Saç Bakım Ürünleri Perma Perma Perma

meriemsahra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
34
0
Selam arkadaşlar ben foruma da daha yeni üye oldum sayılır. Ben saçıma perma yaptırmak istiyorum iyi bir yerde yaptırırsam zararı olur mu? Ayrıca saçım daha önce hiç boyanmadı hiç bir işlemden geçmedi ama dökülüyor yani bazı yerleri okudum bir de perma yaptırınca saç dökülmesi de azalmış çok memnunlarmış falan filan. Ama buradaki arkadaşlarımızın hepsi şikayetçi olunca ben de de biraz korku oldu ve ne yaptırsam bilemedim?

canım ben hemen hemen her yıl yapotırıyrm. evet saçlrı yıpratıyo ama ben seviyrm güzel oluyo. bişde saçların çok uzaunsa olmuyo kullanımı zor oluyo yani. omuzdan 5 - 6 parmak aşağıdaysa güzel oluyo

canım ben hemen hemen her yıl yapotırıyrm. evet saçlrı yıpratıyo ama ben seviyrm güzel oluyo. bişde saçların çok uzaunsa olmuyo kullanımı zor oluyo yani. omuzdan 5 - 6 parmak aşağıdaysa güzel oluyo

Ah çok teşekkür ederim... Peki bir de bir şey daha soracağım ben. Saçlarını döktü mü?

Canım saçların ince telliyse eğer yaptırmanı tavsiye etmem.Malum ince telli olduğu için tutmayabilir perma.

X