Peşine düşmeli miyim?

yakinmesafe

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2024
125
8
25
Önceden de aynı konuyu açmıştım ama pek açıklayıcı yazamadım. Şimdi ben annem babam ve kardeşimle yıllardır görüşmüyorum hatta en son kardeşimle konuşmak istedim engel attı bana ama suçum günahım var mı hayır babamın dolduruşuna geldi yıllardır. Birde üvey kardeşim vardı babalarımız aynı anneler ayrı onu da yabancı bir ülkede Türkçe bilmeyen daha çok küçük diye hatırlıyordum müge anliya falan çıkmak istedim ama babam öyle bir illet ki onun yüzünden buna cesaret edemedim. O buldu beni annesinden bir sekilde bulmuş aradı meğerse evlatlık verilmiş Türkiye de bir aileye çok şaşırmıştım çok mutlu olmuştum hayatım boyunca doğru düzgün kardeşlik duygusunu yaşamadım belli bir süre yaşadım sadece onda da sorunlu şekilde kopuslar oldu babam sayesinde. Herneyse üvey kardeşimle belli süre konuştuk 10 12 gün kadar her gün konuşurduk o benden de sabirsizdi ilk o arardi. Ama böyle içime de kurtt düştü istemsizce kötü şeyler hissetmeye başladım birgün olacak gidecek ama ansızın yani çünkü kendisi de gel gitli birisi sağı solu belli olmayan 18 ine girecek biri. Yaşadıkları konusunda ona hak veriyorum annesi almış başkasına vermiş babası da yıllarca aramamis babam en başında çok aradı ama bulamayınca daha aramadı onları onun yaşadıklarını anlayabiliyorum ne amaçla geldiğini bilmiyorum herneyse 1 temmuzdan 12 temmuza kadar konuştuk ama o ara ne olduysa ben nasıl böyle bir şey yaptım hâla anlamıyorum 23 temmuza kadar konuşmamışiz normalde mutlaka aramam gerekirdi işim gücüm vardı evet ama yine arardım yani yine araşiyorduk o arıyordu ben müsait olamiyordum ben arıyordum o müsait olamiyordu bir türlü konuşamadık çevremden de bazı insanlar manevi annem de dahil çok kendini kaptırma çok sevgini verme giderse üzülürsün yaşı daha küçük ne yaptığını bilmiyor falan dedi bende hak verdim ama işin ucunu fazla kaçırdım yanına giderdim hediyeler alırdım ona anlatırdım düşüncelerimi neler hissettiğimi bir surelik de olsa ablalık duygusunu tattırmak isterdim ama bunu yapamadım beceremedim tamam belki hayatımda kalmak istemeyecekti bir süre ama en azından az süre de olsa bunları yaşamak yaşatmak isterdim ama engelledi hakaret falan etti neden böyle yaptığını da söylemedi 3 numaradan yazdım konuşalım yine gitmek istiyorsan git ama boyle bir sey demeden kaçma bana kendimi suçlu hissettirme ama yok yani engelledi direkt şuan ne yapsam bilmiyorum peşinden gitsem numarasini degistirmesinden çekiniyorum gitmesem binca zaman sonra geldim peşime bile düşmedi diyecek kendim de dahil 2 numaradan daha yazdım aradım engel attı daha ne yapabilirim bana en azından açıkça neden olduğunu söyleseydi yazmamam mı konuşmamız mı söyleseydi ama bir şey demeden aniden çıktı gitti

Önceki konunuz karisik gelmisti okuyunca hatirladim
Simdi o daha cocuk 18 olmamis bile dolayisiyla duygusal olarak dengeyi kuramamasi normal
Diger yandan anne baba sahip cikmamis baskasi evlat edinmis ve kendisiyle ilgili gecmisi arama hissiyatiyla sizinle irtibata gecmis
Belki aradigini bulamadi belki sizinle uyum saglayamayacagini düşündü ya da onu buyuten ailesini secmeye karar verdi ve içindeki acabalari çözdüğü için iletişimi kesti. Bilemeyiz sebeplerini ama demek ki sizinle gorusmek istemiyor. Siz de onu tanimiyorsunuz neticede.
Pesine düşmeyin zaten birkac farkli kanaldan yazmissiniz istese cevap verirdi. Sizin varliginizi o biliyor isterse iletisime illa ki geçer. Bence kendi hayatiniza devam edin, elinizden geleni yapmissiniz

Biraz fazla ustelemiyomusunuz? Bırakın aramak isterse arar. Bu kadar zorlamayın boğmayın kimseyi.

Önceki konunuz karisik gelmisti okuyunca hatirladim
Simdi o daha cocuk 18 olmamis bile dolayisiyla duygusal olarak dengeyi kuramamasi normal
Diger yandan anne baba sahip cikmamis baskasi evlat edinmis ve kendisiyle ilgili gecmisi arama hissiyatiyla sizinle irtibata gecmis
Belki aradigini bulamadi belki sizinle uyum saglayamayacagini düşündü ya da onu buyuten ailesini secmeye karar verdi ve içindeki acabalari çözdüğü için iletişimi kesti. Bilemeyiz sebeplerini ama demek ki sizinle gorusmek istemiyor. Siz de onu tanimiyorsunuz neticede.
Pesine düşmeyin zaten birkac farkli kanaldan yazmissiniz istese cevap verirdi. Sizin varliginizi o biliyor isterse iletisime illa ki geçer. Bence kendi hayatiniza devam edin, elinizden geleni yapmissiniz
Çok güzel yorum yapmışsınız teşekkür ederim elimden geleni yaptım evet ama şunu düşünmesin istedim ben onları buldum o gelip peşime düşmedi diye düşünmesini istemedim ama elimden geleni de yaptığımı dusunuyorum daha ne yapabilirim bilmiyorum üzerine gitmek istemiyorum

X