Rahim perde histerekopi ameliyati

Çok geçmiş olsun..bende dün oldum..perde vardı...belden aşağısı aneztesi oldum...şükür sıkıntısız geçti...bend tüp bebek için ugrasicam
Merhaba nerde ameliyat oldunuz acaba benimde düşüklerim var rahimde perde varmis devlet hastanesinde ameliyat oldum 2 ay sonra rahim filmi cektim perdenin yarisi duruyo simdi özele gitmek istiyorum

Hayır takılmadı ben 20 bine özelde oldum genel anestezi ile oldum odama gelip yemek yiyip çıktım yürüyerek hastaneden kanamam oldu sonrasında orkid vardı yanımda ağrı sızı sıfır eve gelip ertesi gün işe gittim
Merhaba hangi hastanede oldunuz acaba istanbulda mı

Merhaba nerde ameliyat oldunuz acaba benimde düşüklerim var rahimde perde varmis devlet hastanesinde ameliyat oldum 2 ay sonra rahim filmi cektim perdenin yarisi duruyo simdi özele gitmek istiyorum
Ben samsundayim devlet kadın doğum hastanesinde oldum canım.sukur sorun olmadı...inşallah tez zamanda kurtulursunuz

Tese
Ben samsundayim devlet kadın doğum hastanesinde oldum canım.sukur sorun olmadı...inşallah tez zamanda kurtulursunuz
[/QUOTEte
İnşallah şuanlık tek istediğim bu esim cocuk cok istiyo iki dusugum oldu istanbulda hastaneler cok kalabalik ilgilenmiyolar stajerlere yapturiyolar herseyi Allaha havale ediyorum

yok tekrar hsg çekilmedim transfer oldm 2 ay snrası
Peki gebeliğin nasıl ilerledi çünkü ben bir yıl içinde iki defa düşük yaptım ama tüp bebek yaptırmadım hiç şuan da korkuyorum gebe kalsam sorun olur mu tekrardan diye çünkü önceki gebeliğimde 8 haftalık olmuştu kalp atışı yoktu

Peki gebeliğin nasıl ilerledi çünkü ben bir yıl içinde iki defa düşük yaptım ama tüp bebek yaptırmadım hiç şuan da korkuyorum gebe kalsam sorun olur mu tekrardan diye çünkü önceki gebeliğimde 8 haftalık olmuştu kalp atışı yoktu
benm ilk tüp bebek denemem tuttu şuan 6 haftalık henüz kalp dinlemedim kese gördüm inan bilmiyorum nasıl bebek ne durumda ocakta gideceğim kalp duymaya

İnşallah Ocak gibi gel dedi doktorum...perdeyi aldırdım şükür...rahim dinlenme süreci sonrası baslayacagim
Merhaba bende rahimde perdeden kaynaklı histereskopi olacağım. Tüp bebek yaptırcaktık bu operasyon çıktı. İşlemden sonra ne kadar dinlenme verdi acaba doktorunuz. Çok zamn kaybeder miyiz acaba

X