Perde Ameliyatı Histereskopi olanlar

denzdastan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
2
1
25
Herkese selam yeni katılıyorum aranıza bir sorunum var 2 buçuk senelik evliyim bir düşüğüm oldu ve rahimde perde tanısı koyuldu ekim ayının 17 sinde ameliyatımı oldum düşüğümün ardından bir sene geçti hep korunmasızdık baltık yine olmuyo ameliyatı olmaya karar verdim bu ameliyatı olup gebe kalan varmı kalmam için ne yapmam lazım kafamdan bu konuyu atamıyorum artık her hamile gördüğümde her bebek gördüğüm içimde oluşan o hüznü atmak istiyorum

Kimse yokmu

Ben bu ameliyati oldum ama tup bebekle bir dusuk yasadim snrasinda bu islemi oldum. Devaminda ilginc bir sekilde dogal gebe kaldim ama gec dollenme vs dedi doktor 6.haftada kurtaj olmustum ilerlemedi anra tup bebekle tekrar hamile kaldim ce saglikla dogdu. Perde gebeligin olusmasina daha dogrusu bebegin yerlesip tutunmasina engel olup zorlastiriyomus. Benim tup bebekteki sebebim perde degildi tabi. Dusuk snrasi ikinci tedaviye baslamadan perde islemi yapmak istedi doktorum

Bende üçüz hamileymişim fakat doktorlar göremediler tek bebek bekliyorum sanıyordum 5 aylıkken kalbi durdu meğer diğerleri gelişememiş ve bebeğime zarar vermişler. Doktorum rahimde perden var bebek sıkışık erken doğum diyordu sürekli şimdi bir doktora daha gittim rahimde perde ameliyatı olacağım bende bebek daha iyi tutunuyormuş yoksa düşüğe sebep oluyormuş
Siz özelde mi oldunuz ameliyatınızı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…