Perseed hakkında yardım lütfen

LEYDIIII

yaşama sebebim geliyor
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
124
1
41
SELAM ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ PERSEED COK ÖNERİLDİ SİTEDE BENDE SİPARİŞ ETTİM GELDİ BEN SUAN ADETİM YARIN BİTİCEK AYIN 29 ADET OLDUM 27 GÜNSÜRÜO ADETİM BEN BU PERSEEDİ NEZAMN KULLANICAM NASIL KULLANICAM LÜTFEN YARDIM ARTIK BEYNİM OKADAR KARISITIKŞ NEYŞ NASIL YAPICAMI KARISTIRDIM 4 SENEDİR GELMYO BEBİŞ Bİ KERE GELDİ ODA TÜPÜMLE BERABER BENDEKİ SEVİNCLERİMİDE ALDI GİTTİ DIS GEBELİKLE COKSEYDENEDİM ARTIK PERSEED DENİCEM BİDE ALLAHM DUYSUN SESİMİZİ YARDIM ETSİN PERSEED KULLANANLAR YARDIM EDİN TŞKa.s.

canım bende kullandım bildiklerimi yazarak yardımcı olmak isterim öncelikle geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın şmdi preseed i muhtemel yumurtlama günlerinde ilişkilerinde kullanacaksın ilişkiden hemen önce preseed i açıp yatar pozisyonda vajinadan içeri sıkacaksın ama ne kadar derine sokabilirsin o kadar iyi olur birde bir arkadaşım bana sıktıkça bitti sanıyorsun ama sen mümkün olduğunca sıkmaya çalış demişti bende aynen sonuna kadar sıkıyordum sende yatar pozisyonda derinlere sokarak içindeki sıvıyı tamamen boşalttığını hissettiğinde çek ve hemen ilişki olsun dilerim yardımcı olabilmişimdir daha çok bilgisi olan arkadaşlar ekleme yapacaklardır en kısa zamanda bebişine kavuşman dileğiyle...

:uhm:HIMM ANLADIM CNM ÖNCELİKLE COK TEŞEKKÜR EDERİM BİRDE SANA BİRŞEY SORUCAM SEN PERSEED KULLANDIM DEMİŞSİN PEKİ SONUC ALDINMI NASIL BEBEK OLDUMU BANA BU KONUDADA BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM PERSEEDLE SONUC ALANLAR VARSA BENİMLE BİLGİLERİNİ PAYLASIRSA SEVİNİİRİM İNŞALLAH CANIM ALLAH HEPİMİZE BİRAN EVVLE BBEİŞ VERSİN COK TEŞŞEKKÜRLER...:1hug:a.s.

Kızlar kimse yokmu ya lütfen yardım edin perseed kullanalar hamiş kalanlar ve etkilerini görenler nasıl kullandığınızı sonucunu bildirin lütfen

Perseed ilk defa senden duydum Allah hepimizin duasını kabul etsin biraz anlatabilirmisiniz nedir neyin nesidir o dr.kontrolü gerekli mi??

Perseed ilk defa senden duydum Allah hepimizin duasını kabul etsin biraz anlatabilirmisiniz nedir neyin nesidir o dr.kontrolü gerekli mi??

CANIM PERSEED SPERMLERİ GÜÇLENDİRİOMUS VE BESLİOMUS ASILAMADAKİ YÖNTEMLER GİBİ VE PH DEĞERİNİ YÜKSELTİOMUS SPERMLERİN DAHA UZUN YASAMASINI SAĞLIOMUS STEDE 2 ARKADASIMIZ BUNUNLA HAMİLE KALDILAR BENDE SİPARİŞ ETTİM GELDİ İŞE YARICANI DÜŞÜNÜYORUM İNAŞALLAH YANLMAM :Saruboceq:

Pre~Seed spermlere zarar vermeden nemlendirme sağlar. Hamile kalmaya çalışılan ve özellikle vajinal
kuruluğun arttığı dönemlerde, diğer ürünlerin spermler üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak gerektiğinde
kullanılmalıdır.
-Fertilite dönemindeki servikal mukusa uygun ph dengelenmiştir.
-Özellikle spermlere hasar vermemek amacıyla üretilmiştir.
-Antioksidan destek için arabinogalactan katkılıdır.
-Dahili uygulama vajina ve serviksi kaplar.
-Klinik olarak denenmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Popüler kayganlaştırıcılar spermi engelleyen bir bariyer oluşturur.*

Halbuki Pre~Seed uygulandığında spermler hem semen hemde Pre-Seed içerisinde serbestçe hareket edebilmektedir.*

yaban gülü gereken açıklamayı yapmış ama ben senin soruna cevap vereyim canım ben bu ay ikinci kez kullanacağım geçen ay ilk kullandım ama olmadı malesef fakat kullandım olmadı diye pes etmek yok kimisi ilk kullanımda kalıyorsa kimisi 2-3 de kalabilir mesela sitedeki çok sevdiğim 2 arkadaşım bu vesileyle hamile kaldı tabi en başta Allahın taktiri ilahisi ama preseed i kullandıkları ikinci ayda ikiside hamiş kaldı yani kullanmakta yarar var faydasınıda yabangülüm gayet açık belirtmiş muhtemel yumurtlama dönemlerindeki ilişkinde kullan gerisini Allaha bırak neticede herşey vesile ve bende bu vesilenin banada sebe polması umuduyla kullanıyorum dilerim hepimize vesile olur arkadaşım denemekten zarar gelmez neticede zararı değil yararı çok hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Canim benim merak etme once bir sakin ol, yani bebek isinde sakin olmak cok onemli. Bende pre-seed i ikinci kullanisimda hamile kaldim.

Ayrica kibele arkadasimizinda senin gibi tupu gitmisti dis gebelik yuzunden ama oda bu ay hamile kaldi. Dis gebelikten sonraki 3. ayinda.. Aslinda kendisi diyorki dis gebelik sonrasi ilk ay hamile kalmis gibi oldum cunku bir ay beklediler, ikinci ayda ise galiba tupunun olmadigi taraftan yumurtlamis ve bu ay sag tarafindan yani tupunun oldugu taraftan yumurtlamis ve tabiki pre-seed kullandi oda. Yani biz ikimizde Allahin gebe kalmamiz icin pre-seed i sebep kildigini dusunuyoruz, tabiki en dogrusunu ancak Allah bilir.

Herkese tavsiye ediyorum. Biz bir kotulugunu gormedik, iyiliginden baska.

Kullanimida aynen benssenb arkadasimizin anlattigi gibi.

Son düzenleme:

canım türkiyede nasıl temin etcez.birde fiyatı nedir yazs*arsanız sevinirim.
Perseed burası güvenlmidir

CANIM BENİM COK TEŞEŞKKÜR EDERİM HAYIRLI OLSUNAYRICA İNŞALLAH BENİMDE OLUR BEBİŞİM BEN YUMURTLAMA GÜNÜMÜ HESAPLAMAKTA ZORLANIYORUM ACABA BUAY PERSEED KULLANICAKKEN OVULASYON TETİDEMİ ALSAM DİYORUM KACIRMAYYAIM GÜNÜMÜ TEKRRA TEKRAR TEŞEKKÜRLER ALLAHIM HEPİMİZİN YÜZÜNE GÜLSÜN MELEKLERİMİZİ VERSİN İNŞALLAH

canım türkiyede nasıl temin etcez.birde fiyatı nedir yazs*arsanız sevinirim.
Perseed burası güvenlmidir

CANIM BENİM EVET TÜRKİYEDE BİR YERDE VAR NET ÜZERİNDEN ALABİLİRSİN ARTI SAĞLIK DİYE ARATTIR HESABA HAVALE YAPIOSUN ERTESİ GÜNELİNDE OLUO HEMEN BEN VERDİM HAVALEYİERTESİ GÜN GELDİ 15 DOLAR ARTI KDV VE KARGO PARASI ALLAH İNŞALLAH CABALARIMIZI BOSA CIKARMAZ:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…