliyordu. Şaşırmıştım hatta bu kadar iyi gittiğine. Sizin düzenli arttı mı?

X