Pıhtı mı bebek mi?

asli_____

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
852
172
Kızlar ben 3 4 Aralık ta eşimle tam bir birleşme yaşadım daha sonra henüz bebeğe erken oldugunu düşünerek Norlevo ertesi gün hapı kullandım ancak biraz geç kullandım zamanını geçmişti etki etmedi yani bence. Daha sonra 8 ndeolmam gereken hiç sekmemesi gereken adetim çok şiddetli bir ağrıyla beraber 12 Aralıkta geldi içim rahatlamıştı ama bugün pedimde resmen kanlı et parçası gördüm üzerini biraz silince et olduğu bariz ortadaydı acaba hamile kalıp düşük mü yaptım?? bu kadar erken gelişebilir mi herşey lütfen bana ihtimalleri yazar mısınız inanın şuan çok karmaşık haldeyim gece uyku tutmucak biliyorum

Son düzenleme:
tatlım 4 gün gecikmeyle olmuşsun o kadar çabuk tabiki gelişemez herşey ama daha önceden bi birleşmeniz olduysa korunmasız ordan hamile kaldıysan olur ancak yoksa 4 günde daha yumurta döllenme aşamasına giremiyo bile yumurtanın sadece rahime ulaşması zaten 6-10 gün kadar sürüyo ... daha önce korunmasız bi ilişkin olmadıysa sanmıyorum düşük yaptığını. 3-4 ü gibi birleşme oldu demişsin yine 8 gün oluyo yine imkansız gibi tatlım yani sanmıyorum belki yumurta parçasıdır bazen öle geliyo yumurtanın parçaları

Son düzenleme:
cok sagol bebegim böyle yazdıgın için içim cok rahatladı inan ördüğüm şey cok cok farklıydı kuruntu yaptım o nedenle. adet dönemim bitince direk doktora gidicem zaten sagolasın

canım ilk zamanlarda o kadar küçük oluyor ki gözle görmen zor olur bence.Milim milim bbüyüyor.

çok teşekkür ederim sizlere. Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…