Lekeler, Çiller picosil (pico sure)ile işlem yaptıranlar lütfen buraya deneyimleriniz yazar mısınız...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
aynen canım araştırma devambir gün mutlaka kurtulucaz benim renkleri açıldıama ama yinede istediğim gibi değil ne yazık ki şimdi akne izleriiçin scarlet yaptırıcam onun leke üzerinde de etkili olduğunu duydum belki açılanlarbu sayede gider .umudumu kaybetmek istemiyorum
Canım Kesinlikle Olacak buna emin olun.Önce inanmak gerek.Olumlu olmak gerek.
Sonrası geliyor inan.Pozitif olmak çok çok önemli...

Merhaba bende bu yazılarınızı yeni okuyorum. benimde yüzümde çiller var. Sürekli olarak lazer araştırması yapıyorum. sonuçta yüze yapılacak bir işlem. boşuna para verip yüzümü mahvetmek istemiyorum. Hüseyin Tırmanın kliniğine gitmeyi düşünüyorum. Picosure cihazı için sizce gitmelimiyim? Önerirmisiniz ?
Canım arkadaşımız yazar.cevap verir.Ancak acele etmeyin biraz bekleyin. Leke çok farklı bir şey.dediğiniz gibi hem yüze uygulanacak, hem de boşa para vermek var sonuçta...

Canım Kesinlikle Olacak buna emin olun.Önce inanmak gerek.Olumlu olmak gerek.
Sonrası geliyor inan.Pozitif olmak çok çok önemli...
aynen canım araştırma devambir gün mutlaka kurtulucaz benim renkleri açıldıama ama yinede istediğim gibi değil ne yazık ki şimdi akne izleriiçin scarlet yaptırıcam onun leke üzerinde de etkili olduğunu duydum belki açılanlarbu sayede gider .umudumu kaybetmek istemiyorum

Scarlet yaptırdıktan sonra ki sürecinizi ve nasıl sonuçlar elde ettiğinizi bize yazarsanız çok sevinirim.. Eskiye göre nasıl bir değişim yaşadığınızı... Bilgileriniz bizim için çok önemliii... :)

Canım çok sağ olunuz.Bizi zaten sizden başka bilgilendiren yok.
Ama sanırım pico sure de bir yere kadar.
Ve özellikle de bazı lekelere kesin ve kalıcı çözüm değil bence...

Scarlett lazeri yaptırırken tuzağa düşme canım sadece tek bölge ne yaptırma tüm yüzüne yaptır. Çünkü tek seans için tek 1 yerde aynı fiyat tüm yüzde aynı fiyat. Çok faydalı çok iyi bir lazer uygulaması dermis ve epidermisteki hasarları doğal olarak onarıyor.

Canım yurt dışından arkadaşlarımla da görüştüm.Olumsuz çok gerçekten.Fikir ediniyorum. Yeni ürünlerden bahs ettiler.Henüz piyasaya çıkmak üzere dediler.Ama ne kadar güvenilir ki.araştırmaya devam.Biliyorsunuz çok fazla araştırıyorum.bir maskeyi bile 15 gün araştırıyorum :)
Canım sen hala leke ilemi uğraşıyorsun :) madecassol , bepanthol karışımını denedin mi ? Sudocream bunu denedin mi ? DermoSkin Celeritt Spf 25 bunuda denedin mi ? DermoSkin güneş koruması ile iyi sonuç veriyor.

Ne ara yaptırdınız daha persembe günü 'yaptıran var mı 1000 dolar istediler para tuzagı mı' diye sormuşsunuz burdakilere....
Bana o fiyatı veren doktor ben güzellik salonunda altın iğne yaptırdım zaten ama lazer farklıydı scarlet ile aynı işlem miş 1 seans yaptırmistim çukur için oda azıcık dolmuştu zaten güzellik salonunda ki 2 kez daha yaptirmami söylemişti yaptirmadim ama yaptirdigim ile scarlet aynıymış cildiye doktoruna gözükmüştüm scarlet lazer yaptır dedi bende gittim klinikten dr den fiyat aldım bana o fiyatı verdi yaptirdigim şey ile scarlet aynı işlem sadece lazerler farklıymış altın iğne yaptırdım ben

Bana o fiyatı veren doktor ben güzellik salonunda altın iğne yaptırdım zaten ama lazer farklıydı scarlet ile aynı işlem miş 1 seans yaptırmistim çukur için oda azıcık dolmuştu zaten güzellik salonunda ki 2 kez daha yaptirmami söylemişti yaptirmadim ama yaptirdigim ile scarlet aynıymış cildiye doktoruna gözükmüştüm scarlet lazer yaptır dedi bende gittim klinikten dr den fiyat aldım bana o fiyatı verdi yaptirdigim şey ile scarlet aynı işlem sadece lazerler farklıymış altın iğne yaptırdım ben

Cnm ya ben de onu merak ediyorum...scarlet rf ile secret rf (altın igne) farkli radyofrekans cihazlari ama etkileri neredeyse aynı...lazer degiller yani...yaptiran birine ihtiyacım vardı...sen nerede ne kadara yaptırdın...sorunun tam olarak neydi ve etkileri neler...bilgilendirirsen cok ama cok sevinirim...

Cnm ya ben de onu merak ediyorum...scarlet rf ile secret rf (altın igne) farkli radyofrekans cihazlari ama etkileri neredeyse aynı...lazer degiller yani...yaptiran birine ihtiyacım vardı...sen nerede ne kadara yaptırdın...sorunun tam olarak neydi ve etkileri neler...bilgilendirirsen cok ama cok sevinirim...
Ben ankara da kızılayda güzellik salonuna yaptırdım bana cilt doktoru scarlet r frekans yazdı. Bundan 7 ay önce de başka bir cildiye doktoru güzellik salonunda altın iğne yaptirmami söylemişti ben yaptirmistim ama scarlet değildi oda altın iğne idi oda yüz germe falandı ben 2 tane çukurum ve azıcık ta açık gözeneklerim için yaptırdım gözeneklerim de az küçülme oldu çukurlarım da azıcık doldu güzellik salonundaki uzman bana 3 kez yaptirmami söylemişti tek seansına 1300 lira vermiştim 3 kez yaptirsaydim tamamen gidecekti galiba tekrar oraya gitmeyi düşünüyorum scarletin fiyatı çok geldi tek seansına bin dolar dedi ya sömürmeye çalışıyorlar bizi. Sanada f frekans uygun olmaz kırışıklık için f frekans galiba. Dün de bir cildiye doktoruna gittim lazere gerek yok dermalogica marka ürünlerini kullan düzelir dedi 5 adet krem verdi dermalogica markadan düşündüm bende oda aynı hesaba geliyor para olarak.

Son düzenleme:
Ben ankara da kızılayda güzellik salonuna yaptırdım bana cilt doktoru scarlet r frekans yazdı. Bundan 7 ay önce de başka bir cildiye doktoru güzellik salonunda altın iğne yaptirmami söylemişti ben yaptirmistim ama scarlet değildi oda altın iğne idi oda yüz germe falandı ben 2 tane çukurum ve azıcık ta açık gözeneklerim için yaptırdım gözeneklerim de az küçülme oldu çukurlarım da azıcık doldu güzellik salonundaki uzman bana 3 kez yaptirmami söylemişti tek seansına 1300 lira vermiştim 3 kez yaptirsaydim tamamen gidecekti galiba tekrar oraya gitmeyi düşünüyorum scarletin fiyatı çok geldi tek seansına bin dolar dedi ya sömürmeye çalışıyorlar bizi. Sanada f frekans uygun olmaz kırışıklık için f frekans galiba. Dün de bir cildiye doktoruna gittim lazere gerek yok dermalogica marka ürünlerini kullan düzelir dedi 5 adet krem verdi dermalogica markadan düşündüm bende oda aynı hesaba geliyor para olarak.

Çok sagol ...ya benim gunes lekeleri var ...onun icin dusunuyodum...lekeler yuzeysel degil derin ama cok acık renk...gölgeler halinde..acaba onlarda ise yarar mı diye dusunuyodum...bu cihaz gunes lekelerine iyi gelir mi acaba...gecirir mi...pahali da yaa...ben de ankaradayim bu arada...

Çok sagol ...ya benim gunes lekeleri var ...onun icin dusunuyodum...lekeler yuzeysel degil derin ama cok acık renk...gölgeler halinde..acaba onlarda ise yarar mı diye dusunuyodum...bu cihaz gunes lekelerine iyi gelir mi acaba...gecirir mi...pahali da yaa...ben de ankaradayim bu arada...

Bunlarin hepsi dolandirici... doktoru da estetisyeni de oyle...instadan bi yere yazdim sorunlarimi..bana 1 milyarlik bi leke seti yazdı...bunun icerisinde 250 milyon gunes koruyucu da var...netten baktiginda en kaliteli gunes koruyucu bile 250 milyon degil...insanlar ellerine dusunce sömürüp duruyolar...yazık yaaa...haram olsun

X