Perdelerim simsiyah oldu yardım e din

S

sari_sari

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sari_sari
arkadaşlar dün gece sobam tüttü ve evde ne varsa kapılar duvarlar perdeler simsiyah oldu bide kokusu var tabi nasıl temizleyecem:1no2: bi bilginiz varmı yada başına böle bi olay gelensenağlama

• Konu Sahibi sari_sari
Geçmiş olsun.
Ben olsam deterjansız ön yıkama, akabinde sabunla ön yıkama düşük ısıda arkasından bir iki kez deterjanla yıkamayı denerdim. Renkliler için temizleyiciler var kosla gibi onun da faydası olur sanırım.

• Konu Sahibi sari_sari
teşekkür ederim perdeleri yıkadım diyelim eve sinmiş kokuyu nasıl çıkaracam

• Konu Sahibi sari_sari
Yıkanıp silinebilecek ne varsa elden geçirilirse ve kışın zor ama sanırım boya şart. Bol bol havalandırmalı ve oda spreyi kullanılmalı bence. Başka türlü işin zor Allah yardımcın olsun.

• Konu Sahibi sari_sari
herbela çok teşekkür ederim ne yapcağımı bilmiyorum daha 5 oldu evleneli herşeyim yeniydi bugün işden izin alıp eve gitcem havalandırcam ve yıkanacak ne varsa yıkayacam duvarlarıda silerim heralde kışın boya yapmak çok zor
teşekkür ederim ilgilendiğin için

• Konu Sahibi sari_sari
açıklıyorum işte bu sorunun çözümü kesinlikle bu bimde bind var perdeler tüller için onu bir kullan gör bakalım sonucu annecim dediydi bana hem çok ucuz arkadaşlarımla anneme ne dua ettik bilsen hatta beyaz çamaşırlarada kat bembeyaz oluyorlar benim saçlar kızıl havlular mahvoldu bindle yıkadık sonuç tertemiz

• Konu Sahibi sari_sari
valla burdada havalar soğuk kalorıferleri yaktılar sonuna kadar perdeler oldu simsiyah bimden alışveriş yaparız ama bind duymadım inş vard saol menekşe,sanada kolay gelsim sarı

• Konu Sahibi sari_sari
ay bende bimden yarın alacam zaten yıkayacaktım perdelerimi.naptıysam istedim beyazlıkta olmuyor.yarın yıkadıktan sonra sonucu tazarım

• Konu Sahibi sari_sari
Perdeler icin özel deterjan al Fa4 burda ama tr de kesin vardir bir paket de karbonat at faydasi oluyor Alman Komsum Söylemisti Ben Her yikamada Kullanirim Gecmis olsun

• Konu Sahibi sari_sari
tuller ıcın tul beyazlatıcıları var onlarıda kullanabılırsın gayet ıyı

• Konu Sahibi sari_sari
arkadaşlar dün gece sobam tüttü ve evde ne varsa kapılar duvarlar perdeler simsiyah oldu bide kokusu var tabi nasıl temizleyecem:1no2: bi bilginiz varmı yada başına böle bi olay gelensenağlama

ahhh canım ahhhh aynı dertten bende yanıyorum bıktım artık sınırkrızı gecırıyorum evde herseyden sogudum bu yuzden evımde bı rrahat edemıyorum sureklı aynı olay devam edıyo yaz gelsede rahatlasak..

• Konu Sahibi sari_sari
: Gerçi önceleri, yıkamayla bu siyahlık gider ama, daha sonraları bu kararmayı gidermek kolay olmaz. Onun için size tavsiyemiz yıkama suyuna 1-2 çorba kaşığı toz şeker katmanızdır.

• Konu Sahibi sari_sari
: Gerçi önceleri, yıkamayla bu siyahlık gider ama, daha sonraları bu kararmayı gidermek kolay olmaz. Onun için size tavsiyemiz yıkama suyuna 1-2 çorba kaşığı toz şeker katmanızdır.

dün karbonatı duymuştum bugünde toz şeker...hadi bakalım daha neler duyacağız .gerçekten işe yarıyormu acaba?CADIARZU

• Konu Sahibi sari_sari
bu şekeri bende duymustum ama hiç denemedim koku içinse iyice havalandır her gün geçer belkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…