pembe yalan söylememe kim yardımcı olacaaaaaak...

zynpgrkm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
376
2
arkadaşlar.şincik benim şöyle bi sorunum var.nişanlım askerde.nasipse haziranın 25inde burda olacak.12gün kalacak.beraber başbaşa şöyle bigün geçirmek istiyoruz.yanlış anlamayın lütfen.şöyle bi gece sarılarak uyumak istiyoruz birbirimize.annemlere ne desem de çıkabilsem??? önerilerinizi bekliyorummmm...a.s.

yokmu yakın arkadaşın
seni idare edibilecek onda kalıyorum felan de :nazar:

bende çok yapardım ahh gençlik aahhhh :asigim:
annem ve rabbim beni affetsin :Saruboceq:
bugünlerinizin tadını çıkarın :nazar:

valla doğru söylüyosun ilonacım.bugünlerin tadını çıkarmak gerek.arkadaşımda kalmama izin yk maleseeff:KK43: valla düşünüyorum taşınıyıorum bişey bulamıyorummmmm

bu pmbe yalanın ucu çok kötüye gidebileceği için yalana kalkışmamnı tavsiye ederim. biraz daha sabredin kavuşmanız daha güzel olur kaydirigubbakcemile3

ateşle barut yan yana biraz tehlikeli .siz yine bi kafeye falan gidin.allah korusun basına birşey gelirse annene söyleyeceğin pembe yalan kapkara oluverir.

eğer çalışıyorsan iş arkadaşlarınla 1 günlük geziye çıkacağını söyleyebilirsin..1 ya da 2 günlük kısa tur düzenleniyo falan gibisinden aah ah az mı yaptık zamanında:eek:

ay cok heycanli ya :)))
canim nisanlinla konusarak karar verin derim bu sekilde tek basina senin bulman zor olabilr :)

Bugün pembe olarak görünen yalanlar,

Yarın; hayatınızın en büyük hatası haline dönüşebilir ..

Keşke pembe yalan söylemeseydim ! diyebilirsiniz... :KK43:

Allah korusun :Saruboceq:

En kötü açıdan değerlendirmek istedim :nazar:

Ruh halim buna müsait şuan benneyaptımki

umarım bu pembe yalan siyaha dönmez
zaten burda bu kadar nasihatten sonrada dönmesin
dikkatli olmak lazım pembe mor gri her ne olursa olsun yalan söylemek iyi bir şey değil
ben hep ortaya çıktığında yüzümün ne kadar kızaracağını düşünerek yalan söylemeye kalkışmam
ama sizin için ufak bir macera masum bir yalan olacaksa ve ortaya çıkmayacaksa
arkadaş bahanesi bu durumlar için ideal

ooooofff çok tehlikeli sular arkadaşım :1no2:
sen bence hiç penbe yalanla uğraşma bu işin sonu siyah kabus olur maazallah a.s

X