Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yoğun çalışırsa soyulma oluyor .düşük dozda çalışılıp soyulmadan da leke açabiliyor bunu doktorla görüşmelisin be yoğun çalışmasını çok istedim zaten cildin nem oranına göre ayarladığını düşünüyorum dozu .riskli hiç bir işlem yapmıyor zaten ..

yoğun çalışırsa soyulma oluyor .düşük dozda çalışılıp soyulmadan da leke açabiliyor bunu doktorla görüşmelisin be yoğun çalışmasını çok istedim zaten cildin nem oranına göre ayarladığını düşünüyorum dozu .riskli hiç bir işlem yapmıyor zaten ..
teşekkür ederiz canım ne olursa olsun sizin sonuçları bekliyoruz.size de şifalar olsun.tez zamanda en iyi haberlerinizi bekliyoruz :)

koyu olanlar açıldı tamamen gitmedi açık olanlar lekeler duruyor.birde söylemek istiyorum benim lekelerim ameliyat lekesi güneş değil.ondan bu kadar inatçı olduğunu düşünüyorum.

Canım öncelikle geçmiş olsun.evet bu sayfaya yazan arkadaşımız var incelerseniz görürüsünüz.sonuçları bizde merak ediyoruz.henüz uzun zamandır yok,yazmadı yani.mümkünse sayfaları okuyunuz orada bazı bilgiler edinebilirsiniz.Bence biraz daha bekleyiniz.isterseniz.yakında yazarlar.bu arada şunu biliyorum sadece lekeye uygulanıyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar lekelerimin bazılarında açılma var ama yine çok bariz lekelerim var ne yazık ki..
Canım ya ne diyeyim bilemedim.ama size özelden de yazmıştım.sanırım görmediniz.
Çok doğru ve dürüst bilgiler verdiğiniz için,size bunu sormak zorundayım.
lütfen açılan lekeleriniz yüzde kaç açıldı,güneş lekesimiydi,daha detaylı bilgi verirseniz herkes çok memnun olur.Yine de bizi unutmadığınız için teşekkür ederim...

kızlar son seansımı 29 nisanda yaptırdım bu kez çok yoğun çalışmasını istediğim yine lekeli bölgeler koyulaştı ben bu kez daylong actinica sürüyorum 4 -5 saat aralıklar ne yazıkki oda sivilce yapıyor yine olsun lekeden iyidir. bu kez kabuklar düştükten sonra çok dikkat edicem.benim lekelerin ameliyat olmuştum olmuştum dermabrazyon yüzümü mahvetti doktor

kızlar son seansımı 29 nisanda yaptırdım bu kez çok yoğun çalışmasını istediğim yine lekeli bölgeler koyulaştı ben bu kez daylong actinica sürüyorum 4 -5 saat aralıklar ne yazıkki oda sivilce yapıyor yine olsun lekeden iyidir. bu kez kabuklar düştükten sonra çok dikkat edicem.benim lekelerin ameliyat olmuştum olmuştum dermabrazyon yüzümü mahvetti doktor
Canım çok teşekkürler.kaçıncı seans oldu.toplamda.sadece picosure değil yanında başka işlemler de yaptırdınız yazmıştınız ama bir kez daha leke yolculuğunuz özetlerseniz memnun oluruz.arada yazın hep merak ediyor ve inanın düzelsin cildiniz diye dua ediyorum.nerede var ise herkese de ediyorum.şifalar olsun hayırlı haberler olsun...

Rodan + Fields Reverse kızlar bu markayı tesadüfen
internette gördüm bi bakın isterseniz

Başak seni uzun sureden beri takipteyim arkadasim...rodan and fieldsi cok goruyorum ama bence reklam cunku amerikan sitelerinde yuzlerce doktor makalesi yorumu okudum bi tanesi bile rodan and fieldsten bahsetmiyo ama 'zo' diye bi marka var..ondan cok bahsediyolar..turkiyede satılıyo mu bilmiyorum....obaginin el degistirdikten sonra urettikleri urun bu...hidroquinonlu bi de hidroquinonsuzu var...cok övuluyo...bi arastir istersen...

Başak seni uzun sureden beri takipteyim arkadasim...rodan and fieldsi cok goruyorum ama bence reklam cunku amerikan sitelerinde yuzlerce doktor makalesi yorumu okudum bi tanesi bile rodan and fieldsten bahsetmiyo ama 'zo' diye bi marka var..ondan cok bahsediyolar..turkiyede satılıyo mu bilmiyorum....obaginin el degistirdikten sonra urettikleri urun bu...hidroquinonlu bi de hidroquinonsuzu var...cok övuluyo...bi arastir istersen...
Çok teşekkürler.ne güzel hemen araştırıp yazdınız.böyle bilgi paylaşımları hepimize fayda sağlar.sonuçta herkesin amacı lekelerden kurtulmak :KK5:

Rodan + Fields Reverse bu markayı unutun bencede araştırmaya değmez olumsuz yorum çok
Canım yurt dışından arkadaşlarımla da görüştüm.Olumsuz çok gerçekten.Fikir ediniyorum. Yeni ürünlerden bahs ettiler.Henüz piyasaya çıkmak üzere dediler.Ama ne kadar güvenilir ki.araştırmaya devam.Biliyorsunuz çok fazla araştırıyorum.bir maskeyi bile 15 gün araştırıyorum :)

aynen canım araştırma devambir gün mutlaka kurtulucaz benim renkleri açıldıama ama yinede istediğim gibi değil ne yazık ki şimdi akne izleriiçin scarlet yaptırıcam onun leke üzerinde de etkili olduğunu duydum belki açılanlarbu sayede gider .umudumu kaybetmek istemiyorum

aynen canım araştırma devambir gün mutlaka kurtulucaz benim renkleri açıldıama ama yinede istediğim gibi değil ne yazık ki şimdi akne izleriiçin scarlet yaptırıcam onun leke üzerinde de etkili olduğunu duydum belki açılanlarbu sayede gider .umudumu kaybetmek istemiyorum

Merhaba bende bu yazılarınızı yeni okuyorum. benimde yüzümde çiller var. Sürekli olarak lazer araştırması yapıyorum. sonuçta yüze yapılacak bir işlem. boşuna para verip yüzümü mahvetmek istemiyorum. Hüseyin Tırmanın kliniğine gitmeyi düşünüyorum. Picosure cihazı için sizce gitmelimiyim? Önerirmisiniz ?

X