Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Çok sagol ...ya benim gunes lekeleri var ...onun icin dusunuyodum...lekeler yuzeysel degil derin ama cok acık renk...gölgeler halinde..acaba onlarda ise yarar mı diye dusunuyodum...bu cihaz gunes lekelerine iyi gelir mi acaba...gecirir mi...pahali da yaa...ben de ankaradayim bu arada...
Canım sadece leke için de kalkıp ta direk lazere gitme yahu önce bi bepanthol madecassol karışımını dene sonra celeritt spf 25 bu leke kremini dene üstüne birde face protection güneş kremini sür Güneş kreminin içinde allantoin var bu rengi açıyor bunları bir dene olmazsa o zaman düşün leke kremi çok etkili kendim hala her yerime her sabah sürüyorum içinde zararlı birşey yoktur vitaminler var hep 25 faktör güneş koruması da var valla ben çok memnunum 1 aydır kullanıyorum var olan lekelerim çene bölgem ve alın bölgem de baya açıldı azıcık kaldı bide bak sudocrem de çok etkili oluyor haftada bir maske yapıyorum yüzümde 1 saat bekletip yıkıyorum bunları denemelisin leke için hemencik koşma lazere benim gibi gözenek ve çukur problemin olsa hadi neyse..

Son düzenleme:
Bunlarin hepsi dolandirici... doktoru da estetisyeni de oyle...instadan bi yere yazdim sorunlarimi..bana 1 milyarlik bi leke seti yazdı...bunun icerisinde 250 milyon gunes koruyucu da var...netten baktiginda en kaliteli gunes koruyucu bile 250 milyon degil...insanlar ellerine dusunce sömürüp duruyolar...yazık yaaa...haram olsun
Aynen aynen vallahi hepsi para tuzağı kısadan trilyoner olmanın peşindeler lazer cihazını valla kendim eve almayı düşünmedim değil yurt dışı ile irtibat kurabileceğim nokta olsa valla alicam scarlet cihazını uygulaması basit birşey zaten

Canım sadece leke için de kalkıp ta direk lazere gitme yahu önce bi bepanthol madecassol karışımını dene sonra celeritt spf 25 bu leke kremini dene üstüne birde face protection güneş kremini sür Güneş kreminin içinde allantoin var bu rengi açıyor bunları bir dene olmazsa o zaman düşün leke kremi çok etkili kendim hala her yerime her sabah sürüyorum içinde zararlı birşey yoktur vitaminler var hep 25 faktör güneş koruması da var valla ben çok memnunum 1 aydır kullanıyorum var olan lekelerim çene bölgem ve alın bölgem de baya açıldı azıcık kaldı bide bak sudocrem de çok etkili oluyor haftada bir maske yapıyorum yüzümde 1 saat bekletip yıkıyorum bunları denemelisin leke için hemencik koşma lazere benim gibi gözenek ce çukur problemin olsa hadi neyse..

Cnm sudokrem surmekten cnm cikti inan...cosmelan yaptirdim..1 seans lazer yaptirdim...tek denemedigim madecassol hametan..bunlar da dermisteki lekeye etki etmez...dermisteki hasar icin benim galiba dermapen prp veya altin igne prp yaptirmam gerek...altin igne lazer degil zaten igneleme teknigi...bi zarari yok cok faydasi var...senin gunes lekeleri altin igne ile gecmedi mi...

Cnm sudokrem surmekten cnm cikti inan...cosmelan yaptirdim..1 seans lazer yaptirdim...tek denemedigim madecassol hametan..bunlar da dermisteki lekeye etki etmez...dermisteki hasar icin benim galiba dermapen prp veya altin igne prp yaptirmam gerek...altin igne lazer degil zaten igneleme teknigi...bi zarari yok cok faydasi var...senin gunes lekeleri altin igne ile gecmedi mi...
Ben salaklık yaptım canım altın iğne yaparken ben sadece sol yanagima yaptırdım orada lekem yoktu ki halbuki tüm yüz içinde aynı fiyatmış tek bölge içinde aynı fiyatmış nerede yaptirdigin önemli bak ona dikkat etmelisin

Ha ayrica acnelyse expigment karisimini da kullanmadim aslinda...o da etkiliymis...cok sıkıldım artik bunlardan...2 sene önce cildimde 1 tane iz bile yoktu...cok özledim eski cildimi:KK34:

Ben salaklık yaptım canım altın iğne yaparken ben sadece sol yanagima yaptırdım orada lekem yoktu ki halbuki tüm yüz içinde aynı fiyatmış tek bölge içinde aynı fiyatmış nerede yaptirdigin önemli bak ona dikkat etmelisin

Siz nerede yaptırdınız bana özelden yazarmısınız...ekliyorum sizi bu arada arkadaş listeme...neden uyarmadı yaa sizi altin igneyi yapan kisi...tüm yüz de aynı fiyat diye...ne manyak insanlar var...

Cnm leke tatilden 1 ay sonra olustu...korumaya basladim ama is isten gecmisti...
Canım doktor benim yüzümü mahvetmişti lanet olası bana benzalin diye jel verdi alnimda ki ve çene bölgem de ki ufak sivilceler için nasıl kahverengi yaptı görseydin 1 aydır uğraşıyorum bunun lekesi ile şikayet edecem onu zaten allah belasını versin

Bak sen celeritt spf 25 ve güneş koruyucusunu al bir kullan benim tavsiyem celeritt 70 lira verdim güneş korumasına da 45 lira ama baya açtı madecassol bepanthol de sürüyorum akşamları baya açıldı

Canım doktor benim yüzümü mahvetmişti lanet olası bana benzalin diye jel verdi alnimda ki ve çene bölgem de ki ufak sivilceler için nasıl kahverengi yaptı görseydin 1 aydır uğraşıyorum bunun lekesi ile şikayet edecem onu zaten allah belasını versin

Yaa türkiyedeki cildiyecilerden bi halt olmaz cnm..en iyisi yabancı sitelerden arastirmak...ben öyle yapiyorum..keske arastirsaydin netten kullanmadan once.hic duymadim o jeli ben yaa..dur bi bakayim icerigine...

Acne sorunlarinda veriliyomuş...icinde peroksit ve antibiyotik varmiş..tahris edip soyabiliyomus..cok az kullanılmalıymiş...acne sorunun mu vardı...gozenekleri acıp yağ üretimini azaltiyomuş peroksit..peroksit asit yaa..o_O

Acne sorunlarinda veriliyomuş...icinde peroksit ve antibiyotik varmiş..tahris edip soyabiliyomus..cok az kullanılmalıymiş...acne sorunun mu vardı...gozenekleri acıp yağ üretimini azaltiyomuş peroksit..peroksit asit yaa..o_O
Ufak ufak sivilcelerim vardı onun için verdi mahvetti uğraşıyorum 1 aydır bunun ile

Ufak ufak sivilcelerim vardı onun için verdi mahvetti uğraşıyorum 1 aydır bunun ile

Allah yardım etsin yaa cilt sorunları ile ugrasmak cok cok zor...:KK43: milletin parasını yiyen haksız kazanç saglayan kötü niyetli doktorlar ve paragöz estetisyenlerin de allah belasını versin...

B
Allah yardım etsin yaa cilt sorunları ile ugrasmak cok cok zor...:KK43: milletin parasını yiyen haksız kazanç saglayan kötü niyetli doktorlar ve paragöz estetisyenlerin de allah belasını versin...
Ben onunla gorusucem 1 ay önce gittiğim de vermişti bana bu ikisini kullanıyorum bir ay daha kullanıcam gitmezse ben ona neler yapacam bağırıp çağıracam valla yanında sağlık bakanlığına da telefon açacam mahkemeye bile veririm hepsi aynı dolandırıcı lar bide anlaşmalılar bana ilk dedi bunları uygula seni lazere göndeririz olmazsa diye anlaşmalı yerleri var ya para gelecek ya lanet olası embesil

B

Ben onunla gorusucem 1 ay önce gittiğim de vermişti bana bu ikisini kullanıyorum bir ay daha kullanıcam gitmezse ben ona neler yapacam bağırıp çağıracam valla yanında sağlık bakanlığına da telefon açacam mahkemeye bile veririm hepsi aynı dolandırıcı lar bide anlaşmalılar bana ilk dedi bunları uygula seni lazere göndeririz olmazsa diye anlaşmalı yerleri var ya para gelecek ya lanet olası embesil

Bu pisliklerin verdigi ilacları kremleri gunes koruyuclari da arastirmadan kullanmamak lazim...nitekim ilac firmalari ile anlasmali oldugu icin elemanlar, yanlş ilac krem verme ihtimalleri cooook yüksek...bazılarına hasta dayagı kesinlikle müstehak...islerini hakkıyla yapanlar ayrı tabi...

Bu pisliklerin verdigi ilacları kremleri gunes koruyuclari da arastirmadan kullanmamak lazim...nitekim ilac firmalari ile anlasmali oldugu icin elemanlar, yanlş ilac krem verme ihtimalleri cooook yüksek...bazılarına hasta dayagı kesinlikle müstehak...islerini hakkıyla yapanlar ayrı tabi...
Hastalar doktorları boşuna dövmüyor ki canım zaten bide yeni yasalarda bir sürü kanunlar çıkmış doktora artık el kaldırana ağır cezalar var devlette doktordan yana ama hepsi sahtekar vereceksin mahkemeye bu geçmesin vallahi ben ona neler yapcam dışkapı hastanesinin doktoru ya bide en iyi hastane ankara da sende biliyosun dışkapıyi

Hastalar doktorları boşuna dövmüyor ki canım zaten bide yeni yasalarda bir sürü kanunlar çıkmış doktora artık el kaldırana ağır cezalar var devlette doktordan yana ama hepsi sahtekar vereceksin mahkemeye bu geçmesin vallahi ben ona neler yapcam dışkapı hastanesinin doktoru ya bide en iyi hastane ankara da sende biliyosun dışkapıyi

Bilmem mi yaa:KK43:

X