Perinatoloji bolumu konusu

adan0101

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
113
27
28
Arkadaslar doktor komtorulune gittim cinsiywt ogrendik hemde genel kontrol yaptirdik 17 hafta 5 gun olduguni sagliginin iyi oldiguni soyledi amq perinqtoloji bolumunden randevu alabilirsjn dedi.devlet hastanesine gidiyorum acaba kontrol.qmqcli olarakmi gonderiyo yoksa bisey mi gordu mrk ediyom yasayan varmi bu djrumu

Her hamilelikte perinatoloji uzmanına gidilmesi tavsiye esiliyor. Yolunda gitmeyen bir şey var mı görmek için. Benim de Nipt testim temiz çıktığı halde oğlumun burun kemiği gelişmemiş, kalbinde parlaklık ve delik varmış. Perinatolog amniosentez istedi. Benim durumumda olan var mıdır? Varsa nasıl gelişmeler yaşadınız? Teşekkürler.

Her hamilelikte perinatoloji uzmanına gidilmesi tavsiye esiliyor. Yolunda gitmeyen bir şey var mı görmek için. Benim de Nipt testim temiz çıktığı halde oğlumun burun kemiği gelişmemiş, kalbinde parlaklık ve delik varmış. Perinatolog amniosentez istedi. Benim durumumda olan var mıdır? Varsa nasıl gelişmeler yaşadınız? Teşekkürler.
Bende cok tesekur ederm insallah tez zmanda iyilesir bebisiniz🥰

Merhaba, sonuç ne oldu acaba? Amniyosentez yaptınız mı?

X