Bebek İkinci El Philips Avent Natural Göğüs Pompası Elektronik ÜCRETSİZ KARGO..!

Thrush

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
235
1
sadece 2 kere kullandım sonrasında gerek duymadım çalışmadığım için.. sıfır kdr temiz kutusu ve faturasıyla.. ücretsiz kargo..
fiyatı 250 tl..
irtibat b_ozen@hotmail.com

Özellikler:

Patentli geliştirilmiş yumuşak beş yapraklı masaj başlığı ile bu benzersiz Philips AVENT Manuel Göğüs Pompası sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz.
Öne eğilmeden süt sağımı gerçekleştirebilir, böylece en rahat pozisyonda konforlu halde süt akışı sağlarsınız.
İçeriğindeki anne sütü kabı ile sağımdan sonra sütü başka kaplara aktarmanıza gerek yok. *Bebeğinizi ister anne sütü ile direk besleyin ister saklama talimatlarına göre daha sonra kullanmak üzere saklayın."

Ürünün İçeriği: 9,5 x 30,2 x 23,4
Paket İçeriği:
Yeni Natural Elektronik Göğüs Pompası: 1 adet
Yeni Natural Biberon(125 ml): 1 adet
Yedek parçalar: 1 adet
Yeni Natural Tek Delikli Yeni Doğan Biberon Emziği: 1 adet
Emzik taşıma paketi: 1 adet

arkadaşım karışmak gibi olmasın ama fiyatına biraz pahalı diyorsun yanlış anlama alıcı değilim ben geçen ay aynısını aldım..daha makul bir fiyatla alıcı bulabilirsin..ayrıca ürün çok güzel tavsiye ederim..10 dk da sağılıyor benim gibi çalışan annelere tavsiye ederim..

tabikide sayıgı duyarım fikrinize
sıfırı 399 tl bilginize..
fiyat konusunda ciddi alıcılarla görüşülebilir..

Son düzenleme:
............................................
güncel
..................

Merhaba pompaya ihtiyacım var ama bütçem malesef kısıtlı 150 tl ye verebilirseniz almak isterim tabi sizin içinde mümkünse

fiyatına neye göre 400 tl sıfıro dedınız bılmıyorum belkı sız zamanında o fiyata aldınız ama sıfırı KARGO DAHIL 240 tl den daha ucuz internette sitelere bakın lütfen. Sizin satıs fıyatınız sıfırdan bıle pahallı..

Tam model numarası nedir belirtmemişsiniz ama Avent natural fiyatı 200 lira ücretsiz kargo ile. Bu fiyat biraz fahiş gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…